top of page
קאבר לדף נחיתה.png

 הדרכה זוגית
"משחקי מגע"

טכניקות להעשרת המגע הזוגי

הדרכה בשידור חי עם לימור קליינמן,

יועצת מינית ומייסדת "ואהבתם"

שלישי, ג' טבת (27.12.2022) בשעה 20:30

smartmockups_kufx42ge.jpg

ההדרכה פתוחה להצטרפות לשידור החי בעלות של 450 ₪ עד תאריך ה-27.12.22, מועד שידור ההדרכה.
או תיפתח בחינם לזוגות שירכשו מחנות העונג של ואהבתם במבצע 1+1 של חנוכה

תודה שנרשמתם. כל הפרטים נשלחו אליכם עכשיו במייל

טופ הרשמה ובינר
יש שטועים לחשוב שמאהבים טובים פשוט נולדים עם הכישרון הזה.
האמת היא, שלהיות מאהב או מאהבת טובה עבור בן/בת הזוג שלנו זה לגמרי מיומנות נרכשת, שאנחנו יכולים ללמוד ולפתח בכל שלב בחיינו.

דרך היכרות לימוד אומנות המגע ומגוון האפשרויות הקיימות, נוכל למקסם את פוטנציאל החיים הזוגיים-מיניים, לחדש את התשוקה כל פעם מחדש, ולהביא למפגשי אהבה ממקרבים ומלאים בצחוק, שעשוע ומשחק כייפי שנרצה לחזור אליו ולפתח אותו שוב ושוב.

אני לימור קליינמן ואני מזמינה אתכם להצטרף אלי להדרכה מקצועית ומקיפה, שתועבר אונליין בשידור חי.
הדרכה בה אלמד אתכם את שלבי ואופני המגע הבריאים והנכונים והמותאמים לזוגיות ארוכת טווח.
נכיר את כל האפשרויות הקיימות כדי שנוכל לבחור מתוכם מה מתאים לנו עכשיו ומה אולי יתאים בהמשך, ונלמד איך דרך מגע אינטימי עמוק אפשר להעיר תשוקה רדומה, ליצור קרבה זוגית אמיתית, ולממש את פוטנציאל העונג.

עם איזה ידע נצא מההדרכה?

Banana Leaves Wallpaper

מי? מה? מתי זה קורה?

יום שלישי, ג' טבת (27.12.2022) 20:30
אצלכם במחשב בוובינר בשידור חי ב-zoom

הרשמה בעלות 450 ₪

או

לרוכשים מחנות העונג של ואהבתם במבצע 1+1 –

חינם!

הרשמה להדרכה מאפשרת ההשתתפות בשידור החי וקבלת גישה להקלטת השידור למשך 3 ימים נוספים.
לאחר מכן תרד ההדרכה מהאוויר לתמיד אז כדאי להירשם לצפייה בזמן ולא לפספס.

אני משתפת אתכם מכל הלב:

יחד עם דוד, בעלי והצד הגברי של ואהבתם, אנחנו מנהלים זוגיות מלאת אתגרים, עם ילדים קטנים וקריירה עמוסה, ללא מעטפת תמיכה כלכלית או עזרה חיצונית בגידול המשפחה. בזכות הפעולות היזומות שאנו עושים, אנחנו מצליחים לגמרי בעצמינו להגשים זוגיות חזקה, יציבה ומלאת תשוקה ואהבה.
מזוג שהגיע לחיי הנישואים עם אפס כלים לזוגיות טובה ונלחם בכל הכוח ללמוד ולייצר לעצמו את המציאות הזוגית שהוא חלם עליה, בנינו סביבינו קהילה של עשרות אלפי זוגות אוהבים, שלומדים מאיתנו, ומצליחים בכך לחדש את התשוקה ולשמור עליה יציבה בכל פעם מחדש.

מזוג שהתחיל לבד, בנינו משפחה שמחה ומאושרת עם זוג הורים קרובים, שעוזרת לנו ולילדינו לחיות חיים מלאי הגשמה. לחוות, לטייל, להגשים, לאהוב.
כל זאת, בעבודה זוגית מותאמת, מדויקת למסגרת הנישואים ארוכת הטווח, וטיפוח עקבי של תודעה זוגית מנצחת.

אני עוסקת בתחום המיניות כ-10 שנים, כבלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים, כיועצת מינית מוסמכת מאוניברסיטן בן אילן, מדריכת כלות, מרצה לאנשי מקצוע ומעבירת סדנאות והדרכות. את הקליניקה שלי פקדו מאות זוגות שלמדו את השיטה, והם יודעים תמיד ובכל תקופה כיצד לחדש את התשוקה.

גם אנחנו, כמו כולם, עברנו תקופת קורונה מאתגרת לזוגיות, לידות, משברים, אובדנים, קשיים כלכליים, אתגרים זוגיים, שינויים קיצוניים.
לאורך כל השנים אנחנו שומרים על יציבות שיטתית בעקביות.
ובכל שנה ושנה האהבה שלנו רק הולכת, גדלה ומעמיקה.

כל זאת כשאנחנו גם אנשי קריירה, הורים נוכחים, שנהנים מאיזון בין כל מה שחשוב לנו בחיים.

אנחנו לא יחידי סגולה. אנחנו לא יוצאי דופן. אנחנו פשוט לא מפסיקים ללמוד.
והדבר שהכי מרחיב לנו את הלב הוא ללוות ולראות עוד ועוד זוגות שחיים כמונו.
להביט בעיניהם הנוצצות ובילדיהם המאושרים שמאחוריהם עומד זוג הורים תשוקתי, חזק ויציב.

בהדרכה נלמד על מגע זוגי עשיר ונכון בזוגיות ארוכת טווח, שהוא חלק משמעותי מהפאזל של תחזוק התשוקה והמיניות הבריאה לאורך שנים.

WhatsApp Image 2022-08-23 at 1.10.39 PM.jpeg

כמה מילים עליי

היי, אני לימור קליינמן

יועצת מינית מוסמכת, מדריכת כלות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה

מייסדת מיזם ואהבתם לנשואים בתשוקה

כרעיה ואשת משפחה,
שמתי לי למטרה יחד עם דוד בן זוגי לבנות נישואים חזקים ויציבים בלי לוותר על אהבה ותשוקה.
להצליח לבנות זוגיות קרובה שתזין את ילדיי בכל צרכיהם הנפשיים
להשיג את כל המטרות שלי מהזוגיות ובחיים,
וללמד כל זוג שמעוניין במטרות האלה ללמוד איך לעשות את זה.
לפני הכל חשוב לי להיות מקצוענית. סופר-מקצוענית.
אז מעבר לתארים והלימודים האקדמאיים ועוד 10 שנה של ניסיון בשטח עם העיסוק בתחום המיניות וטהרת המשפחה,
אני מקפידה ליישם כל מהלך ועצה בעצמי, לפני שאלמד זוגות אחרים.
פשוט כדי לוודא שזוגות יישמו את מה שאני מלמדת, יתקדמו ויצליחו.

אני חוקרת ולומדת מיניות של זוגות כל הזמן. בכל שלב של נישואים.
אני אוהבת זוגות אוהבים, אוהבת לפצח את מה שעובד להם,
אוהבת לראות את המהלכים האלה,
שהזוגות האמיצים והנחושים מיישמים ובזכותם מתקדמים, שומרים על תשוקה לאורך שנים ביציבות.
אני מלווה זוגות עם הרבה נחישות וחתירה בלתי מתפשרת,
לממש את פטנציאל האהבה הגבוה ביותר שקיים אצלם.
כך אני מתנהלת בעצמי בזוגיות שלי וכך אני מלווה את מאות
ואלפי הזוגות שמקשיבים והולכים אתי בדרך הזו.

 • למי ההדרכה מתאימה?
  לכל זוג נשוי מעל חצי שנה.
 • למי ההדרכה לא מתאימה?
  היא לא מתאימה לזוגות שאחד מהם או שניהם חוו אירוע טראומטי לא מטופל כמו פגיעה או טראומה מינית קשה, היא לא מתאימה לזוגות שסובלים מהתמכרות מאובחנת למין או מקרים הדורשים התערבות מטפל.
 • היינו בכל כך הרבה הדרכות, מה תחדשי לנו?
  כמה דברים: 1) אעשה לכם סדר בראש. אתם מוצפים עצות שקיבלתם או שלמדתם באופן לא מבוקר מהרשת או משמועות – מה לעשות, איך לטפל, למי לפנות... אבל מה מתאים לכם? מה נכון? איך בוחרים ואיך ממננים את כל מה ששמעתם? את הסדר הזה אנחנו עושים לכם בראש והשקט הנפשי הזה, כשיודעים מה לעשות ומה לא, מתפנה הרבה אנרגיה וזמן כדי להתחיל ליישם שיטה ברורה שממנה רואים תוצאות. 2) אנחנו לא הולכים לחזור על אותן מנטרות שמדברים עליהן כל כך הרבה (תעבדו על התקשורת / "תאהבי את עצמך" / תעבדי פחות / תחמיא לה יותר). אנחנו לא מדברים על אף אחד מאלה, פשוט כי זה לא העניין. אנחנו הולכים להסביר איך להתאים את השגרה הזוגית שלנו באופן שבו הזוגות הכי תשוקתיים עם הניצוץ התמידי הזה בעיניים, שמצליחים לתחזק את התשוקה שלהם, פועלים את המיניות שלהם ומשיגים לעצמם את התוצאות שהם רוצים, לא משנה באיזה שלב או מקום הם בנישואים ובחיים. 3) אנחנו מגיעים עם 10 שנות ניסיון בשטח, עם זוגיות תוססת משלנו, עם כישלונות מפוארים יחד עם הצלחות מדהימות. אנחנו לא הולכים למכור לכם סיפורים על שיטת 1-2-3 בום שתקפיץ את התשוקה מ-0 ל-100. זה פשוט לא דבר שקיים. אנחנו נשתף אתכם באינספור דוגמאות מתהליכים שעברו איתנו זוגות בקליניקה, שמצליחים לקיים תשוקה משגשגת לאורך שנים, עם כל המהמורות שבדרך, ואין יותר בטוח מזה כדי ללמוד וליישם בחיי הנישואים ארוכי הטווח.
 • האם מישהו ידע שנרשמנו להדרכה הזאת?
  לא. חלק מההסמכה והערכים של ואהבתם הם שמירה על דיסקרטיות מוחלטת. הזוגות הנרשמים ישמרו בסוד במערכת ויהיו חשופים רק ללימור קליינמן, מעבירת ההדרכה.
 • האם ההדרכה מתאימה לקהל דתי?
  ואהבתם הוא מיזם למיניות בריאה לאור היהדות ולכן כל הפעילות מלווה ע"י רב מוסמך, כולל ההדרכה. זה מאפשר לקהל דתי להרגיש בנוח בהדרכה ולקהל כללי לקבל כלים לטיפול בזוגות שמגיעים מרקע מסורתי/דתי/חרדי מהמקור האמין ביותר ועם ניסיון רב במפגש עם אוכלוסיה דתית. להדרכה יש אישורים ממגוון רבנים וחסידויות שאנו עובדים איתם, לזוגות שחשוב להם מומלץ שתתייעצו עם הרב של ואהבתם או הרב האישי שלכם, כי חשוב לנו שתהיו שלמים עם ההחלטה ושהיה לכם שקט בלב :)
 • אם בן הזוג שלי / בת הזוג שלי לא רוצים להשתתף, מה לעשות?
  להירשם לבד. למה? יש שטועים לחשוב שאם אין שיתוף פעולה מבן/בת הזוג אין סיכוי לקשר להתרומם אך זוהי טעות. מהניסיון שלי ראיתי שכאשר אחד מבני הזוג יוצא למסע לבד קורה משהו קסום. גם התהליך של היוצא למסע מיטיב ועובד באופן אישי וגם הוא ממגנט אליו את השני שפתאום רוצה לעבור גם. הדבר שלא הייתי ממליצה לעשות הוא לוותר ולשבת בחיבוק ידיים כי זה בוודאות לא יקדם את הזוגיות למקום שאתם שואפים להגיע אליו.
 • אם יש לנו מתח ואתגרים מאוד קשים במיניות, ההדרכה תעזור לנו?
  כן. ההדרכה היא הבסיס ליצירה מחדש של מיניות בריאה ובכך מטפלת ביעילות באתגרים קיימים. היא מתאימה לזוגות שמרגישים שיש מתח רב במיניות שלהם כבר תקופה ארוכה. היא מתאימה לזוגות שאחד או יותר מאותגרי חשק, מרגישים קרירות מינית וחוסר רצון במגע, מאותגרי אורגזמה, חווים קשיים או כאבים וחוסר יכולת להפתח ולהשתחרר מינית, פערים ברצון סוגי המגע, פערים בחשק המיני ועוד אתגרים נפוצים בזוגות חווים בנישואים. חשוב לומר שבהדרכה אחת לא פותרים את כל הבעיות, אבל גם אם מיישמים משהו אחד מכל מה שנלמד בה, אפשר להרגיש הטבה, וכדאי לזכור שכל התקדמות תמיד מתחילה בצעד אחד קטן.
 • אם הייתי בהרצאה של ואהבתם, יש למה להגיע?
  יתכן וחלק מהדברים בהרצאה של לימור יחזרו אך בכל הדרכה יש חידושים רבים וההדרכה הזאת נכתבה ונערכה מחדש להתאמה לזוגות יחד ותמיד יש שיפורים ועדכונים. בנוסף, ישנם דברים שכדאי לחזור ולשמוע שוב מעת לעת, כי בכל פעם שנפגוש את הדברים אנחנו מגיעים מזווית אחרת. כלומר, גם אם העקרונות לא משתנים, אנחנו כן, ועל כן חווייית ההדרכה תהיה שונה.
bottom of page