אביזרי עונג זוגי - האם אנחנו בכלל צריכים את זה?

עודכן ב: נוב 22

אם מעולם לא התנסיתם באביזרי עונג זוגי ותהיתם לעצמכם האם יש עניין בכלל להכניס אותם לחדר המיטות שלכם המאמר הזה הוא בשבילכם.

לצד התגובות הנלהבות שאנו מקבלים מזוגות שרכשו אביזרים ודיווחים מרגשים על שהשימוש בהם עשה נפלאות לחיי האישות שלהם רבים מכם שואלים אותנו "למה בכלל צריך את זה? אם טוב לנו ככה אז למה בכוח?". חלקכם אפילו נבהלתם "זה שאתם נותנים את זה כאופציה זה בעצם להפוך את כל החיבור בין האיש והאישה למלאכותי, זה לא עלול להרוס?". אחרים חוששים להתמודד עם השאלה אך מתלבטים בשקט "האם כדאי לנו לנסות? האם זה בכלל ייעשה טוב ליחסי האישות שלנו?"

אנסה לעשות לכם מעט סדר. אך לפני זה חשוב לי להקדים ולומר שבמאמר זה אני מביאה את המקרים הנפוצים והגורפים בהם אנו נתקלים בדילמה שהזכרתי לעיל ואין המאמר בא לקבוע האם ומה נכון עבורכם באופן אישי. בכל מקרה של ספק תמיד אמליץ להתייעץ עם איש מקצוע בתחום או לפנות אלינו דרך האתר.

אביזרי העונג הזוגי יכולים להתאים לזוגות הבאים:

  1. זוגות הפעילים מינית כבר מספר שנים ומעוניינים לגוון את חיי האישות שלהם זוגות אלו מתאפיינים בתקשורת מינית טובה ומעידים על חוויות חיוביות מחיי האישות שלהם. ביהדות אנו מאמינים שיש חשיבות רבה לשמירה על שלום בית, השקעה והשקיה של האהבה כדי להשאיר אותה חיה ובוערת. מכאן, באותה מידה שלהזמין בייביסיטר לילדים ולצאת לטיול לילי שובר שגרה תקרב אתכם אחד אל השני, גם שבירת שגרה בחדר המיטות יכולה להניב את אותה התוצאה. "ויהיו בעינייך כחדשים" כותב לנו רש"י על הנחת תפילין. כך גם חיי האישות הקדושים זקוקים להצתה מחודשת של ההשתוקקות מעת לעת. אם זוג מרגיש שהוספת אביזר כזה או אחר ליחסי האישות יעצים את הקרבה ביניהם ויצית את ההתרגשות מחדש – הרי שזוהי קדושה.

  2. זוגות החווים קושי פיזיולוגי הקשור בחיי אישות. אביזרים מסוימים נועדו לאו דווקא ליצירת עונג באופן ישיר אלא כדי להתגבר על קושי מסוים שמונע מלהגיע אליו. כך למשל נשים לאחר לידה החשות רפיון בשרירי הנרתיק, דבר שלעיתים מביא לאובדן תחושה, יכולות להשתמש בכדורים הסיניים כדי לחזק את השרירים באזור. כמו כן נשים המתקשות לייצר לחות טבעית באזור הנרתיק מסיבה הורמונאלית (למשל בזמן הנקה) יכולות להשתמש בכדורים אלו על מנת להכין את אזור הנרתיק לחיבור נעים יותר מבעוד מועד. גברים המבקשים להאריך את זמן החיבור עם בת זוגן יוכלו להשתמש לדוגמא בטבעות אהבה כדי למנוע תסכול מעצמם ומבת זוגן. כמו כן לגברים הסובלים מאימפוטנציה יש פתרונות דומים וכן הלאה.

  3. זוגות החווים קושי של האישה להגיע לאורגזמה. אבל! וזה אבל גדול – הכוונה היא לזוגות מודעים מינית ששני בני הזוג חוו סיפוק אחד עם השני בעבר (בהמשך ארחיב על זוגות אשר מתקשים בדבר מתחילת מסע המיניות שלהם יחד). במציאות המתישה של ימינו, בה אנו עובדים קשה והרבה יותר מבעבר, נשים רבות מוצאות עצמן מתקשות להגיע לסיפוק באופן סדרתי. תקופה של גידול ילדים קטנים, עומס בעבודה ואתגרים אחרים יוצרים קושי לאותן הנשים ליהנות מיחסי אישות. חוויות שליליות חוזרות מיחסי אישות הן אחד הגורמים לדעיכת החשק המיני אצל האישה ויצירת קשיים אצל בני הזוג שעלולים להביא למשברים קשים. לכן אביזרים יכולים להתאים גם לנשים שאומרות בפשטות "אני יודעת שאני צריכה להשקיע, לישון צהריים וכל זה, אבל כרגע אני בתקופה עמוסה ואני רוצה לבחור בדרך הקלה והמהירה." בעיניי, נשים כאלו ראויות להערכה לא פחות. הן בוחרות לא לוותר על העונג המיני שלהן ומוצאות לעצמן פתרון נכון מבחינתן באופן זמני (לפחות עד שהתקופה העמוסה תעבור).

לאילו זוגות לא מתאים להשתמש באביזרי עונג זוגי?

  1. שלא מעוניינים בכך. צודקים אלו שאמרו "למה בכוח?" נכון. באמת לא צריך בכוח. יחד עם זאת חשוב לזכור שלא בהכרח מה שלא מתאים לנו עכשיו לא יתאים לנו בעתיד. זוגות הבוחרים במונוגמיה מתכננים לחיות עשרות שנים יחד כזוג. אנחנו מתפתחים יחד, מתבגרים ומשתנים. יכול להיות שמה שלא מתאים לנו עכשיו כן יתאים לנו אולי נגיד בעוד, 5 שנים?

  2. זוגות אשר אחד מבני הזוג אינו מעוניין. צריך שניים לטנגו, וגם לאביזרים. כאשר אחד מבני הזוג נרתע מן הרעיון לא כדאי לנסות בכוח. הדבר עלול להרחיק בין בני הזוג במקום לקרב. אם אינכם בטוחים בתגובת בן/בת הזוג שלכם לרעיון אני ממליצה לא להפתיע עם אביזר כלשהו. גם אם הכוונה מאוד מאוד טובה. אל לנו לשכוח שמדובר בנושא רגיש ואינטימי ועלינו לתת את האוטונומיה לאהובינו להחליט על עצמם ועל גופם. אוציא מן הכלל נשים המעוניינות להשתמש באביזר באופן עצמי.

  3. זוגות שהאישה מעולם לא הגיעה לאורגזמה עם בן הזוג. אני רוצה לגלות לכם סוד. אחת הפניות הנפוצות שאנו מקבלים לתיבת הדוא"ל של "ואהבתם" היא מגברים המבקשים המלצה לאביזר שיביא את בת זוגן לסיפוק מיני כאשר הם יחד היות והדבר מעולם לא קרה. פניות אלו מרגשות בעיניי, מעידות על אהבה, דאגה ואכפתיות רבה של הגברים לבת זוגן. הפניות הן גם ראייה נוספת לכך שהנאת האישה חשובה לאיש לא פחות מאשר היא חשובה לאישה (ועל כך ארחיב במאמר אחר). יחד עם זאת, חשוב לבוא ולומר שבמצב כזה לא מומלץ להשתמש באביזרי עונג. ארחיק ואומר שלמהר ו"לפתור את הבעיה" עם אביזר אף עלול לנטוע הרס ביחסי האישות של בני הזוג לטווח הרחוק. מצב בו האישה מעולם לא הגיעה לסיפוק יחד עם בן זוגה דורש התייחסות אחרת לגמרי. במצב כזה הדבר המומלץ ביותר הוא מפגש אישי עם מדריך/ה לחיי אישות אשר יחד עם בני הזוג ינסה למצוא את הגורם החוסם מן האישה להגיע לסיפוק. הסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות ולא כאן המקום לפרט אבל בשורה התחתונה – לא כדאי לשלב אביזרים ביחסי האישות בשלב זה וכדאי לא לחסוך בעניין ולפנות לעזרה.

כשפיתחנו את קולקציית אביזרי העונג הזוגי של "ואהבתם" בזהירות רבה ועם הרבה מחשבה, מטרתנו לא הייתה לבוא ולומר שלכולם כדאי להשתמש באביזרים כל הזמן. המטרה הייתה לייצר הנגשה נעימה וצנועה של הדברים לזוגות שהדבר כן מתאים להם והשימוש בהם ייטיב עם חיי האישות שלהם. היה לנו גם חשוב לנפץ את שליטתה של הפורנוגרפיה בתחום אביזרי המין שהביאה להנחה הכל-כך שגויה שהשימוש בהם טמא; זאת לצד העברת המסר החשוב שלכל זוג המעוניין להשקיע בחיי האישות ממקום אוהב וקדוש מותר ואף רצוי להשתמש (כמעט) בכל האמצעים הקיימים להשגת מטרה זו.


סוד חיי-אישות טובים לאורך זמן טמון באיכות הזמן שאתם בוחרים להשקיע בהם. בלפתוח את הראש, הלב והגוף לביטוי כנה ומעמיק ברצונות שלכם ובהכלת הרצונות של השני ממקום אוהב ולא שיפוטי. אם יש לכם ספק אם כדאי לשלב אביזרים או לא, אני מזמינה אתכם לשבת עם בן/בת הזוג שלכם לשיחה כנה ופתוחה. התשובה נמצאת בכם. יכול להיות שתגיעו למסקנה שמתאים לכם ויכול להיות שתגיעו למסקנה שלא או לא כרגע. הכי חשוב זה שיהיה לכם את הידע ונגישות הדברים משם תוכלו להחליט בעצמכם מה יהיה הדבר הטוב והנכון ביותר בשבילכם.

לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.


הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

תוך 3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415