הפער והגשר בין החתן והכלה

הפער והגשר בין החתן והכלה

עודכן ב: 16 ספט 2019


הבחור שלנו מתחתן ובא בברית הנישואין עם בח"ל

ידוע שאחת ההתמודדויות הקשות של נערים דתיים בימינו היא איסור הוצאת זרע לבטלה. קושי זה הוא לא חדש, ובספרים זה כונה "חטאות נעורים". אך ביחד עם הקלות הבלתי נסבלת של נגישות לפורנוגרפיה, הקושי התעצם פי כמה. בנים ובנות מתבגרים מינית בגילאים 11-13 בערך. רוב הגברים הדתיים מתחתנים סביב גיל 23-25. זאת אומרת, שיש תקופה של כ-10 שנים שלאדם יש דחפים מיניים כאלו ואחרים, אבל בעצם אין לו מה לעשות איתם. שום אפיק הוצאה אינה לגיטימית בעיני ההלכה. יחסי מין לפני החתונה כידוע אסורים, ובחומרה לא הרבה פחותה הוא האיסור של אוננות או הוצאת זרע לבטלה, או בביטוי יותר מעודן: שמירת הברית.

אחד הרבנים כינה את התקופה הזאת: מלחמת 10 השנים. התמודדות סיזיפית במשך כעשר שנים עם היצר הטוב ועם היצר הרע, ובמיוחד בתקופה בחייו שההורמונים בגופו של הגבר משתוללים יותר מכל זמן אחר.

בשעה טובה ומוצלחת, סוף סוף הבחור שלנו מתחתן ובא בברית הנישואין עם בח"ל (בחירת לבו – ראשי תיבות ידועים בהזמנות של דתיים). אחרי תקופה ממושכת שכל מה שקשור למין היה טאבו ונקשר באיסור, זה פתאום נהיה מותר. הכל מותר (עם אשתך). כל החלומות מתגשמים בבת אחת. אך למעשה המציאות יותר קשה.

ישנם פערים לא קטנים בין האיש והאישה בשלב זה בחייהם. רוב הבנות לא עברו את אותם ניסיונות קשים כמו הגברים. רוב הנשים לא התמודדו יום יום עם היצר המיני המתפרץ בצורה של הוצאת זרע. משום מה העסק עובד שונה אצל נשים מאשר אצל גברים. לפי כל המחקרים, שיעור האוננות אצל נערים מתגברים הוא באחוזים רבים יותר גבוה מאשר אצל בנות. בכל החברות בעולם. אם כך, האיש והאישה הנשואים מגיעים למיטה ממקומות שונים מאד. זה מתבטא בתדירות, ברצונות שונים ובעוד תחומים רבים שלא זה המקום לפורטם.

הרשימה הזאת נכתבת בעיקר על מנת שבני הזוג יהיו מודעים ורגישים. החוויה שלך (האיש) יכולה להיות שונה לגמרי מהחוויה של אשתך. וגם את (האישה) צריכה להיות מודעת למקום שממנו מגיע בעלך. כיון שבהרבה מקרים זו החוויה המינית הראשונה של שניכם – אשריכם שזכיתם. מעטים הם הזוגות בימינו שאת החוויות המיניות שלהם בונים יחד, מההתחלה אחד עם השני. אין להם למה להשוות, והם לא צריכים להשוות. אין אקסים, אקסיות, או זכרונות ושריטות מבני זוג קודמים. צעד אחר צעד ובלמידה איטית האיש והאישה ימצאו את הדרך לשמח אחד את השני. אך זה דורש הבנה, רגישות, סבלנות, בניה הדרגתית. כל דבר טוב אמיתי לא נבנה ביום אחד. כך יהיו גם היחסים ביניכם.

בהצלחה!


#זוגיות #וגיניזמוס #הרבאברהםשמואל #לדעתלאהוב

791 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415