מה ההבדל בין שמני העיסוי לגבר/אישה? האם זה טיפות חשק?

עודכן ב: ינו 24


שאלה

שלום לימור.

רציתי לשאול אותך מה בעצם ההבדל  בין שמני העיסוי לגבר/אישה?

והאם אלה הם "טיפות חשק"?

יקרה,

היי יקרה,

כחובבת גדולה של שימוש בשמנים אתריים וצמחי מרפא לריפוי, כל התמרוקים של ואהבתם מבוססים על ארומתרפיה מסורתית. כדאי לדעת שלשמנים אתריים (שמנים טהורים שמופקים מצמחים שונים) יש השפעה מיידית על האדם. בין השאר הם מתערבים במערכת הדם, במערכת ההורמונאלית ומשפיעים על הגוף והנפש.

לגבר ולאישה מערכות הורמונאליות העובדות ופועלות באופן שונה. האם חשבת פעם למה באופן כללי נשים נמשכות לריחות מתוקים יותר ואילו גברים לחריפים יותר? נכון, זה ההורמונים. שמני העיסוי של ואהבתם הם תרכובת מותאמת באופן מדויק לתפקוד הגבר או האישה בהתאם, כדי להביא את הגוף שלכם לחיבור חושני מיטבי.

הרכב השמנים האתריים בשמן העיסוי לגבר מעניק את התועלות הבאות: שיפור זרימת דם בנימים, חיזוק ביטחון עצמי, עירור מיני, התחדשות תאי דם ומרגיע דאגנות יתר.

רוב השמנים בשמן הגבר מופקים מעצים כמו הפטשולי, הארז והסנדלווד וניחוחו של השמן גברי-ארומטי.

הרכב השמנים האתריים בשמן העיסוי לאישה מעניק את התועלות הבאות: האצת זרימת דם, הרגעה, ריכוך, הפגת פחדים, מיקוד, חיזוק רגשי, הרגעת דאגנות יתר ותחושת אי שקט פנימי, עירור יצר מיני ותשוקה מינית. ניחוח השמן לאישה הוא פרחוני ונשי במיוחד, המורכב מפרחים נדירים ויקרים כמו רוזווד, נרולי ואילנג אילנג.

כל שמן אתרי בפני עצמו לא תמיד יעזור אבל הנוסחה המדויקת של שילוב וכמויות השמנים שרקחנו יחד עם בחירה מוקפדת של סוגי שמנים אתריים טהורים המרכיבים את הניחוח (שחלקם מיובאים במיוחד מארצות רחוקות) היא הנותנת את התוצאות הטובות.


טיפ נוסף לעיסוי זוגי-חושני:

כדאי למרוח את השמנים בעדינות באזור הכתפיים/שכמות (כדי שהניחוח הנפלא יגיע אל דרכי הנשימה) וכן באזור המפשעות וכפות הרגליים לצורך תפקוד מיני מיטבי ועונג מקסימאלי.

חשוב לדעת שבגלל התערבות השמנים במערכת ההורמונאלית הם אינם מומלצים לשימוש בזמן הריון.

אני מקווה שעזרתי לכם ושתבחרו להשקיע באהבתכם עם השמנים הנפלאים שאת התועלת שלהם אפשר להבין באמת רק אחרי שמנסים :)

ושרק תמשיכו להיות נשואים בתשוקה.

באהבה,

לימור

המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...

הרשמו וקבלו אחת לחודש את הירחון עם המאמרים החדשים