top of page

בלעדי לאתר ואהבתם

סדרת "שירת השירים"

רומן דתי-אינטימי עם ארוטיקה צנועה ועדינה.

מומלץ לגיוון והגברת החשק הטבעי באמצעות הדימיון

No product

תקציר "רסיסי לילה"

המוני הקוראים שנשבו בקסמיו של רומן הביכורים הדתי-אינטימי "מבעד לצמתך" והשתוקקו לקרוא את המשכו, יכולים סוף-סוף להחזיקו בידם. ב"רסיסי לילה" ממשיכה המחברת לרתק את קוראיה בקונפליקט אהבה ישראלי מציאותי וגם הוא כקודמו, מושך, סוחף ואינו מניח לקוראים להניחו מידם עד לסיומו.

תשוקתה של שירה קליין אל דרור שדה החילוני ויפה התואר אינה מרפה ממנה. לא כשהיא נפרדת ממנו, ולא כאשר הם מתאחדים מחדש, בהחלטה אמיצה לשמור על חוקי הדת ולהימנע מכל מגע גופני ביניהם. המאבק הקשה מתרחש יום-יום, שעה-שעה, תוך שהשניים מתמודדים עם שדים מעברו האפל של דרור, ועם פנים חדשות באישיותו, המכריחים את שירה להתעמת עם אמונותיה ולקבל את ההחלטה החשובה בחייה.

כאשר נמחקים הגבולות בין הרוח לרגש ובין האמונה היוקדת לתשוקה הבוערת, גם הקוראים כבר לא כל-כך בטוחים היכן בדיוק עובר הגבול בין אהבת האל לאהבת אדם.

"שירת השירים – רסיסי לילה" הוא ספרה השני של שולמית מור (שם עט), אישה דתייה ובעלת משפחה, שבחרה להוציאו בעילום שם מפאת הצניעות, ומתוך רגישות וכבוד לחברה הדתית ולתהליכים שהיא עוברת. הספר מיועד לקוראים בוגרים בלבד.
 

תקציר "מבעד לצמתך"

מפנה גורלי מתחולל בחייה של שירה קליין, תלמידת אולפנה בת 18 מירושלים, כשהיא פוגשת במקרה את דרור שדה, עורך דין חילוני יפה-תואר, שעולמו ועולמה שונים זה מזה בתכלית. דרור מגלה עוינות כלפי אורח חייה הדתי-שמרני מצד אחד, ומשיכה עזה לאישיותה מצד שני. היחסים עם דרור מכריחים את שירה להתמודד עם הקונפליקט בין התשוקה לאמונה, ולהתעמת עם מערכת הערכים הממושטרת והיציבה שעליה חונכה; אך היא שבויה בקסמו, נחושה לפענח את סודותיו, ולא מוצאת את הכוחות להתרחק ממנו. בין השניים נוצר קשר חזק שמתפתח לרומן חושני וסוער.

שירת השירים – מבעד לצמתך הוא ספר מושך ומותח, שירגש את הקוראים וירתק אותם עד העמוד האחרון. הספר נכתב בהשראת מגילת שיר השירים, ומתרחש במציאות של ראשית המאה ה-21. זהו ספר הביכורים של שולמית מור (שם עט), אישה דתייה ובעלת משפחה, שבחרה להוציאו בעילום שם מפאת הצניעות, ומתוך רגישות וכבוד לחברה הדתית ולתהליכים שהיא עוברת. הספר מיועד לקוראים בוגרים בלבד.

 

"אחד הספרים העדינים, המתוקים והמהנים שקראתי. יש בו ארוטיקה צנועה ומקסימה, ועוד כל כך הרבה יותר. זה ספר שכל-כולו הצדעה לציבור הדתי-לאומי ולהתמודדויות שהוא עובר, בזוגיות בפרט ובהוויה הישראלית בכלל."   (רחלי לביא)

בלוג

קוראי ספרי "שירת השירים" היקרים, 

סיימתם לקרוא את הספר עד הסוף? איזה כיף! אני מקווה שנהניתם לקרוא אותו כמו שאני נהניתי לכתוב אותו :)

בכתיבת הספר הושקעו משאבים רבים ומאות שעות של עבודה. אם יצא לכם לקרוא את הספר בלי לשלם עליו חשוב שתדעו שאף פעם לא מאוחר - ואתם יכולים לעשות זאת בכמה קליקים ממש כאן.

אשמח לשמור על קשר ולשמוע על חוויית הקריאה שלכם לדוא"ל: shulamitmorauthor@gmail.com

באהבה, שולמית

PayPal ButtonPayPal Button

מכתבי קוראים

"אם תהיתם פעם מה קורה לגוף שלכם כששופכים לתוכו בקבוק קולה ואז סוכריית מנטוס, תקראו את הספר הזה. לסקרנים ו/מתלבטים שביניכם אספר שזהו האריג האולטימטיבי לימים קרים אלו. אריג ששזורים בו חוטים של אהבה, פחד, אומץ, לבטים ודמויות שובות, מרתקות ואפופות מיסתורין. חלקת נוף שטרם טיילתם וצפיתם בה..."

"הרבה זמן שלא יצא לי לקרוב ספר שריתק אותי והנה, מצאתי את שאהבה נפשי. 
שלומית מור לוקחת אותנו ברכות ובעדינות על תוך סיפור אהבתם של דרור ושירה. לא עוד ניסיונות מתוחכמים למשוך את העין, היא לקחה את ליבי וסחטה אותו במילים פשוטות. התאהבתי. העלילה, החיים הדתיים המוכרים כל כך, הקונפליקט שעמדתי בו בעצמי פעם. אני ממליצה לכולן, אי אפשר שלא להתאהב."

"משהו טוב עובר על הציבור הדתי-לאומי בכל מה שקשור למיניות וארוטיקה. סדנאות למיניות נפתחות תחת כל עץ רענן (אגב - למה כמעט רק לנשים? מה אתנו?), השיח הופך להיות יותר פתוח בנושא, ועכשיו - יש ספר שגם כתוב נהדר, גם מכיל עלילה סוחפת,  וגם משלב "ארוטיקה צנועה". אם אתם לא בטוחים מה זה אומר - פשוט תקראו..."

"שולמית יקרה, חייבת לעדכן שסיימתי את הספר ביום אחד!!! כל דקה פנויה קראתי אותו... בשקיקה... הוא היה מרתק! הרבה זמן לא נסחפתי כ"כ לתוך ספר... ולאחרונה אני קוראת את הז'אנר הזה ותמיד הספרים מוגזמים ולא נוחים לי לקריאה. כשאישה דתיה, סוף סוף מצאתי את שאהבה נפשי. תודה רבה!!!"

"אני לא כל כך צעירה ולא דתיה (אפילו ההפך), כך שלא הייתי אמורה להתחבר לספר יותר מידי, אבל אני חייבת לומר לך שמזה הרבה זמן לא קראתי ספר שכל כך נהניתי מקריאתו."

"שולמית... את חלק ממהפכה כה חשובה הקורית במגזר הדתי ואני מודה לך על זה באופן אישי, כבוגרת אולפנא מצאתי את עצמי בספר שלך כאילו אני כתבתי אותו ואני בטוחה שאין אחת שלא... תשוקתך, כשרונך, יצירתיותך מורגשות לאורך כל הספר וזה תענוג! אז תודה לך על שלא שמרת את תשוקתך לעצמך ותודה על האומץ לגעת בדברים בישירות."

"רציתי שתדעי שאני אפיקורסית גמורה... אני לא אתעכב יותר מדי אבל אני אגיד עוד משהו אחד שמאוד אהבתי, הארוטיקה של הספר. יש ארוטיקה. לא מעט אבל גם לא יותר מדי. ובניגוד לכול הספרים של הז'אנר שקראתי לאחרונה, אין שום פורנוגרפיה, שום גסות וזה מאוד מרענן..."

כתבות וסקירות ספרות

טלי פרקש

YNET יהדות

 רחלי לביא עורכת לשון

רחלי לביא

עורכת לשון

נועה גולדברג

סוקרת ספרות

רחל ביו

הלוחשת לספרים

bottom of page