כל מה שכדאי לדעת על שפיכה גברית

עודכן ב: לפני 3 ימים

הקדמה

מאמר זה אינו מתיימר להיות מאמר אקדמאי או רפואי, אלא מטרתו לעשות סדר במושגים ולתת הסבר לתופעות או ליתר דיוק לתגובות של הגוף. לכן לא נשתמש כאן במונחים רפואיים או התעסקות יתרה בפיזיולוגיה הפנימית בגוף, אלא נתמקד בחלקו החיצוני של הגוף.

מטרתו הנוספת של המאמר הזה הוא להציע דרכי התמודדות למעוניינים לשלוט על משך הזמן בו מתקיים חיבור גופני מלא בין הגבר לבין האישה, וההבנה כיצד ניתן להאריך או לקצר את הזמן מהחיבור המיני ועד השפיכה.

עוד נקודה, הגישה כאן תהיה בדגש על זוגיות, אהבה וכבוד הדדי בין הבעל לאישה – כאשר הארכת משך זמן קישוי האיבר הוא האמצעי ולא המטרה. לכן ההצעות שנציע כאן יהיו בהתאם לכך.

בנוסף חשוב לזכור, כי לאדם היהודי שומר המצוות, לא פעם, הכרה חלקית של מקורות מארון הספרים היהודי העוסקים בנושא הזרע משפיעים עמוקות על היחס לזרע ולשפיכה. יתרה מזאת, ההנאה המינית של בני הזוג עלולות להיפגע מכך בשל חששות רבות מ'הוצאת זרע לבטלה' והעיסוק בנושא הופך להיות טורדני וחוסם מינית.

ודבר אחרון, כמו כל אתר ואהבתם, כל הנכתב במאמר זה יהיה בכפוף להלכה. היות ואני איני רב וגם לא פוסק הלכה, אביא בסוף רשימת מאמרים ושו''תים שנכתבו על ידי רבנים העוסקים בתחום הוצאת הזרע במובן הרחב של הנושא. אני מאמין כי זוג שרוצה להנות מחיי אהבה מלאי תשוקה, עליו ללמוד ולהכיר את הנושא הן מבחינה מדעית והן מבחינה דתית.


קצת סדר במושגים ושבירת מיתוסים


מטרת הזרע

דבר ראשון עלינו הגברים לזכור, שמטרתו הטבעית של הזרע בגופנו היא להכניס את האישה להריון. דבר זה נעשה כאשר איבר המין הגברי נמצא בתוך נרתיק האישה.

החיבור הטכני בין הזרע לביצית הוא תחילת מסעו של העובר עד היוולדו, ומשם הוא ימשיך את אותה הדרך כזכר או נקבה על מנת להמשיך את האנושות בכך שכגבר יכניס להיריון או כאישה שתיכנס להיריון.

לשם כניסה להיריון, אין כל משמעות למשך הזמן מהרגע כניסה האיבר של הגבר לגוף האישה ועד השפיכה. כל עוד השפיכה מתבצעת בתוך נרתיק האישה, קיימת האפשרות להיכנס להיריון – כמובן שזה תלוי במחזוריות האישה, אך לא נרחיב על הנושא במאמר זה.


כעת אני רוצה להסביר את תופעת פליטת נוזל היוצא מאיבר הגבר עוד לפני השפיכה, (באנגלית pre-ejaculation). נוזל זה היוצא מפתח האיבר הגברי, מנקה את הצינור משאריות שתן ומשנה את ה- Ph (החומציות), לקראת השפיכה. בהמשך ארחיב ואקשר בין ההנאה או אי ההנאה של האישה לבין שפיכה מהירה\מוקדמת.

הפליטה הזאת - אינה השפיכה, והיא תגיע כאשר ישנה עוררות מינית גבוהה לגבר והגוף רוצה ומוכן לפליטת שכבת הזרע. יש לזכור, ולהבין שפליטה הזאת אינה נכנסת תמיד לקטגוריה של "זרע לבטלה" שהרי בנוזל הזה לרוב אין תאי זרע, אך יתכן שכן יהיו שם שאריות של זרע.


שפיכה מהירה ושפיכה מוקדמת.

הנחת היסוד שלי היא, כי כל גבר חייב לדעת בכל פעם שהוא שופך מדוע הוא שופך באופן הזה, ולהכיר בין כל סוגי השפיכה הקיימים אצלו. הרבה פעמים קיים בלבול בין סוגי השפיכה, ואף לשמות שהם מקבלים: "שפיכה מהירה" או "שפיכה מוקדמת", ולשם כך לכן אני מציע כאן את החלוקה הבאה:

שפיכה מהירה – כאשר הגבר אינו מצליח לשמור על הזרע בגופו גם כאשר אין מגע ישיר בקצה האיבר – הכוונה לגירוי פיזי ממש. כלומר, הגבר שופך את הזרע לפני הכניסה לנרתיק האישה או מיד כשהוא נכנס ללא רצון ויכולת לעצור זאת – שימו לב זה לא נוזל הסיכה עליו כבר הוסבר אלא השפיכה עצמה.

באופן זה נגרע מהגבר להגיע לקיום 'יחסי מין מלאים' עם אישתו, והאפשרות להיכנס כך להיריון היא נדירה.

חשוב להדגיש כי מדובר כאן בשפיכה מלאה של הגבר, ולא יציאה של נוזל הזרע, כלומר שהגבר אינו יכול כבר מיד לאחר מכן לחזור למצב של קישוי מלא.[m1]


במצב שלגבר יש אכן שפיכה מהירה, מומלץ במקרה זה ללכת ולטפל בזה בגורם רפואי מוסמך. למצב זה יתכנו סיבות רבות ואופן הטיפול משתנה בין מקרה למקרה.

ניתן לפנות לרופא המשפחה על מנת להתחיל את התהליך או לקבוע תור למרפאה המינית בקופת החולים בה אתם חברים. אפשרות מומלצת נוספת זה לפנות ל'מרכז רותם – לטיפול רב תחומי במיניות" (פרטים נוספים בסוף)

חשוב לזכור כי הפניה לטיפול בנושא הוא רק כאשר התופעה חוזרת על עצמה במשך תקופה ארוכה. בוודאי שגבר שמקיים יחסי אישות בפעמים הראשונות בחייו אינו צריך לפנות לגורם מקצועי אלא להנות מההתרגשות המינית שהגוף מביע זאת על ידי השפיכה.[m2]


שפיכה מוקדמת – כאן כבר מדובר בהגדרה סובייקטיבית של הגבר בכל פעם שהוא שופך מחדש.

זה אינו מצב רפואי המצריך טיפול רפואי, אלא מדובר במצב שהגבר אינו רוצה עדיין לשפוך, אך הוא אינו מצליח לשלוט ולעכב את מועד השפיכה.

על מנת לסבר את האוזן, אביא כאן מס' דוגמאות:

א. גבר שנכנס לתוך נרתיק האישה והוא שופך לאחר מס' שניות בלבד – אך אינו רוצה בכך.

ב. אותה סיטואציה, אך לאחר 4 דק' הגבר שפך אך הוא רצה לשפוך לאחר שאישתו תגיע לאורגזמה נרתיקית.

ג. האישה מענגת את בן זוגה ב"עיסוי פין" והגבר שופך לפני שרצה בכך.

בכל הדוגמאות הללו, ניתן לראות שהגבר הצליח לשמור על הזרע שלו בתוך גופו, והוא אף נהנה מהעוררות המינית, אך הוא הגיע לשפיכה מוקדם יותר ממה שרצה.


לרוב שפיכה מוקדמת תגרום תסכול רב לגבר באופן ישיר או באופן עקיף, שהרי לא פעם ישנה ציפייה מסוימת מהגבר עצמו או מאשתו לתפקוד מיני שונה. גם הגבר וגם האישה ירצו פעמים רבות שזה "לא יגמר מהר", תרתי משמע, כלומר שמצד אחד הגבר לא ישפוך מהר ומצד שני שהעוררות המינית תמשיך להתקיים גם לאחר שהגבר שפך.


לפני שאפרט את עיקר הסיבות לכך שגבר שופך מוקדם יותר משירצה, וכמובן על הפתרונות האפשריים לכך, אני רוצה לדבר על החשק המיני של הגבר.

הגבר באופן [m3] כללי נמצא ב"עוררות מינית מתמדת", הכוונה היא שהמבנה הביולוגי של הגבר בנוי כך שהוא נמצא "מוכן תמיד" להכניס להריון. על מנת שהוא יהיה מוכן למשימה האבלוציונית הזאת הוא חייב להימצא בעוררות מינית וחשק לעשות "הכל" לטובת בת זוגתו.

אך מיד לאחר שהגבר שופך את הזרע, הוא מותש פיזית ואף חסר כל חשק מיני, הסינים מכנים את הרגעים האלה "המוות הקטן", כי האדם חסר כח וחסר חשק החיים – חסר תשוקה מינית.

הדבר יכול להסביר כעת את התסכול הרב שיש לכל אחד מבני הזוג, הגבר – שהעוררות המינית והחוויה המינית הסתיימה מהר משרצה, ואילו האישה נשארה עם גבר ללא כח. במצב שהאישה טרם הגיעה לאורגזמה, לגבר לא יהיה חשק ורצון פיזיולוגי להמשיך ולענג את זוגתו. אך מכיוון ש"מותר האדם מן הבהמה" מצופה מהגבר להמשיך לאהוב את זוגתו ולהפגין אהבה – דבר שאינו תלוי בשפיכה מכל סוג.

מידע זה שלעצמו חשוב מאוד לבני הזוג, ובאופן זה יוכלו לתכנן ייחד את האופן שהם ירצו לחוות את החווה המינית שלהם בכל פעם מחדש. מה שבטוח שכאשר הידיעה הזאת תהיה קיימת הגבר והאישה ידעו לאן הדברים מובילים ולהחליט יחד כיצד כל אחד ייהנה מהאורגזמה האישית והאורגזמה כזוג.

האפשרויות כאן הם רבות ונפלאות וזהו המסע הזוגי של הזוג – על כך אני ממליץ מאוד לכל זוג ללמוד יחד על מיניות ממגוון האפשרויות הקיימות בימנו ובהתאמה אישית לכל זוג בפני עצמו.


גברים רבים "סובלים משפיכה מהירה" - להגדרתם. דוד קליינמן

שלושת הגורמים העיקריים לשפיכה מוקדמת של הגבר:

1. חוסר ידע והבנת במערכת המינית האנושית

2. עוררות מינית גבוהה שלא באה לידי ביטוי

3. לחץ פסיכולוגי


1. חוסר ידע והבנת במערכת המינית האנושית

גברים רבים "סובלים משפיכה מהירה" להגדרתם, בשל העובדה שקיימת ציפייה מסוימת כיצד צריכה להיות החוויה המינית בין הגבר לאישה. באופן הגיוני ,זהו חלק בחיים, שלא מקבלים הדרכה וחינוך מעשי מההורים או מהמורים, אלא הדברים ילמדו בתאוריה בלבד. בנוסף, ההורים או כל גורם חיוני חיובי, אינו יכול להוות דוגמא אישית חיובית כיצד יש לקיים יחסי אישות והסיבה לכך היא מובנת.

תחשבו רגע, בניגוד לכללי והתנהגות אכילה, ההורים ממש מלמדים את ילדיהם איך לאכול בצורה נכונה, יתרה מזאת ההורים עצמם הם מהווים דוגמא אישית כיצד יש לאכול. כיצד אוכלים בבית, במסעדה או אצל חברים, כל מקום וכללי הנימוס והתרבות לאותו מקום.

במיניות אין זה כך, ויוצא, שכיום, רוב בני האדם לומדים כיצד יראו חיי המיטה מסרטים. כמובן שמדובר במגוון רחב של סוגי סרטים, החל מסרטי קולנוע, סרטי טלוויזיה, סדרות וכמובן סרטים ארוטיים ופורנוגרפיים. בכל הסרטים אין באמת התאמה בין החיים במציאות לבין הסצנות המיניות ומגוון הרחב של המצבים בהם הגוף הגברי והנשי נמצאים, דברים אשר משפיעים על התפקוד המיני בכל פעם מחדש.


מכיוון שמאמר זה עוסק בשפיכה הגברית, נתרכז כאן בעיקר במערכת הפיזיולוגית המזרים את השפיכה של הגבר.

· גירוי רב באיבר של הגבר ולחץ רב בקצה – עטרה.

האופן הנכון ביותר למנוע לחץ רב בעטרה, הוא כמובן לדאוג שהחיכוך במקום יהיה נעים וחלק. על מנת ליצר מצב כזה, יש לדאוג לכך שנרתיק האישה יהיה לח ומורחב. במילים אחרות, על האישה להיות בעוררות מינית - כך שהגוף שלה יפריש נוזלים ובתוספת הנוזל של הגבר תהיה לחות טבעית במפגש בתוך הנרתיק.

(ישנם מקרים שיש עוררות מינית אך לא קיים סיכוך טבעי במידה מספקת – על כך בהמשך)

על מנת להביא את האישה לעוררות מינית על הגבר ממש לדאוג לענג את אישתו במגע ובהקשבה לגופה, עד למצב שהנרתיק שלה יהיה מוכן לקראת החיבור המיני. חשוב לזכור כאן, שהדגדגן של האישה הוא המקום המרכזי שעל האישה לקבל גירוי על מנת להגיע לאורגזמה.

ומכיוון שהדגדגן נמצא מחוץ לגוף, ולא בתוך הנרתיק, המסקנה ברורה שאין אורגזמת האישה תלויה בגודל האיבר הגברי ובטח לא במשך הזמן שהגבר נמצא בתוך הנרתיק עד השפיכה.


- כמובן שניתן להגיע גם לאורגזמה נרתיקית, אך בניגוד לסטטיסטיקה בסרטים שבהם 100% מהנשים מגיעות לאורגזמה נרתיקית, במציאות על פי מחקרים מדובר ב15%-30% מהנשים בלבד.

נקודה נוספת, החוויה המינית בין הגבר לאישה דורשת עבודה ורצון של שני בני הזוג, ולכן על האישה גם להכיר את גופה ולכוון את בעלה בכל פעם מחדש בסוג האורגזמה שהיא תשמח לחוות. ההמלצה לכל הנשים היא ללמוד ולהכיר את גופן בכל דרך שהיא תראה לנכון: קריאה ולימוד אישי, קורסי העשרה בנושאים, סדנאות והרצאות על מיניות. אני ממליץ לנשים לקרוא את הספר הנפלא "לעצמך – מיניות האישה" של ד"ר לוני ברבך (פרטים על הספר בסוף).

דבר נוסף שיכול מאוד לסייע לגבר לא לזרז את השפיכה, זה לדאוג למשחת סיכוך אשר שנספגת בעור ומשאירה לחות. את משחת הסיכוך מומלץ למרוח על אברי המין של בני הזוג – בצורה נעימה (דבר שלאישה יכול כמובן לסייע לעוררות המינית), וכך המגע בין העטרה לנרתיק האישה יהיה נעים יותר אך בעיקר יצמצם את החיכוך הגס שיביא ללחץ רב על העטרה.

לסיכום נקודה זו, כאשר הנרתיק מכווץ ואין כל חומר סיכה (טבעי מהגוף או ממקור חיצוני) "הדרך שהגבר מפלס את דרכו פנימה" מזרזת ומאיצה את השפיכה הגברית בשל הלחץ הרב על העטרה.


2. עוררות מינית גבוהה שלא באה לידי ביטוי

הגבר מטבעו יכול לשמור על השפיכה שלו כל עוד אינו מגיע לעוררות מינית המלוות במגע עם איבר מינו. כמובן שכאשר ישנה שפיכה, ללא מגע, אז כפי שכתבתי בתחילה, מדובר ב"שפיכה מהירה" ולא על כך אני מתכוון כאן.

במקרה שגבר נמצא פעמים רבות בעוררות מינית, הן מרצון והן שלא מרצונו, ופין מגיע לקישוי (זקפה), אך אינו מתבצעת פעולת השפיכה, זהו מצב מצב שהגוף מוכן לשפוך אך האדם אינו מעוניין בכך. ניתן להגיע פעמים רבות למצב כזה שינה התעוררות מינית, וגבר שמקפיד לא להגיע למצב של הוצעת זרע לבטלה, הוא בעצם אינו נותן מענה מיני לעוררות המינית.

באופן טבעי ובריא, כאשר אותו גבר יהיה עם אישתו בסיטואציה אינטימית, ברגע שאיבר המין שלו יהיה בתוך הנרתיק של האישה, הגוף כבר ישחרר את כל הזרע ללא כל מנגנון של עצירה. ניתן ממש לראות את הקשר בין גוף לנפש במקרה הזה בין שפיכה שהיא תגובה פיזיולוגית הקשורה מאוד לנפש האדם ולפרוגרמת חיים שאימץ לו.


לכן, ניתן לראות שזוגות ששומרים על טהרת המשפחה, ופעם הראשונה לאחר ליל הטבילה של האישה, לא פעם הגבר אכן שופך מוקדם מאוד לטענתו, אך לרוב בפעמים הבאות בימי הטהרה כבר ניכר שינוי גדול במשך הזמן שהגבר "מחזיק מעמד" בזמן החיבור המיני.


מקרה נוסף לשפיכה מוקדמת יכול להגיע כאשר הזוג מנסה דברים מיניים חדשים ייחד, והגבר מגיע לעוררות מינית מאוד גבוהה. פעמים רבות שזוגות מנסים תנוחה חדשה, או כל דבר שהוא חדש בחדר המיטות, תתכן שפיכה מוקדמת יותר. במקרים אלה אני תמיד אומר שאין דבר משמח מזה שהאישה יכולה לראות עד כמה הגוף פשוט נהנה מהחוויה החדשה והזוגית.


לסיכום החלק, עוררות מינית גבוהה שאינה מגיע לידי סיפוק והיא נדחקת מכל סיבה אשר תהיה או הגשמת פנטזיה מינית או התנסות מינית חדשה, כל אלה יכולים בהחלט לתרום לשפיכה המוקדמת של הגבר.


לחץ פסיכולוגי

כבר הזכרנו את הקשר בין גוף ונפש בהקשר לשפיכה הגברית, וראינו גם שחוסר ידע בפיזיולוגיה ובביולוגיה יכולים להאיץ את השפיכה. לא פעם הלחץ שהגבר נתון בו וחוסר הרצון לסיים את החיבור המיני כ"כ מהר, הוא הוא הדבר שגורם לגבר לשפוך מוקדם / מהר .

פעמים רבות הלחץ מגיע דווקא מהציפייה של הגבר ולחץ של האישה שהיחסים יהיו בדיוק כמו בסרטים, כלומר משהו לא מציאותי. כאשר בני הזוג לא באמת מכירים ויודעים כיצד לבצע הפרדה בין יחסי אישות שמטרתם להיכנס להיריון לבין יחסי אישות שמיועדים לכייף והגברת התשוקה והאהבה, הדבר יוצר תסכולים הדדיים. הגבר מרגיש שהוא פשוט לא מצליח להביא את אישתו לאורגזמה, והאישה מרגישה שרק הגבר "נהנה" וכל המצב הזה פשוט גורם לשפיכה להיות מהירה בשל הלחץ הפסיכולוגי שנמצאים בו שני בני הזוג.

באופן עקרוני לרוב ניתן לפתור את הלחץ הפסיכולוגי כאשר יודעים ומבינים את שני הסעיפים הקודמים עליהם כתבתי כאן.


הצעות לפתרונות:

אם קראתם עד עכשיו והגעתם לכאן, אני חושב שאת הצעד הראשון והעיקרי עשיתם – למדתם שהשפיכה הגברית מגיע ממספר רב של אפשרויות – כעת תוכלו להסביר בכל פעם שאתם שופכים מה הסיבה לכך.

בנוסף כבר ניתן ליישם את הדברים שנכתבו ולהתחיל לשלוט על השפיכה.


ובכל זאת ישנם עוד דברים נפלאים שאפשר לעשות:

1. להמשיך לקרוא ולחקור את התחום הזה ובמיוחד לזוגות דתיים ללמוד כמה שיותר דברים הקשורים לזרע במקורות ובהלכה (הכנתי לכם בהמשך קישורים רבים בנושא). לא פעם הפחד מ"הוצאת זרע לבטלה" משתלט על חיי האישות של בני הזוג, ולימוד והבנת ההגדרה יכול פשוט לעשות פלאים לחיי האהבה – פשוטו כמשמעו.

2. שימוש "בטבעות אהבה" – על כך תוכלו לקרוא במאמר שכתבנו יחד לימור ואני.

3. לשלב אביזרי עונג בחיי האישות:

כאשר זוגות משלבים אביזרים, יורד לחץ גדול שלרוב מוטלת על הגבר, בכך שהאישה תגיע לאורגזמה, כי בעצם האיבר תורם לכך רבות. מעבר ללחץ (הפסיכולוגי) וכמובן המצב הגופני של האישה שהוא במצב עוררות מינית (לחות + התרחבות הנרתיק) מאפשר חיבור נעים ללא חיכוך רב עם הרבה אהבה וההנאה.

4. שימוש ב"מענג טבעת הזהב", גם כאן מדובר בשימוש באביזר עונג, אך התועלת שלו לשפיכה מגיע ממקום אחר. האביזר מתלבש על הפין של הגבר, באופן כזה שהוא נמצא סמוך לאשכים, כאשר בני הזוג מחוברים אחד לשני, הגבר אינו צריך להיות בתנועה של "כניסה-יציאה" בנרתיק של האישה, כי האישה מקבלת את הגירוי על הדגדגן שלה מהאביזר שרוטט.

וככה הגבר נהנה מכך שהוא ואישתו מחוברים לאורך זמן כאשר אין גירוי ישיר על העטרה. האישה נהנית שיש לה גירוי בדגדגן ובן זוגה בתוכה. ובני הזוג נהנים יחד לאורך זמן ויכולים אף להגיע יחד לאורגזמה – האישה תגיד לבן זוגה מתיי לנוע על מנת לשפוך.

5. רכישת בעלות ושליטה על העוררות המינית, זוהי הדרך הארוכה שהיא קצרה, וגבר שבוחר בה בעצם נכנס ללימוד והיכרות מעמיקה ומחודשת עם המיניות שלו. ברמה הפיזית- להכיר את שרירי רצפת האגן, עבודה נכונה עם הנשימה, יכולת הנעה של העונג והעוררות לשאר חלקי הגוף במקום לאיזור האגן בלבד.

ברמה הרגשית- לזהות את הפחדים שגורמים לשפיכה המהירה, הרגשות הנפוצים הם- פחד מלפגוע/ להכאיב/ לא להצליח ולעמוד ב"מבחן הגבריות"

ברמה התודעתית- להצליח להיות בנוכחות ערה ושמחה במפגש. עירנות שמביאה את התשוקה המינית והיצרית למקומות היותר גבוהים בגוף- ללב, לידיים האוהבות, לפנים המאירות.

- לשם העמקת הנושא, אני ממליץ לקרוא בבלוג שלנו את יהונתן קליין.מאמרים מומלצים מתוך "הבלוג של ואהבתם" :

מבחר מאמרים הלכתיים ורעיוניים בעניין הוצאת זרע:

· יחסי אישות חלקיים – הרב דוד סתיו והרב אברהם סתיו

· מגע פיזי בין בני זוג נשואים - הרב ד"ר יצחק רונס

· שו"ת – למה הוצאת זרע מטמאת – הרב אברהם שמואל

· על היחס הראוי לראיית מקרה לילה בבית מדרשם של הגר“א ותלמידיו - הרב ד"ר יצחק רונס

· חינוך מיני מתחיל בבית, התכתבות בין אב לבנו בנושא הוצאת זרע – הרב יאיר שפיץ

· הוצעת זרע במסגרת חיי אישות – הרב רפי אוסטרוף

· שו"ת – הוצעת זרע של חתן – הרב רפי אוסטרוף

· שליטה בשפיכה מוקדמת לאדם שומר מצוות – הרב רפי אוסטרוףמבחר מאמרים בנושא שפיכה ואורגזמה

· למה הוא שופך מהר? ולמה הדבר דומה? – יהונתן קליין

· אורגזמה זכרית- אורגזמה נקבית – יהונתן קליין

· איך אפשר לזרז את השפיכה של הגבר? – לימור קליינמן

· כיצד טבעות אהבה מסייעות בשפיכה מוקדמת? – דוד קליינמן

· מילוי מחדש - אתגר בתפקוד הגברי – אלעד חמיאל

הכותב, דוד קליינמן, מייסד "ואהבתם". מדריך חתנים ומחנך למיניות בריאה. מורה ומעביר הרצאות בתחום המיניות.


טבעות האהבה של ואהבתם

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415