top of page

כשכל מה שלמדתם וידעתם על מיניות בזוגיות כבר לא מספיק

smartmockups_kufx2mgf.jpg

הדרכה וירטואלית להורים אוהבים
מיניות בהריון ולאחר לידה

מעדכנים את ארגז הכלים הזוגי ומשתדרגים באהבה

במבצע החודש: 80 ₪ במקום 120 ₪
טופס השרמה ותשלום

עם איזה ידע נצא מההדרכה?

מה מאפיין את הזוגות שמצליחים לשמור על רמת תשוקה ומשיכה גבוהה בקשר לאורך שנים לעומת הזוגות שהשינויים מטלטלים אותם למקומות מתוחים בתוך הקשר?

נמפה אתגרים ספציפיים נפוצים וניתן דרכי התמודדות; קונפליקט קדושה מול קדשה, שינויים במבניות רצפת האגן, יובש נרתיקי והיחלשות האורגזמה, עייפות כנוגדן עוררות מינית, מות הספונטניות ועוד

מה השינויים הפיזיולוגיים, ההורמונאליים, הרגשיים והנפשיים שחוויים זוגות החל מההריון הראשון, כיצד הם משפיעים על חיי המיניות שלהם וכיצד מתמודדים איתם?

מהם הכלים העומדים לרשותינו כדי להקדים תרופה למכה וכיצד ניתן למנף את האתגרים החדשים להעמקת האינטימיות ולהשגת חיי אהבה מספקים יותר

מהו הסטייט אוף מיינד הנדרש כדי להפוך את תקופת ההורות למנוף לצמיחה בקשר הזוגי ולמנוף תשוקה אישית שתביא אותנו לחיות חיים מלאים יותר, מוגשמים יותר, מוצלחים יותר ומספקים יותר בכל מישורי החיים

כל הידע יועבר בצורה אינטואטיבית ומאורגנת, וברמה המקצועית הגבוהה ביותר

בנוסף תקבלו:

smartmockups_kufx6bjy.jpg

02

הטבה ייחודית לנרשמים להדרכה שאנחנו שומרים בסוד...

Couple on Laptop

01

הדרכה וירטואלית של שעתיים וחצי סה"כ שתהיה שלכם לכל החיים, תמיד תוכלו לצפות וללמוד ממנה שוב ושוב.

P3110623 - Copy.JPG

מי אני?
נעים מאוד, לימור קליינמן

שנים של ניסיון בעבודה עם זוגות לימדו אותי שרוב האתגרים במיניות ניתנים למניעה מראש, לו רק היה מקבל הזוג את ההדרכה הנכונה בזמן.

המעבר משניים לשלושה ויותר בתוך התא המשפחתי מטלטל את המרחב המיני באופן שבו נדרשים כלים חדשים לשמירה ולהעמקת הקשר. אני מזמינה אתכם לשעתיים של הדרכה חווייתית וחשובה שהועברה עד כה למאות משתתפים, והפעם לראשונה כדי להנגיש אותה לכל זוג הורים אוהב - היא מועברת בשידור וירטואלי.

יועצת מינית מוסמכת, מדריכת כלות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה

מייסדת מיזם ואהבתם לנשואים בתשוקה

שאלות נפוצות
 
למי מתאימה ההדרכה?
לכל זוג החל מהריון ראשון והלאה. ההדרכה מתאימה גם להורים ותיקים ומנוסים שרוצים לעבד את המסע הזוגי ולהמשיך להיות בצמיחה.

האם מישהו ידע שנרשמנו להדרכה הזאת?
לא. חלק מההסמכה והערכים של ואהבתם הם שמירה על דיסקרטיות מוחלטת. הזוגות הנרשמים ישמרו בסוד במערכת ויהיו חשופים רק ללימור קליינמן, מעבירת ההדרכה.


האם ההדרכה מתאימה לקהל דתי?
ואהבתם הוא מיזם למיניות בריאה לאור היהדות ולכן כל הפעילות מלווה ע"י רב מוסמך, כולל ההשתלמות. היא מאפשרת לקהל דתי להרגיש בנוח בהרצאה ולקהל כללי לקבל כלים לטיפול בזוגות שמגיעים מרקע מסורתי/דתי/חרדי מהמקור האמין ביותר ועם ניסיון רב במפגש עם אוכלוסיה דתית.
 
האם ההדרכה מתאימה לקהל חילוני?
קהל הלקוחות הם זוגות מכל סוגי האוכלוסיות והמגזרים אשר מוצאים בואהבתם בית לאהבה שלהם. הידע שיועבר בהרצאה שואב מעולם הטיפול ויתייחס לכלים הנוגעים לכל המגזרים ויתן מענה פרקטי גם לזוגות שאינם דתיים. 

אם בן הזוג שלי / בת הזוג שלי לא רוצים להשתתף, מה לעשות?
להירשם לבד. למה? יש שטועים לחשוב שאם אין שיתוף פעולה מבן/בת הזוג אין סיכוי לקשר להתרומם אך זוהי טעות. מהניסיון שלי ראיתי שכאשר אחד מבני הזוג יוצא למסע לבד קורה משהו קסום. גם התהליך של היוצא למסע מיטיב ועובד באופן אישי וגם הוא ממגנט אליו את השני שפאום רוצה לעבור גם. הדבר שלא הייתי ממליצה לעשות הוא לוותר ולשבת בחיבוק ידיים כי זה בוודאות לא יקדם את הזוגיות למקום שאתם שואפים להגיע אליו.


אם הייתי בהרצאה של ואהבתם, יש למה להגיע?
יתכן וחלק מהדברים בהרצאה של לימור יחזרו אך בכל הדרכה יש חידושים רבים וההדרכה הזאת נכתבה ונערכה מחדש להתאמה לזוגות יחד. בנוסף, ישנם דברים שכדאי לחזור ולשמוע שוב מעת לעת, כי בכל פעם שנפגוש את הדברים אנחנו מגיעים מזווית אחרת, אך רוב הדברים שישמעו בהדרכה יהיה חדשים.

DSC_9269.JPG

"אומרים שארוטיקה מביאה לחיים תינוקות ואילו תינוקות הורגים את הארוטיקה של הוריהם. אבל זה לא חייב להיות כך"

bottom of page