הפער והגשר בין החתן והכלה

עודכן ב: 3 נוב 2020


הבחור שלנו מתחתן ובא בברית הנישואין עם בח"ל

ידוע שאחת ההתמודדויות הקשות של נערים דתיים בימינו היא איסור הוצאת זרע לבטלה. קושי זה הוא לא חדש, ובספרים זה כונה "חטאות נעורים". אך ביחד עם הקלות הבלתי נסבלת של נגישות לפורנוגרפיה, הקושי התעצם פי כמה. בנים ובנות מתבגרים מינית בגילאים 11-13 בערך. רוב הגברים הדתיים מתחתנים סביב גיל 23-25. זאת אומרת, שיש תקופה של כ-10 שנים שלאדם יש דחפים מיניים כאלו ואחרים, אבל בעצם אין לו מה לעשות איתם. שום אפיק הוצאה אינה לגיטימית בעיני ההלכה. יחסי מין לפני החתונה כידוע אסורים, ובחומרה לא הרבה פחותה הוא האיסור של אוננות או הוצאת זרע לבטלה, או בביטוי יותר מעודן: שמירת הברית.

אחד הרבנים כינה את התקופה הזאת: מלחמת 10 השנים. התמודדות סיזיפית במשך כעשר שנים עם היצר הטוב ועם היצר הרע, ובמיוחד בתקופה בחייו שההורמונים בגופו של הגבר משתוללים יותר מכל זמן אחר.

בשעה טובה ומוצלחת, סוף סוף הבחור שלנו מתחתן ובא בברית הנישואין עם בח"ל (בחירת לבו – ראשי תיבות ידועים בהזמנות של דתיים). אחרי תקופה ממושכת שכל מה שקשור למין היה טאבו ונקשר באיסור, זה פתאום נהיה מותר. הכל מותר (עם אשתך). כל החלומות מתגשמים בבת אחת. אך למעשה המציאות יותר קשה.

ישנם פערים לא קטנים בין האיש והאישה בשלב זה בחייהם. רוב הבנות לא עברו את אותם ניסיונות קשים כמו הגברים. רוב הנשים לא התמודדו יום יום עם היצר המיני המתפרץ בצורה של הוצאת זרע. משום מה העסק עובד שונה אצל נשים מאשר אצל גברים. לפי כל המחקרים, שיעור האוננות אצל נערים מתגברים הוא באחוזים רבים יותר גבוה מאשר אצל בנות. בכל החברות בעולם. אם כך, האיש והאישה הנשואים מגיעים למיטה ממקומות שונים מאד. זה מתבטא בתדירות, ברצונות שונים ובעוד תחומים רבים שלא זה המקום לפורטם.

הרשימה הזאת נכתבת בעיקר על מנת שבני הזוג יהיו מודעים ורגישים. החוויה שלך (האיש) יכולה להיות שונה לגמרי מהחוויה של אשתך. וגם את (האישה) צריכה להיות מודעת למקום שממנו מגיע בעלך. כיון שבהרבה מקרים זו החוויה המינית הראשונה של שניכם – אשריכם שזכיתם. מעטים הם הזוגות בימינו שאת החוויות המיניות שלהם בונים יחד, מההתחלה אחד עם השני. אין להם למה להשוות, והם לא צריכים להשוות. אין אקסים, אקסיות, או זכרונות ושריטות מבני זוג קודמים. צעד אחר צעד ובלמידה איטית האיש והאישה ימצאו את הדרך לשמח אחד את השני. אך זה דורש הבנה, רגישות, סבלנות, בניה הדרגתית. כל דבר טוב אמיתי לא נבנה ביום אחד. כך יהיו גם היחסים ביניכם.

בהצלחה!

#זוגיות #וגיניזמוס #הרבאברהםשמואל #לדעתלאהוב

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415