קצת עלינו

הכול התחיל בשיחת טלפון. דוד ולימור היו אז זוג צעיר בני 25 והציעו ללימור להתנדב כבלנית במקווה טהרה. בעידודו ובתמיכתו של דוד החלה לימור בהתנדבות, ושניהם גילו את הצורך הרב שקיים בהנגשת ידע, הכוונה וכלים מקצועיים במיניות של זוגות נשואים לאורך שנים, ששונה מאוד מהמיניות של תחילת הקשר.

הצעד הבא היה יציאה ללימודים והכשרה מקצועית. לאחר כמה שנות ותק כיועצת מינית, כשהם הורים לשלושה ילדים, הקימו לימור ודוד יחד את האתר המהפכני ואהבתם המנגיש לזוגות מרחב נעים, מכובד ומכבד לטיפוח חייהם האינטימיים, ולשימור התשוקה לאורך שנים. האתר מתאפיין בשפה נקייה ומכבדת, באווירת עונג טהור; מתוך אמונה שמיניות יציבה ותוססת לאורך זמן היא נרכשת ואסור לוותר עליה כי היא הדבק החזק ביותר שמחזיק זוגיות לאורך שנים.

כדי לשמור על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, כל פעילות ואהבתם ופיתוח המוצרים נעשים תוך התייעצות עם אנשי מקצוע בתחום הרפואה והטיפול המיני ועם רב מוסמך, והמוצרים מאושרים לשימוש מבחינה בריאותית והלכתית.
דוד, איש חינוך אקדמאי, מדריך חתנים מוסמך ובוגר קורס למיניות וגבריות. לימור, אקדמאית, בלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים, ויועצת מינית מוסמכת מאוניברסיטת בר אילן.

גולשים אהובים, אתר ואהבתם הוקם עבורכם במחשבה ובאהבה רבה.

מקווים שהגלישה תהיה עבורכם חוויה נעימה ומשמעותית,

לימור ודודו קליינמן

מייסדי "ואהבתם"

כתבות מצולמות

כתבות בעיתונים

חנות המין הראשונה בפיקוח רבני

ערכים

  • כפיפות להלכה – כל הפעילות, באתר ומחוצה לו, תעשה לאור ערכי היהדות ובליווי רב.

  • דיסקרטיות – אנו מאמינים כי הקשר המיני בין הבעל לאישה הינו המרחב הפרטי שלהם, ולכן מתחייבים לסודיות מוחלטת - הן בגלישה באתר ובביצוע רכישות באתר, והן בהתייעצויות עם הגורמים המקצועיים אליהם האתר מפנה.

  •  לימוד והתחדשות –"והגית בו יומם ולילה", אינו רק סיסמה; המחויבות ללמוד וללמד אינה נגמרתומחייבת התעדכנות של התורה ושל המדע.

  • שאיפה למצוינות, מקצועיות ושירותיות – אמונתנו כי ההצלחה בדברים הגדולים מגיעה רק תוך שימת לב לפרטים הקטנים.

  • אחריות ומחויבות – "נאה דורש, נאה מקיים" (תוספתא מסכת יבמות פרק ח).

חזון

"ואהבתם" הינו מיזם מהפכני בתחום המיניות הבריאה, המנגיש לזוגות מרחב נעים, מכובד ומכבד לטיפוח חייהם האינטימיים; ולשימור התשוקה לאורך שנים.

אתר "ואהבתם" הוקם במטרה לאפשר לזוגות לקבל כלים איכותיים ומעשיים להשקעה במרחב האינטימי שלהם והוא מתאפיין בצניעות, בשפה נקיה ומכבדת, באווירת קדושה וטהרה, מתוך האמונה שחיי האישות בין הבעל לאישה הינם חלק מרכזי בקדושת הנישואים.

שקופית3
שקופית2
שקופית1
מצגת24324
שקופית3
שקופית2
שקופית1
מצגת24324
לצפיה בכתבה המלאה
יש ללחוץ:
ואהבתם עיתון ירושלים.JPG

"'וְתָפֵר הָאֲבִיּוֹנָה' זו התאוה, שהיא מטילה שלום בין איש לאשתו" ​(מדרש רבה ויקרא פרשה יח סימן א)

(הֶסְכֵּת (פודקאסט

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מתל-אביב. המסירה מתבצעת לאחר קבלת הודעה מסודרת בדוא''ל.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415

ואהבתם בידיעות אחרונות