קצת עלינו

הכול התחיל בשיחת טלפון. דוד ולימור היו אז זוג צעיר בני 25 והציעו ללימור להתנדב כבלנית במקווה טהרה. בעידודו ובתמיכתו של דוד החלה לימור בהתנדבות, ושניהם גילו את הצורך הרב שקיים בהנגשת ידע, הכוונה וכלים מקצועיים במיניות של זוגות נשואים לאורך שנים, ששונה מאוד מהמיניות של תחילת הקשר.

הצעד הבא היה יציאה ללימודים והכשרה מקצועית. לאחר כמה שנות ותק כיועצת מינית, כשהם הורים לשלושה ילדים, הקימו לימור ודוד יחד את האתר המהפכני ואהבתם המנגיש לזוגות מרחב נעים, מכובד ומכבד לטיפוח חייהם האינטימיים, ולשימור התשוקה לאורך שנים. האתר מתאפיין בשפה נקייה ומכבדת, באווירת עונג טהור; מתוך אמונה שמיניות יציבה ותוססת לאורך זמן היא נרכשת ואסור לוותר עליה כי היא הדבק החזק ביותר שמחזיק זוגיות לאורך שנים.

כדי לשמור על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, כל פעילות ואהבתם ופיתוח המוצרים נעשים תוך התייעצות עם אנשי מקצוע בתחום הרפואה והטיפול המיני ועם רב מוסמך, והמוצרים מאושרים לשימוש מבחינה בריאותית והלכתית.
דוד, איש חינוך אקדמאי, מדריך חתנים מוסמך ובוגר קורס למיניות וגבריות. לימור, אקדמאית, בלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים, ויועצת מינית מוסמכת מאוניברסיטת בר אילן.

גולשים אהובים, אתר ואהבתם הוקם עבורכם במחשבה ובאהבה רבה.

מקווים שהגלישה תהיה עבורכם חוויה נעימה ומשמעותית,

לימור ודודו קליינמן

מייסדי "ואהבתם"

כתבות מצולמות