האם מותר להשתמש באביזרי עונג בהריון?

עודכן ב: לפני 20 שעות


שאלה

שלום לימור, בשעה טובה נקלטתי להריון (אתמול ממש יצאה הבדיקה חיובית...) ורציתי לשאול האם יש אפשרות להמשיך להשתמש באביזרי העונג גם בתקופה זו? ומה לגבי התמרוקים ומשחת הסיכוך? תודה.

תשובה

בשעה טובה יקירתי,

מאושרת לשמוע את הבשורה ועוד בין הראשונים, כבוד! לשאלתך:

אביזרי עונג

בהריון תקין, אין מניעה להשתמש באביזרי עונג חיצוניים לאורך כל תקופת ההיריון. במידה ויש ספק, כדאי (בעיקר בשביל השקט הנפשי) להיוועץ ברופא/ת הנשים/פיזיותרפיסטית לרצפת אגן/מלוות הריון ולידה.

לגבי אביזרים לשימוש פנימי (נרתיקי) – ההמלצה זהה למעט שינוי קטן: להשתמש החל מהשליש השני של ההיריון. וזאת היות והשליש הראשון הוא רגיש יותר ואף משתדלים בתקופה זו למעט בבדיקות פנימיות.

לגבי אביזרי עונג אשר חלק מתפקידם הוא לחזק את שרירי רצפת האגן (כמו כדורים סיניים) – לא רק שאין מניעה, אלא אף יש המלצה להשתמש כדי לחזק את רצפת האגן לקראת הלידה הקרבה.

תמרוקים אינטימיים

כל התמרוקים של ואהבתם עשויים מחומרים טבעיים, אורגניים וידידותיים מאוד לגוף ולאיברים האינטימיים. ניתן להשתמש בכל התמרוקים גם בתקופה הריון, להוציא את זוג השמנים לעיסוי אינטימי לגבר ולאישה, אשר מכילים שמנים אתריים שמעוררים את המערכת ההורמונאלית וממריצים את כלי הדם – תגובות שלא נרצה לקבל בתקופת היריון.

גם כאן תשמחי לדעת ששימוש בשמן השקדים הטהור שלנו ובמיוחד במשחת הסיכוך אף מומלץ לשימוש ומריחה תכופה בזמן הריון, היות והדבר מסייע להגמשת אזור הפרינאום לקראת הלידה.

אני מאחלת לשניכם הריון שמח,

לימור

המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.


#לימורקליינמן #אביזריעונג #היריון #תמרוקיםאינטימיים

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415