לידיעת הגולשים והמבקרים באתר "ואהבתם"

מחבר הספר "לדעת לאהוב" כתב את ספרו בשם עט. הסיבה המקורית והראשונית היתה לבקשת בני משפחתו. כאשר כותבים על נושאים רגישים ועדינים כמו חיי אישות, לא כל אחד חי עם זה בצורה נוחה ובשלום. לכל אחד קשרי משפחה, וכל אחד מגיב אחרת לנושאים מעין אלו. הסיבה המשנית היא ביחס למעמדו ותפקידו. הרב אברהם שמואל עובד בשלל תפקידים חינוכיים וציבוריים, והוא לא רצה שספרו יפגע בשאר מקומות התעסוקה שלו.

רבנים מוכרים בציבור מכירים אישית את מחבר הספר, כגון הרב יעקוב אריאל, הרב אלישיב קנוהל זצ"ל, הרב יובל שרלו, הרב מנחם בורשטיין. חלקם נתנו מכתבי ברכה לספר או סייעו בעצה בזמן הכתיבה והעריכה. אנשי מקצוע רבים מתחום המיניות מכירים את המחבר ומהם טלי רוזנבאום, מטפלת מינית מוסמכת, כתבה מכתב ברכה לספר. צוות ואהבתם מכירים ובקשר רציף עם כותב הספר והחליט שהוא מעוניין לשבץ את ספרו באתר, ולהתייעץ איתו בתחומי העניין של אתר "ואהבתם". מחבר הספר הוא מוסמך לרבנות מטעם הרבנים הראשיים לישראל, מחנך ור"מ ומלמד במספר מוסדות חינוך מוכרים בישראל.

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאן.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מחזירים את מלוא הסכום, והכל בכפוף לתקנון.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, מעת לעת המוצרים ניתנים למכירה באירועים סגורים ודרך הקליניקה הניידת, כדאי לעקוב בדף הפייסבוק.​​

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים