שו"ת על אישה שלא מעוניינת לקיים יחסים, מה לעשות?

שו"ת על אישה שלא מעוניינת לקיים יחסים, מה לעשות?

עודכן ב: 16 ספט 2019


הרב, שלום!

אני אדם עם יצר מיני מוגבר. אני ב"ה נשוי 25 שנה לאשה מדהימה. הפערים המיניים ביננו הם גדולים מאוד ואני חייב לומר שבמשך כל ימי הנישואים שלנו היו מתחים סביב נושא יחסי האישות. אני מבחינתי יכול ורוצה לקיים יחסים 2-3 בשבוע לרעייתי יספיק 1-2 בשבועיים. גם שאנו מקיימים יחסים, הם די לא מספקים כיון שאישתי משתפת פעולה רק בשבילי.

אני מאוד לא אוהב יחסים שבלונים וכל פעם במהלך כל השנים מנסה להכניס גוון כדי להעלות את סף ההתרגשות ולצערי אין שיתוף פעולה. אני מנסה לדבר על אביזרים, לבוש מיוחד וכד', ולצערי ללא שיתוף פעולה שבא מתוך רצון.

חשוב לי לציין שאני נאמן לחלוטין לאישתי ואין שום סיכוי שבעולם שיקרה דבר מחוץ לנישואים. ביחד עם זה, אפשר לומר שרעייתי לא מתחברת לעניין ואין לה בעיה ממשית להתנזר לתקופה ארוכה. אני מדגיש שהזוגיות שלנו היא טובה ואין בעיה בתקשורת הזוגית שבגינה יש מתח או לחץ שלילי. לי נראה שהיא מאוד מאוד עצורה ורואה בכל דבר חטא נוראי ואיום. אני חייב להודות שלא קל לי ואני אובד עצות....שלום!

אפתח בכך שאני מיצר מאד על המצב ביניכם, וכיון שאתה נשוי 25 שנה, אני מבין שאתם סוחבים את הקושי ואת המתח הזה זמן רב. אתה מתאר מצב של זוגיות טובה חוץ מבחדר המיטות. אז באמת המצב הזה הוא לא סביר וקשה מאד לחיות ככה. רק אומר שמה שאתה מתאר, הוא מצב דומה אצל גברים רבים מאד, אך זה לא בהכרח מקל על המצב שלך. איני רוצה להשלות אותך ולומר שיש דרך תיקון קלה. דברים של עשרות שנים לא מתקנים ביום אחד.


מכל הניסיון שלי, יש רק דרך אחת לתיקון המצב. אשתך צריכה לרצות. ולמה שהיא תרצה אם היא החליטה שאין לה צורך ביחסי אישות? כי היא אוהבת אותך ורוצה שיהיה לך טוב ולא תהיה אומלל. אולי אם היא תסכים להתחיל ללמוד ולהיכנס לנושא, בסוף היא תרצה את זה גם עבור עצמה. אבל כדי שזה יקרה, אתה צריך להפסיק להיות ה'מחנך' המיני שלה. היא צריכה לרצות לגלות את המיניות של עצמה, ומתוך שהיא רוצה את זה, היא תדע איך להתחבר גם אליך. אני יוצא מתוך הנחת עבודה שהמיניות של כל אדם מחזקת אותו, נותנת לו חיים שלמים ובריאים, וכל אדם עם השקפה בריאה רוצה את זה. אך בדרך יש לנו כל מיני חסמים, ולא בקלות ניתן להתגבר עליהם.


יש אנשים שעבורם המין נקשר למקומות מאד שליליים של פגיעה, או תאווה שלילית, או מאבקי כח עם בן הזוג וזה חוסם אותם ליהנות מזה. משל למה הדבר דומה? לנערה שסובלת מאנורקסיה ל"ע. היא לא יכולה לאכול, לא בגלל שהיא לא רוצה, אלא בגלל שהיא לא יכולה. רק אחרי שתירפא נפשית ממה שחוסם אותה היא תוכל ליהנות שוב מאוכל. כנ"ל לגבי הנאה ממין. אשתך כנראה לא נהנית ממין, ולכן מבחינתה; תגמור ותעזוב אותה במנוחה. תאר לעצמך שהיית שוכב עשרות פעמים עם אישה אבל לא היית מגיע לסיפוק או אורגזמה. היה נעצר לך בדרך ולא יכול להמשיך. אני מניח שאחרי כמה פעמים היית מפסיק לקיים יחסי אישות כי זה מדכא אותך. כך מרגישים נשים רבות. מצד שני, אם אדם היה חי לידי והוא אומלל מהיחס שלי, בין אם זה אשמתי ובין אם לא, ואני אוהב את האדם הזה, הייתי עושה כל מה שביכולתי כדי לשמח אותו.

בשביל זה, אני צריך קודם כל לשמח את עצמי.

ולכן במקרה שלכם, המטרה שלך היא לשכנע את אשתך לפנות למדריכה או יועצת מינית שתדבר עם אשתך על המיניות של עצמה ועל המיניות של שניכם. אם אתה יקר לה, יש סיכוי שהיא תסכים ולאחר פגישה זה, הכל יכול לקרות.


בהצלחה רבה!

אברהם שמואלתוכלו להפנות לרב שאלות בקישור זה, והוא ישתדל לתת לכם מענה בהקדם.

1164 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415