שו"ת לגבי יחסי שליטה

שו"ת לגבי יחסי שליטה

עודכן ב: 10 אוק 2019שאלה

שלום הרב,

רציתי לשאול שאלה, אני מקווה שזה בסדר. אני ובעלי מרגישים שיש בחברה הדתית איזושהי סגירות מינית שלנו קצת לא מתאים איתה, אנחנו מדברים על מיניות בתוך המשפחה ולא חלילה מחוצה לה. אנחנו נשואים שנתיים ועשרה חודשים, ושנינו מחפשים קצת יותר ריגושים וכיף, אני יותר, בעלי קצת פחות. מה לדעתך צריך להיות היחס הנכון, לצעצועי מין? ואפילו לאביזרי bdsm ? משחקי שליטה וכדומה?

תודה רבה לכם על האפשרות לשאול שאל באופן הזה!

תשובה

לשואלת,שלום וברכה!

מי שמכיר את מקורות היהדות לעומק, יודע שיש מספר גישות ליחסי אישות, כמו כל שאלה שנידונה בהלכה. ישנן גישות שמרניות יותר ומגבילות יותר וישנן גישות מאפשרות יותר. ההחלטה באיזו גישה לנקוט נתונה בידי האדם המכיר את הדעות השונות או בשאלת רב, כאשר הקו המנחה צריך להיות: מה מקרב את בני הזוג זה אל זה ומה גורם לחיי האישות להיות גורם שמקרב יותר אל עבודת ה' ולא מרחיק.

אם תשאלו, מה הקשר בין חיי אישות לעבודת ה'? אז ברור שיש הרבה קשר, לדוגמא: חלק מהותי מהמחלוקת שיש ליהדות עם הנצרות היא על היחס לחיי אישות בחיי האדם. במילים אחרות: אם התנהגות במיטה גורמת לאדם להיות בעל תאווה נמוכה ולא נשלטת, אז היא מרחיקה את האדם, ואם לא, והיא מקרבת בין האיש והאישה, אז היא חיובית וטובה. ההגבלות המוסכמות על כל הדעות הם: רק האיש והאישה. כשהאישה טהורה. במקום שאיש לא רואה ולא שומע אותם. בהסכמה הדדית מלאה. הסעיף האחרון הוא סעיף שברצוני להתעכב עליו. הרבה פעמים כאשר אחד מבני הזוג רוצה לגוון בחיי האישות, יש חשש שבן הזוג השני משתף פעולה כדי 'לרצות' אך לא תמיד בהסכמה מלאה. דברים אילו הם עדינים ממש. לאדם אחד "יחסי שליטה" יכולים להיות חידוש נפלא, ואדם שני יכול לסלוד מהם. אין כאן כללים אלא גישה נפשית חופשית לגיטימית בהחלט. ועל כן, כאשר מציעים התנהגות שונה ממה שהיה מקובל עליכם עד עתה, יש לוודא שהחידוש יקרב ולא ירחיק.

למעשה: בגישות השמרניות יותר, ישנן התנהגויות האסורות בין הבעל ובין האישה. אך אין בעיה הלכתית בהצעות שהצעת במכתבך גם לדעות אילו, כל עוד הם עומדים בקריטריונים שכתבתי לעיל.

בהצלחה,

אברהם שמואל1323 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415