מה לעשות אחרי ששלוש שנים לא הצלחנו לקיים יחסים מלאים?

עודכן ב: לפני יום

שאלה:

שלום לימור, אני ובעלי נשואים מזה כשלוש שנים, ועדיין לא קיימנו יחסי מין מלאים. כשניסינו מאוד כאב לי, ובעלי היה נלחץ מזה, אז זה איכשהו היה נעצר... עד עכשיו לא היינו "לחוצים" על ילדים, אז הנושא לא הטריד אותנו ולא טיפלנו בבעיה בזמן. הייתי מעדיפה להימנע מפגישה (יהיה לנו קצת קשה לדבר על זה...) אודה לעזרתכם.

תשובה:

יקרה, ראשית ברצוני לומר שאני מעריכה מאוד את פנייתך האמיצה. אני מבינה לליבך ומרגישה דרך מילותייך שלא היה פשוט עבורך לפנות בנושא וחשוב שתדעי שעשית את הצעד הנכון.

לעניין שאלתך - לגוף האדם (שאינו מנותק מן הנפש) יש קצב משלו המבקש הדרגתיות וסבלנות ולכן העובדה שטרם הגעתם לקיום יחסים מלאים עד כה בהחלט מובנת. טוב עשיתם שלא המשכתם להכיל את הכאב בכפיה.

יחד עם זאת, אין ספק שמדובר במצב מתמשך שמפריע לשניכם וכאן המקום שלי להיות כנה איתך ולומר שאני ממליצה לכם לטפל באתגר הזה ללא דיחוי. מיניות האדם היא כמו כדור שלג המתגלגל לאורך זמן, ככל שנתמין עם קושי מסוים בלי לתת לו מענה כך הוא יגדל ויגדל ויצטבר הרבה מאוד שלג לפנות. עדיף לפתור את העניין מוקדם מאשר מאוחר.

אני מבינה מאוד את המבוכה לדבר על נושא כל כך אישי ואינטימי, וגם כזה שוודאי מעלה בכם תחושות לא נעימות, אך כדאי אולי לחשוב בכל זאת על מפגש עם איש מקצוע שאתם סומכים עליו ושיוכל להעניק לכם מרחב מוגן להתפתח בו זוגית ואישית כדי שתגיעו לחיים מלאי עונג ושמחה כמו שאתם ראויים להם.

מה שאוכל להציע לך לבינתיים זה קריאה של ספרים טובים שעוסקים בנושא כמו הספר "לעצמך - מיניות האישה" שאפשר למצוא אותו אצלנו באתר או לתאם איתי שיחה ייעוץ טלפונית, במידה וזה מרגיש לך/לכם נוח יותר מאשר פגישה. כמו כן ממליצה מאוד לקבוע תור לפיזיותרפיסטית לרצפת אגן, לבדוק שאכן יש לך חיבור טוב איתה ושהיא מספיק רגישה ולהיבדק אצלה פנימית כדי להכיר טוב יותר את האנטומיה שלך.

אם יש דבר נוסף שאוכל לעזור בו אל תהססי לפנות,

אני מאחלת לכם חיים זוגיים מלאי אהבה תשוקה ועונג,

לימור

המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמדריכה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה.


הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415