רומן ארוטי ללא יחסים מלאים

עודכן ב: 6 מאי 2019


רומן אירוטי ללא יחסי מין מלאים - הייתכן? יש לי וידוי... הספר שכתבתי הוא לא סתם רומן. הוא לא רק סתם בשביל שיהיה לכם כמה שעות של כיף וזהו. גם. אני לא מזלזלת חלילה. כיף זה חשוב. במיוחד בעולם המאתגר שלנו שאין לנו מספיק רגעים קטנים של כיף לברוח אליהם...

אבל הספר שלי, הוא גם הרבה מעבר. הכתיבה שלו התחילה בשביל להגיד משהו לעצמי. ואז, אחרי התהליך החשוב שעברתי, החלטתי שגם אתם צריכים לעבור את התהליך הזה. הספר שלי, אני אגלה לכם, בעצם בא לשנות תפיסה. תפיסה כל-כך מוטעית שהיא חלק מהתודעה שלנו כבר מאות שנים. משהיינו קטנטנים התרבות והחברה, הסרטים והשירים, בעצם אמרו לנו מיניות=יחסים מלאים כולל חדירה. אמרו לנו שנשים רוצות חיבוק וגברים רוצים רק סקס. אמרו לנו שאם לא נגיע עד הסוף, לא נהנה באמת. אמרו לנו הנשים שאנחנו צריכות לתת להם תמיד עד הסוף. אמרו לנו שכל המגע הזה, הוא בעצם האמצעי כדי להשיג את המטרה. קראו לזה "משחק מקדים" כי הוא אמור להקדים משהו אחר.

שיקרו לנו.

והשקר הזה יצר דור שלם שמפספס את אחת המתנות המדהימות שקיבלנו בעולם הזה. נשמות שמפספסות מגע של אהבה. זוגות שחיים אחד עם השני שנים הופכים את המגע למשימה. משימה כדי להביא ילדים. משימה שנועדה לעשות V על מה שמצופה מהם לעשות כזוג. הם עושים מה שהם צריכים כדי לסיים עם זה כמה שיותר מהר ולהמשיך הלאה. נשים עייפות. אנשים שמתרחקים מהגוף שלהם. זוגות שאולי מגיעים לסיפוק אבל לא מסופקים.

ידעתם שאם תינוק שרק נולד יקבל את כל המזון שהוא צריך אבל לא תלטף אותו יד אדם הוא ימות? ידעתם שהאדם הוא היצור החי היחיד שזקוק למגע כדי להמשיך לחיות? ליטוף, חיבוק, נשיקה. זה מגע של חיים. זה צורך קיומי. הישרדותי.

“אני קוראת ארוטיקה כבר שלוש שנים, ואחרי מעט זמן זה כבר התחיל לשעמם אותי," היא כותבת לי, "ומה שאת עשית.. נשיקה אחת הצליחה לרגש אותי הרבה יותר מכל תיאור סקס של כותבות בכירות מחו"ל."

"אני מבינה," רציתי לכתוב לה אבל לא העזתי, "אני מבינה כי גם אני הייתי שם. בדיוק כמוך חשבתי שתיאורי סקס מלא הם העיקר. שכל מגע חייב להסתיים כשהגבר מסיים. אבל מיניות זה דבר הרבה יותר רחב מזה. מיניות זה לחיות את הכאן ועכשיו. זה לצחוק מהלב של הנשמה. זה לחוות את הרגע בטוטאליות. ארוטיקה זה בעצם דבר הרבה יותר מרגש ממה שסיפרו לנו שזה."

הספר שלי בא לשנות תפיסה. הספר שלי בא להגיד לכם: תחבקו, תנשקו, תלטפו, תגעו. לא כחלק ממשהו שאמור להוביל ליחסים, לא כאמצעי בשביל להביא ילדים. תעשו את זה כאילו זאת המטרה בפני עצמה. תהנו מכל חיבור של עורכם עם העור של אהובכם כאילו החיים שלכם תלויים בזה. תלמדו את הילדים שלכם להנות ממגע. תגדלו נשמות עם מיניות בריאה. חבקו את הילד, תנשמו את ריח התינוק. תנשקו את הבן זוג שלכם כאילו זאת הפעם הראשונה. השאר כבר יבוא...מתוך אהבה טהורה. מתוך רצון אמיתי. מבפנים ולא מבחוץ. ככה יוצרים אינטימיות ועונג אמיתיים. ככה מקדשים אהבה.

"מבעד לצמתך" - רומן אירוטי ללא יחסים מלאים. עזרו לי להפיץ את הבשורה ותשתפו את החברים שלכם.


הכותבת, שולמית מור היא סופרת דתיה. מחברת הרומן הדתי-אינטימי "מבעד לצמתך".

עקבו אחרי שולמית מור גם בפייסבוק

2547 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...

הרשמו וקבלו אחת לחודש את הירחון עם המאמרים החדשים