ייעוץ רבני מאת הרב אברהם שמואל

הרב אברהם שמואל (שם עט) עוסק בחינוך והוראה של תחומים הקשורים לזוגיות ומיניות. הוא מוסמך לרבנות מטעם הרבנים הראשיים לישראל, מחנך ור"מ ומלמד במספר מוסדות חינוך מוכרים בישראל.


הרב מלווה את אתר ואהבתם מיום היווסדו ונותן מענה לשאלות הלכתיות בנושאים הקשורים לפעילות האתר וכן לשאלות שנשלחות על ידי הגולשים.

הרב הוא מחבר הספר המוכר "לדעת לאהוב".

 • Facebook - Black Circle
 

לידיעת הגולשים והמבקרים באתר "ואהבתם"

מחבר הספר "לדעת לאהוב" כתב את ספרו בשם עט. הסיבה המקורית והראשונית היתה לבקשת בני משפחתו. כאשר כותבים על נושאים רגישים ועדינים כמו חיי אישות, לא כל אחד חי עם זה בצורה נוחה ובשלום. לכל אחד קשרי משפחה, וכל אחד מגיב אחרת לנושאים מעין אלו. הסיבה המשנית היא ביחס למעמדו ותפקידו. הרב אברהם שמואל עובד בשלל תפקידים חינוכיים וציבוריים, והוא לא רצה שספרו יפגע בשאר מקומות התעסוקה שלו.

רבנים מוכרים בציבור מכירים אישית את מחבר הספר, כגון הרב יעקוב אריאל, הרב אלישיב קנוהל זצ"ל, הרב יובל שרלו, הרב מנחם בורשטיין. חלקם נתנו מכתבי ברכה לספר או סייעו בעצה בזמן הכתיבה והעריכה. אנשי מקצוע רבים מתחום המיניות מכירים את המחבר ומהם טלי רוזנבאום, מטפלת מינית מוסמכת, כתבה מכתב ברכה לספר. צוות ואהבתם מכירים ובקשר רציף עם כותב הספר והחליט שהוא מעוניין לשבץ את ספרו באתר, ולהתייעץ איתו בתחומי העניין של אתר ואהבתם. מחבר הספר הוא מוסמך לרבנות מטעם הרבנים הראשיים לישראל, מחנך ור"מ ומלמד במספר מוסדות חינוך מוכרים בישראל.

אין לנו צורך בייעוץ רבני, אנחנו רק רוצים לקנות את הספר:

לדעת לאהוב

לדעת לאהוב

84.00 ₪מחיר רגיל65.00 ₪מחיר מבצע
הדמיה לדעת לאהוב טאבלט.jpg
לדעת לאהוב בגרסה דיגיטאלית

40 ש"ח

חברותא לזוגות אוהבים

תשובות לשאלות הלכתיות ומאמרים בנושא אינטימיות ומיניות

מאת הרב אברהם שמואל

 

בחלק זה של האתר תוכלו למצוא את השאלות והתשובות המתפרסמות מידי חודש בירחון שלנו (ניתן להירשם לקבלת הירחון ללא עלות בתחתית העמוד). אנו מקווים ששו"ת זה יהווה עבורכם בסיס ללימוד זוגי משמעותי אך אנו מבקשים להדגיש כי הקריאה אינה מהווה תחליף ללימוד מקיף של הנושא אלא העלאתו למודעות והקניית כלים בסיסיים בלבד לבניית הזוגיות שלכם. אנו תמיד נמליץ לפנות בשאלות הקשורות לענייני הלכה לרב המקובל עליכם ושאלות בנושא חיי אישות לאשת/איש מקצוע מתאים בתחום.

 

לשאלות בהלכות חיי אישות ניתן לפנות לרב אברהם שמואל כאן.

לשאלות בנושא חיי אישות ניתן לפנות לצוות "ואהבתם" כאן.

 
 

שאל את הרב

שמירה על דיסקרטיות מובטחת

 • Facebook - Black Circle

הספר "לדעת לאהוב" מאת הרב אברהם שמואל (שם עט) הוא ספר הדרכה לחיי אישות מבחינה מעשית ורעיונית. הוא הספר המומלץ עבור זוגות הרוצים להעמיק את הידע שלהם במכלול הנושאים הקשורים לחיי אישות. הספר משלב בין רעיונות ממקורות היהדות ביחס לחיי אישות, שמשם שואב המחבר את עולמו הרוחני, לבין הדרכה מינית מפורטת ומעשית לזוגות. רוב הספרים שיצאו לאור עבור הציבור הדתי מיועדים לחתנים וכלות. ספר זה מיועד לזוג הנשוי הרוצה להעמיק את הידיעה המעשית והרעיונית שלו על חיי אישות. הספר מתאים לזוגות צעירים וגם לזוגות ותיקים.

הספר "לדעת לאהוב" נותן את כל המידע שזוג צריך בבואו ללמוד את מעשה האישות. קריאה משותפת של בני הזוג בספר, כפי שהמחבר ממליץ, יכולה לפתוח ביניהם ערוץ תקשורת חיובי על הנושא, להבין מה נכון או לא נכון, לעמוד על הפערים ביניהם וללמוד מהם הצרכים של כל אחד ואחת. המחבר מאפשר לבני הזוג ללמוד יחד כיצד לפתח את מיניותם וכיצד לחוות סיפוק ממעשה האהבה. לזוגות ותיקים יותר הספר נותן רעיונות מקוריים של התחדשות והתרעננות ביחסי האישות. הרבה פעמים אין לנו את מי לשאול על הדברים הצנועים ביותר בינו לבינה, והמחבר דן בהם בצורה פתוחה וחופשית.

 

איתמר מור
 

עלון צהר

הספר "לדעת לאהוב" מאת אברהם שמואל, מנסה לגעת בתחום צנוע ומורכב זה, תוך עיסוק במכלול היחסים האינטימיים של זוג נשוי.

ד"ר נעמי מרמון גרומט
מייסדת ומנהלת מרכז עדן

"It raises topics in a frank and unashamed manner, while respecting the reader’s modesty..." 

 הרב אלישיב קנוהל זצ"ל
רב הקיבוץ כפר עציון

הרב אזר אומץ והעלה הרבה יידע ועצות על הכתב. חשוב שהדברים באים ברוח המתאימה לציבור שלנו.

טלי רוזנבאום
 

מטפלת מינית מוסמכת

הרב השכיל לתמצת את הידע המקצועי שלו בספר זה, ביחד עם המומחיות שלו במקורות התלמודיים והלכתיים, כך הקורא יכול להיות בטוח שהוא מקבל ידע מקצועי משולב עם הנחיות ברוח התורה..."

צור ארליך
 

עיתונאי NRG

" ספרים, שבמרכז עניינם לא המגבלות ההלכתיות והגבולות, אלא מה שבתוכם, במתחם המותר; ולא רק המה והלמה, אלא גם, ובפירוט, האיך..." 

קוראים מספרים

ברצוני להודות לך על הספר שכתבת שמאפשר לנו לקבל הדרכה בנושאים בהם המבוכה רבה וישנו קושי אמתי לבקש עצה או עזרה. יישר כוחך!!!

קוראים מספרים

נתתי לבי לכך שהמלצת לקרוא את הספר כזוג בנחת, כל פעם קטע אחד. ואכן עשינו לנו מנהג, אני ואשתי... הקריאה המשותפת מעלה ומציפה שלל דברים, והדיבור על כך חשוב לא פחות מהעצות החכמות שבספר."

קוראים מספרים

קראנו את ספרך "לדעת לאהוב" ורציתי למסור לך תודה רבה ויישר כוח גדול שכתבת ספר כל כך ישיר, כנה, קריא וחשוב. בלי רמיזות והתפתלויות ובלי להעליב את הקורא. בגובה העיניים אך מעמיק. אמיתי ורלוונטי.

קוראים מספרים

אני רוצה לבטא הערכה רבה לאומץ הלב שגילית בכתיבת הספר... אני מברך אותך על היזמה לכתוב את ספרך, שלעניות דעתי הביא מעין "גאולה" להרבה זוגות

נספחים

 • נספח א סוגיית הגמרא בנדרים דף כ'

 • נספח ב איגרת בעל ה'קהילות יעקב' (רבי יעקב ישראל קנייבסקי – הסטייפלר)

 • נספח ג מכתבים של קוראים שהתקבלו אחרי צאת המהדורה הראשונה

 • נספח ד שאלות ותשובות (חדש)

 • נספח ה פורנוגרפיה והשפעתה על הזוגיות (חדש)

 1. הקדמה

 2. יחסי מין או יחסי אישות

 3. "פרישות – דרך ארץ"

 4. המרחב הפרטי בתוך הזוגיות

 5. שיחה פתוחה

 6. מילון מונחים

 7. מעט אנטומיה

 8. אורגזמה

 9. איש מתל אביב ואישה מירושלים – הפערים בין גברים לנשים ביחסי אישות

 10. איש ואישה נפגשים באמצע – יצירת מסגרת מגשרת ליחסי האישות

 11. בכל יום יהיו בעיניך חדשים – חשיבות הגיוון בחיי האישות

 12. ייעוץ וטיפול – עשה לך רב!

 13. בעיות מיניות נפוצות

 14. איך משמרים את התשוקה לאחר עשרים-שלושים שנה

פרקי הספר

לדעת לאהוב

לדעת לאהוב

84.00 ₪מחיר רגיל65.00 ₪מחיר מבצע

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית תוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת זיג-זג, או באיסוף עצמי מתל-אביב. המסירה מתבצעת לאחר קבלת הודעה מסודרת בדוא''ל.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

 • YouTube - White Circle
 • Instagram - White Circle
 • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415