בגידה

בגידה

עודכן ב: 10 אוק 2019אסתר פרל היא אחת המרצות המצטיינות בטד ומטפלת מינית מפורסמת ברמה עולמית. ספריה הם אבן יסוד בימינו בטיפול המיני, בין השאר: איטלגנציה ארוטית ועוד. ההרצאה המפורסמת שלה בטד, היא אחת ההרצאות החשובות ביותר שראיתי על היחסים בין בני זוג (לא רק מיניים, יחסים זוגיים בכלל) ונצפה על ידי יותר משני מיליון אנשים.

לאחרונה אסתר הוציאה ספר חדש: The State of Affairs: Rethinking Infedility, ספר העושה רציונליזציה לבגידות. גילוי נאות: טרם קראתי את הספר, אבל קראתי מאמרי ביקורת וצפיתי בהרצאה שלה בנושא: (יותר מ-4 מיליון צפיות).

אחת העורכות של עיתון TIME, בלינדה לוסקומב, כתבה מאמר ביקורת נוקבת על ספרה בכותרת: בגידות (או במילה הרכה יותר: "פרשיות") הם אנושיות = אבל שזה לא יהיה התירוץ שלך. היא אומרת אמת פשוטה שלא צריך דוקטורט כדי להבין אותה: אי אפשר גם לאהוב את בן\בת הזוג וגם לא להיות נאמן לה\ו.

כלומר, אלף תירוצים והצדקות לא יצליחו להסביר לבן\בת הזוג למה ללכת עם אדם שלישי הוא טוב לזוגיות. זה פשוט לא הולך.

הרבה עצות יש ליצר הרע שלנו להסביר למה חטאים הם בסדר. הגמרא אומרת: לא חטאו ישראל בעבודה זרה אלא כדי שיתירו להם עריות.

אבל אסתר פרל היא אישה רצינית. איך היא הגיעה למצב של השלמה עם בגידות? אולי בגלל שזה כל כך נפוץ, לא עלינו. אולי מטפלים מיניים רואים כל כך הרבה משברים, שהם כבר לא פוגשים את הרגיל, ומרגישים צורך לעודד את מי שכבר נפל.

אמר כבר מי שאמר: מונוגמיה זה קשה (או בגירסא פחות רכה: בלתי אפשרית) אבל האלטרנטיבה גרועה בהרבה. במילים אחרות: תשמרו על מה שיש לכם מכל משמר. הפנטזיה שיותר טוב בחוץ, היא מה שהיא: פנטזיה.

זה לא החיים האמיתיים. לפני כשנה פרסם צביקה קליין מאמר נוקב על הנושא במגזר הדתי. כן, גם אצלנו.

כל דבר שנמצא בחברה הכללית, מגיע אלינו, השאלה באיזה מהירות, כמות ומחיר. אנחנו צריכים להשתדל לשים את הגבול כאן. לחשוב 10 צעדים קדימה, איך לא נגיע למצב שאנחנו מפרקים את הזוגיות בגלל "פרשייה".

ראשית, איך מחזקים את הזוגיות הנוכחית שלנו בהשקעה תמידית. ושנית, להתכוון כל בוקר בשיא הכוונה: "אל תביאני לא לידי ניסיון", וללוות את זה במעשים: אל תימצאו בסיטואציה שמשם הדרך חזרה יותר קשה או בלתי אפשרית.

לחז"ל היתה ראייה ארוכת טווח בכך שגזרו על "איסור ייחוד" ועל מגע בין המינים, גם מגע נימוסי. ייתכן שלא היינו מגיעים לכל הפרשיות החמורות, גם של חוסר נאמנות, וגם של הטרדות ופגיעות מיניות, אם החברה בכללה היתה נצמדת להלכות אלו.

עלינו להפנים שהמאבק על שלימות המשפחה, על הזוגיות הנורמלית, על בריאות נפשם של ילדינו, זו המלחמה שבחזית המאבק של דורנו.#Trends #זוגיות

815 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415