מיניות בהפרעת קשב - חלק א'

עודכן ב: 19 אוק 2020


רבים סבורים שהפרעת קשב פוגעת רק ביכולת הריכוז והלמידה ומופיעה רק בגילאי בית-הספר והתיכון ונעלמת לאחר מכן. אך האמת היא שמי שנולד עם הפרעת קשב, כנראה גם ימות איתה, מה שאומר, שהפרעת הקשב תלווה את האדם לכל אורך חיו ותשלח את זרועותיה אל תחומי חיים רבים בניהם גם חיי הזוגיות והיחסים האינטימיים. אנשים עם הפרעת קשב עשויים להתקשות בתחזוקה של זוגיות ומיניות יציבה. זוגיות עם אדם כזה תראה לרוב כמו חיים על רכבת הרים בלתי פוסקת, עם עליות וירידות תלולות, מצבי רוח משתנים, שיאים גבוהים וירידות חדות.

היחסים האינטימיים עלולים גם הם לחוות טלטלות. לעיתים יופיעו בראש רשימת המשימות עד כדי קושי בדחיית סיפוק, ולעיתים ידחקו לסוף הרשימה לזמן בלתי מוגבל. גם כאשר ימצא הזמן ותמומש האהבה עלול הזוג לחוות שיאים גדולים כמו גם תסכולים אדירים. התסכולים ינבעו מהפער בחשק בין בני הזוג וכן מהפער הגדול בין הפנטזיה למציאות.

הפער האחרון הוא כמעט בלתי נסבל עבור אנשים עם הפרעות קשב, הם כל כך עסוקים בפנטזיה- במה רצו, ציפו וחלמו, עד שההווה נראה להם אפור, אנמי, לא מרגש ולא מספק. בנוסף, הקושי להיות נוכח בהווה, להתרכז באדם שעומד מולי ולפתח קשב פנימי למה שקורה בגוף שלי עלול לחבל בהנאה מהיחסים האינטימיים ואצל נשים- ביכולת להגיע לשיא מיני ולאורגזמה. הפרעת הקשב טורדת את הראש בכל דבר אפשרי על פני הגלובוס, החל מכלים, כביסות, חדשות, מזג האוויר, יחסים בעבודה, מחשבות על העבר ודאגות מהעתיד, בקיצור הכל חוץ מה'כאן ועכשיו'.

כיוון שהאורגזמה הנשית היא חמקמקה, דורשת זמן (בין 20 ל-40 דקות), סבלנות ומנות לא מבוטלות של ריכוז, נשים רבות הסובלות מהפרעות קשב, עלולות לחוות תסכול גדול בניסיון להגיע אל האורגזמה המיוחלת. בכדי שאישה עם הפרעות קשב תוכל להינות מיחסי מין ולהגיע לשיא מיני היא צריכה להתנתק מכל מה שקורה מחוץ לחדר ובתוך החדר (תקתוק שעון, אור מסנוור ועוד), להיות נוכחת ומסוגלת להתרכז בהנאות הגוף - משימה שהיא כלל לא פשוטה ל"מופרעות הקשב".

על כל הדרכים לניהול הפרעת הקשב בבלוג הבא...ויש דרכים רבות לנהל את הפרעת הקשב ולחוות זוגיות יציבה והנאה מיחסי המין. הפרעת הקשב לא חייבת לנהל את האישה והגבר הסובלים ממנה, למרות כל האמור לעיל,

---

הכותבת היא מחנכת ומדריכה למיניות בריאה.

בעלת תואר B.ed בחינוך מיוחד וסטודנטית לתואר שני M.A בייעוץ חינוכי. בוגרת מרכז יהל.

בעלת עשר שנות ניסיון בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי- עבודה בגנים, בתי-ספר, תיכונים והדרכת נוער.

מעבירה הרצאות, סדנאות להורים ובני נוער.הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415