קצת עלינו

הכל התחיל בבית קפה בפתח תקווה, דודו היה חייל בסוף הסדיר ולימור היתה סטודנטית טריה באוניברסיטה העברית בירושלים. דודו הגיע למפגש חברים, לימור היתה בפגישה עם חברה עד שהצטלבו מבטנו והשאר כבר קרה כל-כך מהר...

לאחר ותק של מספר שנים במקצועות חופשיים כשאנו הורים לשלושה ילדים מקסימים, החלטנו לעשות שינוי משמעותי בחיינו ולעבור להתעסק בדבר החשוב ביותר שמחזיק זוגיות. 

דודו, אקדמאי ובוגר ישיבה גבוהה, עוסק במבחר תפקידי ציבור, מעביר שיעורי תורה לנוער ולבוגרים, מורה בישיבה תיכונית, מחנך למיניות בריאה ומדריך חתנים.

לימור, בוגרת אולפנה ואקדמאית, משמשת כבלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים, מעבירה סדנאות והרצאות ויועצת מינית מוסמכת מאוניברסיטת בר אילן.

"ואהבתם" נולד לאחר שהרגשנו בחסרונו של מרחב מותאם שינגיש כלים איכותיים לטיפוח הזוגיות, בצורה מכבדת ולאור ערכי המסורת היהודית.

מקווים שתהיה לכם חוויה נעימה,

לימור ודודו קליינמן

מייסדי "ואהבתם"

"'וְתָפֵר הָאֲבִיּוֹנָה' זו התאוה, שהיא מטילה שלום בין איש לאשתו" ​(מדרש רבה ויקרא פרשה יח סימן א)

ערכים

  • כפיפות להלכה – כל הפעילות, באתר ומחוצה לו, תעשה לאור ערכי היהדות ובליווי רב.

  • דיסקרטיות – אנו מאמינים כי הקשר המיני בין הבעל לאישה הינו המרחב הפרטי שלהם, ולכן מתחייבים לסודיות מוחלטת - הן בגלישה באתר ובביצוע רכישות באתר, והן בהתייעצויות עם הגורמים המקצועיים אליהם האתר מפנה.

  •  לימוד והתחדשות –"והגית בו יומם ולילה", אינו רק סיסמה; המחויבות ללמוד וללמד אינה נגמרתומחייבת התעדכנות של התורה ושל המדע.

  • שאיפה למצוינות, מקצועיות ושירותיות – אמונתנו כי ההצלחה בדברים הגדולים מגיעה רק תוך שימת לב לפרטים הקטנים.

  • אחריות ומחויבות – "נאה דורש, נאה מקיים" (תוספתא מסכת יבמות פרק ח).

חזון

"ואהבתם" הינו מיזם מהפכני בתחום המיניות הטובה, המנגיש לזוגות מרחב נעים, מכובד ומכבד לטיפוח חייהם האינטימיים; ולשימור התשוקה לאורך שנים.

אתר "ואהבתם" הוקם במטרה לאפשר לזוגות לקבל כלים איכותיים ומעשיים להשקעה במרחב האינטימי שלהם והוא מתאפיין בצניעות, בשפה נקיה ומכבדת, באווירת קדושה וטהרה, מתוך האמונה שחיי האישות בין הבעל לאישה הינם חלק מרכזי בקדושת הנישואים.

כתבו עלינו

חנות המין הראשונה בפיקוח רבני

(אירחו אותנו בהֶסְכֵּת (פודקאסט

1/1

 כתבות מלאותה

לצפיה בכתבה המלאה
יש ללחוץ:

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו את הירחון שלנו בכל חודש

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415