חורבן הבית הזוגי, עלול להתחיל מכאן

עודכן ב: 25 אוק 2020

לאחרונה יצא לי להיקלע לשיחה עם זוג בנות חמודות שבמקצוען הן "מסדרות בתים". ברקורד של אותן הבנות עשרות רבות של בתים שהן סידרו / העבירו דירה / ארגנו מחדש / ניקו לפסח או הצילו כשהמצב בבית היה כבר ממש קשה. "ואם תשאלי אותי, יש כמה בתים שהצלנו שם את הנישואים." מספרת אחת מהן.

"הצלתם את הנישואים?" אני תמהה.

"כן. פשוטו כמשמעו. אם לשפוט לפי הזלזול המוחלט שזוגות מייחסים למרחב חדר השינה שלהם, אני בכלל מתפלאת שהם עדיין נשואים."

בעולם מתוקן, חדר השינה של זוג הוא מקדש של אהבה. החדר הזה לא רק שצריך להיות מושקע לא פחות מכל חלל אחר בבית, אלא הוא צריך להיות הכי מושקע מכל השאר. אינטימיות זוגית, גדולה היא מסך אבריה, והיא מבקשת בית מתאים לדור בו. לנכוח, להעיז ולצמוח. מיניות טובה מבקשת מרחב של גדילה, של ריכוז ומחשבה.

מפה לשם עלמות החן, שאפשר להרגיש שהן מחוברות חזק מאוד למה שהן עושות, סיפרו לי בפירוט על המחזות אליהם הן נגלו:

ערימות בלתי נגמרות של בגדים מפוזרות בכל מקום; המתחת למיטה שהפך להיות מחסן לכל מה שלא מוצאים לו מקום; הזוג שאפסן על השידה ליד המיטה את כל טופסולוגיית הביורקרטיה והחשבונות באופן קבוע; ארונות מתקלפים וקפיצים שבורים במיטה, וזאת רק ההתחלה.

"לא פעם ולא פעמיים שאלתי את עצמי איך הם בכלל מצליחים להיות באינטימיות כשהמרחב שלהם נראה ככה." אומרת השניה בעצב.

בלאגן טיפוסי בחדר ההורים. השפעה ישירה על האינטימיות הזוגית.

כמה ימים אחרי השיחה חשבתי לעצמי רבות על הנושא ולקראת חודש אב המתחיל בחורבן הבית - הרגשתי שזוהי קריאת התעוררות. הגיע הזמן שנדבר על זה. בקליניקה אני פוגשת זאת רבות, זוגות שבניהול סדר העדיפויות שלהם שמים רחוק מאוד את טיפוח חדר השינה, וכך מבלי לשים לב, השחיקה לא רחוקה מלהגיע, או גרוע מזה - חורבן הבית מתחיל אט אט להירקם לו מבפנים. כדאי להבין ולהפנים, שהיחס שזוגות ישקיעו בחדר השינה שלהם, הוא היחס שהם בעצם משקיעים באינטימיות הזוגית שלהם.

בעולם מתוקן, חדר השינה של זוג הוא מקדש של אהבה. החדר הזה לא רק שצריך להיות מושקע לא פחות מכל חלל אחר בבית, אלא הוא צריך להיות הכי מושקע מכל השאר. אינטימיות זוגית, גדולה היא מסך אבריה, והיא מבקשת בית מתאים לדור בו. לנכוח, להעיז ולצמוח. מיניות טובה מבקשת מרחב של גדילה, של ריכוז ומחשבה. היא מבקשת שתשקיעו בה אהבה, תעוזה ורוך. היא מבקשת חדר שמתאים לקסם המופלא שלה, ליכולת שלה לתת ביטוי לכל השברים הדקיקים של הנפש ולכל המאוויים הקטנים הטהורים שנמצאים בלב האדם. היא מבקשת חדר שמעוצב ומטופח בהתאם. תנו לה. אתם ראויים לזה.

הכותבת, לימור קליינמן, מייסדת "ואהבתם".

יועצת מינית מוסמכת מאוניברסיטת בר אילן. בוגרת מרכז יהל ומרכז עדן, מרצה, מעבירת סדנאות ובלנית במקווה טהרה לנשים.

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415