רומן ארוטי ללא יחסים מלאים

עודכן ב: 6 מאי 2019


רומן אירוטי ללא יחסי מין מלאים - הייתכן? יש לי וידוי... הספר שכתבתי הוא לא סתם רומן. הוא לא רק סתם בשביל שיהיה לכם כמה שעות של כיף וזהו. גם. אני לא מזלזלת חלילה. כיף זה חשוב. במיוחד בעולם המאתגר שלנו שאין לנו מספיק רגעים קטנים של כיף לברוח אליהם...

אבל הספר שלי, הוא גם הרבה מעבר. הכתיבה שלו התחילה בשביל להגיד משהו לעצמי. ואז, אחרי התהליך החשוב שעברתי, החלטתי שגם אתם צריכים לעבור את התהליך הזה. הספר שלי, אני אגלה לכם, בעצם בא לשנות תפיסה. תפיסה כל-כך מוטעית שהיא חלק מהתודעה שלנו כבר מאות שנים. משהיינו קטנטנים התרבות והחברה, הסרטים והשירים, בעצם אמרו לנו מיניות=יחסים מלאים כולל חדירה. אמרו לנו שנשים רוצות חיבוק וגברים רוצים רק סקס. אמרו לנו שאם לא נגיע עד הסוף, לא נהנה באמת. אמרו לנו הנשים שאנחנו צריכות לתת להם תמיד עד הסוף. אמרו לנו שכל המגע הזה, הוא בעצם האמצעי כדי להשיג את המטרה. קראו לזה "משחק מקדים" כי הוא אמור להקדים משהו אחר.

שיקרו לנו.

והשקר הזה יצר דור שלם שמפספס את אחת המתנות המדהימות שקיבלנו בעולם הזה. נשמות שמפספסות מגע של אהבה. זוגות שחיים אחד עם השני שנים הופכים את המגע למשימה. משימה כדי להביא ילדים. משימה שנועדה לעשות V על מה שמצופה מהם לעשות כזוג. הם עושים מה שהם צריכים כדי לסיים עם זה כמה שיותר מהר ולהמשיך הלאה. נשים עייפות. אנשים שמתרחקים מהגוף שלהם. זוגות שאולי מגיעים לסיפוק אבל לא מסופקים.

ידעתם שאם תינוק שרק נולד יקבל את כל המזון שהוא צריך אבל לא תלטף אותו יד אדם הוא ימות? ידעתם שהאדם הוא היצור החי היחיד שזקוק למגע כדי להמשיך לחיות? ליטוף, חיבוק, נשיקה. זה מגע של חיים. זה צורך קיומי. הישרדותי.

“אני קוראת ארוטיקה כבר שלוש שנים, ואחרי מעט זמן זה כבר התחיל לשעמם אותי," היא כותבת לי, "ומה שאת עשית.. נשיקה אחת הצליחה לרגש אותי הרבה יותר מכל תיאור סקס של כותבות בכירות מחו"ל."

"אני מבינה," רציתי לכתוב לה אבל לא העזתי, "אני מבינה כי גם אני הייתי שם. בדיוק כמוך חשבתי שתיאורי סקס מלא הם העיקר. שכל מגע חייב להסתיים כשהגבר מסיים. אבל מיניות זה דבר הרבה יותר רחב מזה. מיניות זה לחיות את הכאן ועכשיו. זה לצחוק מהלב של הנשמה. זה לחוות את הרגע בטוטאליות. ארוטיקה זה בעצם דבר הרבה יותר מרגש ממה שסיפרו לנו שזה."

הספר שלי בא לשנות תפיסה. הספר שלי בא להגיד לכם: תחבקו, תנשקו, תלטפו, תגעו. לא כחלק ממשהו שאמור להוביל ליחסים, לא כאמצעי בשביל להביא ילדים. תעשו את זה כאילו זאת המטרה בפני עצמה. תהנו מכל חיבור של עורכם עם העור של אהובכם כאילו החיים שלכם תלויים בזה. תלמדו את הילדים שלכם להנות ממגע. תגדלו נשמות עם מיניות בריאה. חבקו את הילד, תנשמו את ריח התינוק. תנשקו את הבן זוג שלכם כאילו זאת הפעם הראשונה. השאר כבר יבוא...מתוך אהבה טהורה. מתוך רצון אמיתי. מבפנים ולא מבחוץ. ככה יוצרים אינטימיות ועונג אמיתיים. ככה מקדשים אהבה.

"מבעד לצמתך" - רומן אירוטי ללא יחסים מלאים. עזרו לי להפיץ את הבשורה ותשתפו את החברים שלכם.


הכותבת, שולמית מור היא סופרת דתיה. מחברת הרומן הדתי-אינטימי "מבעד לצמתך".

עקבו אחרי שולמית מור גם בפייסבוק

2447 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415