חורבן הבית הזוגי עלול להתחיל מכאן

חורבן הבית הזוגי, עלול להתחיל מכאן


לאחרונה יצא לי להיקלע לשיחה עם זוג בנות חמודות שבמקצוען הן "מסדרות בתים". ברקורד של אותן הבנות עשרות רבות של בתים שהן סידרו / העבירו דירה / ארגנו מחדש / ניקו לפסח או הצילו כשהמצב בבית היה כבר ממש קשה. "ואם תשאלי אותי, יש כמה בתים שהצלנו שם את הנישואים." מספרת אחת מהן.

"הצלתם את הנישואים?" אני תמהה.

"כן. פשוטו כמשמעו. אם לשפוט לפי הזלזול המוחלט שזוגות מייחסים למרחב חדר השינה שלהם, אני בכלל מתפלאת שהם עדיין נשואים."

בעולם מתוקן, חדר השינה של זוג הוא מקדש של אהבה. החדר הזה לא רק שצריך להיות מושקע לא פחות מכל חלל אחר בבית, אלא הוא צריך להיות הכי מושקע מכל השאר. אינטימיות זוגית, גדולה היא מסך אבריה, והיא מבקשת בית מתאים לדור בו. לנכוח, להעיז ולצמוח. מיניות טובה מבקשת מרחב של גדילה, של ריכוז ומחשבה.

מפה לשם עלמות החן, שאפשר להרגיש שהן מחוברות חזק מאוד למה שהן עושות, סיפרו לי בפירוט על המחזות אליהם הן נגלו:

ערימות בלתי נגמרות של בגדים מפוזרות בכל מקום; המתחת למיטה שהפך להיות מחסן לכל מה שלא מוצאים לו מקום; הזוג שאפסן על השידה ליד המיטה את כל טופסולוגיית הביורקרטיה והחשבונות באופן קבוע; ארונות מתקלפים וקפיצים שבורים במיטה, וזאת רק ההתחלה.

"לא פעם ולא פעמיים שאלתי את עצמי איך הם בכלל מצליחים להיות באינטימיות כשהמרחב שלהם נראה ככה." אומרת השניה בעצב.


בלאגן טיפוסי בחדר ההורים. השפעה ישירה על האינטימיות הזוגית.

כמה ימים אחרי השיחה חשבתי לעצמי רבות על הנושא ולקראת חודש אב המתחיל בחורבן הבית - הרגשתי שזוהי קריאת התעוררות. הגיע הזמן שנדבר על זה. בקליניקה אני פוגשת זאת רבות, זוגות שבניהול סדר העדיפויות שלהם שמים רחוק מאוד את טיפוח חדר השינה, וכך מבלי לשים לב, השחיקה לא רחוקה מלהגיע, או גרוע מזה - חורבן הבית מתחיל אט אט להירקם לו מבפנים. כדאי להבין ולהפנים, שהיחס שזוגות ישקיעו בחדר השינה שלהם, הוא היחס שהם בעצם משקיעים באינטימיות הזוגית שלהם.

בעולם מתוקן, חדר השינה של זוג הוא מקדש של אהבה. החדר הזה לא רק שצריך להיות מושקע לא פחות מכל חלל אחר בבית, אלא הוא צריך להיות הכי מושקע מכל השאר. אינטימיות זוגית, גדולה היא מסך אבריה, והיא מבקשת בית מתאים לדור בו. לנכוח, להעיז ולצמוח. מיניות טובה מבקשת מרחב של גדילה, של ריכוז ומחשבה. היא מבקשת שתשקיעו בה אהבה, תעוזה ורוך. היא מבקשת חדר שמתאים לקסם המופלא שלה, ליכולת שלה לתת ביטוי לכל השברים הדקיקים של הנפש ולכל המאוויים הקטנים הטהורים שנמצאים בלב האדם. היא מבקשת חדר שמעוצב ומטופח בהתאם. תנו לה. אתם ראויים לזה.

הכותבת, לימור קליינמן, מייסדת "ואהבתם".

יועצת מינית מוסמכת מאוניברסיטת בר אילן. בוגרת מרכז יהל ומרכז עדן, מרצה, מעבירת סדנאות ובלנית במקווה טהרה לנשים.


903 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415