כיצד טבעות אהבה מסייעות בשפיכה מוקדמת?

עודכן ב: לפני 5 ימים


שאלה

שלום דוד,

היינו אצל מטפל מיני שהפנה אותנו אליכם לרכישת טבעות פין (טבעות אהבה),

על מנת לעזור בשפיכה המהירה שלי. לפני שאני קונה, אשמח לדעת איך משתמשים ואיך זה בעצם עובד. תודה רבה מראש.

תשובה

שלום.

על חוויה של שפיכה מהירה (או בשמה הנכון יותר: "שפיכה מוקדמת") מתלוננים כ-80% מהגברים. היות והמבנה הפיזיולוגי של איבר הגבר מכיל מעל 3000 תאי עצב לאורך הפין, סביר שאחרי כדקה עד ארבע דקות של חיכוך – תגיע פליטת הזרע. המציאות היא שלרוב הנשים לוקח זמן רב יותר להגיע לאורגזמה, ולכן זוגות רבים מתוסכלים מפרק הזמן הקצר שחולף עד שהגבר מגיע לשפיכה, כי האישה לא מספיקה לחוות אורגזמה. זה מוקדם מדי בשביל האישה. כמו כן, גברים אשר מצליחים "להחזיק מעמד" זמן רב יותר מעצימים את רמת העונג שלהם עצמם בכך שהם בונים בגופם בסיס לאורגזמה איכותית יותר, הן באורך והן בעוצמה.


כדי להאריך את משך זמן ההנאה ולשפר את חוויית המפגש המיני, כדאי ללמוד לשלוט בשפיכה. יש כמה אפשרויות לעשות זאת.

לפני שניגשים לפתרון כלשהו, חשוב מאוד שבכל פעם שנפלט לגבר זרע מהגוף, הוא ידע להצביע על הסיבה לך. האם זה הגיע מהתרגשות מינית? מגירוי חזק באיבר (לדוגמה, כאשר הנרתיק של בת הזוג צר מאוד)?, מלחץ נפשי או חרדה (חשש שלא יצליח להגיע לשפיכה או דווקא מרצון לעכב אותה)? וכן הלאה.


אחת הדרכים המקובלות והנפוצות בטיפול המיני היא שליטה על השפיכה באמצעות שיטת "הפסק-התחל" (stop and start): כאשר הגבר מרגיש שהשפיכה קרבה – מפעילים לחץ ידני על נקודות מסוימות באזור הפין. הפעלה הלחץ מונעת מהדם לחזור אל הגוף ובכך מונעת או מעכבת את השפיכה. לאחר הירגעות יש להמשיך להעלות את סף העוררות המינית, ללחוץ שוב כאשר הגבר מרגיש שהפליטה קרבה, וחוזר חלילה, עד שהגבר ילמד את דרכי גופו הטבעיות לשליטה בשפיכה.


זוגות רבים לא מרגישים בנוח עם עבודה ידנית וטכנית זו, ויש אף זוגות שומרי מצוות שהתרגיל מהווה אתגר הלכתי עבורם, ועל כן אנשי טיפול רבים ממליצים על טבעות פין – טבעות האהבה של ואהבתם.

את הטבעות יש להלביש על איבר הגבר בשלוש נקודות שונות (הציצו באיור ההדמיה בחוברת ההוראות המצורפת למוצר). הלחץ שהן יוצרות משמש תחליף ללחץ המופעל באמצעות היד. הלחץ אינו אמור להכאיב, להיפך, הוא אמור להיות נעים לגבר. נשים שחוו חבירה עם בן הזוג עם הטבעות דיווחו שהעונג המיני הועצם בשל הגברת החיכוך, הארכת הזמן והגדלה במקצת של נפח הפין. כלומר, השימוש בטבעות האהבה עשוי להעצים את ההנאה של שני בני הזוג.


המשיב, דוד קליינמן, מייסד "ואהבתם". מדריך חתנים ומחנך למיניות בריאה. מורה ומעביר הרצאות בתחום המיניות.הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415