ואם לא תהיה בינינו התאמה מינית?

עודכן ב: לפני 6 ימים


הם עשו רושם של זוג חמוד. מתקרבים לגיל שלושים. נמצאים בזוגיות למעלה משנתיים. הוא יזם את הפניה. טוב להם ביחד. כל כך טוב, שחתונה עולה על הפרק. בעיניו, יש מכשול אחד בדרך לחופה. היא לא מוכנה לקיים יחסי מין לפני החתונה. עניין תרבותי שכזה, מסר מאד ברור שעובר אצלם במשפחה מדור לדור. והוא, הוא לא מוכן להתחייב לכל החיים לפני שהוא בודק "התאמה מינית". ומה יקרה אם דברים לא יסתדרו בחדר המיטות? איך הוא יכול לקחת את הסיכון שהוא גוזר על עצמו חיים של תסכול מיני. הם פנו אלי להתייעצות.

האם יש בכלל כזה דבר "התאמה מינית"? כנראה שלא. יש מיתוס שמגע מיני בודד יכול לסמן את כל החיבור הגופני שיהיה מעתה ועד עולם בין בני זוג. יש זוגות שיש להם חיי אישות מענגים ונפלאים, ומדי פעם משהו לא מסתדר שם. ויש זוגות אוהבים ורגישים, שנמצאים ביחד שנים רבות זה עם זו, והמגע המיני ביניהם התחיל כואב, מרגיש לא בנוח או שהוא "סתמי", ולא "זיקוקים" כמו שאנשים חושבים.

מגע מיני מורכב מהתקשורת בין בני הזוג, מהרגשות שיש להם אחד כלפי השני, ממצב הרוח ומצב ההורמונים אצל כל אחד מהם. ולא פחות חשוב מכך - מגע מיני הוא פעילות גופנית זוגית, הדורשת תקשורת, תיאום, אמון ואימון בין בני הזוג. כמו זוג זמרים שעולים לדואט, כמו זוג שחקני כדורעף שעולים למגרש בחוף הים, כמו זוג טבחים במטבח - צריך לדבר, ולהקשיב, ולהיות רגיש לתגובות בן\בת הזוג, ולהתאמן וללמוד ביחד זו את זה. בדומה לדברים אחרים, הרבה פעמים הניסיון עושה את ההבדל.

נכון, יש זוגות שיש להם תקשורת מעולה וקושי במגע הגופני. יש זוגות שיש להם קושי בתקשורת אבל מגע גופני מענג. גם אלה וגם אלה כדאי שילכו לייעוץ כדי להתגבר על הקושי. אבל מהניסיון שלי, ייעוץ מיני שיושב על תקשורת טובה, יהיה הרבה יותר קצר מאשר זוגיות רעועה שצריכה שיקום.

הכותב הוא קרימינולוג קליני (M.A) ומחנך למיניות בריאה, מנחה סדנאות והרצאות למתבגרים ומבוגרים.


הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415