Slow Down - מיניות איטית

Slow Down - מיניות איטית

מיניות איטית - נכתב במיוחד לימי השהייה בבית


קצב החיים של רובנו הואט ונרגע. אין טיסות, אין בתי קפה וקניונים, כבר לא צריך להספיק. זהו, אפשר להירגע.

אמנם מי שנמצא בבית עם 3 או 4 ילדים קטנים ואפילו פחות, מוצא את עצמו במציאות מאתגרת במיוחד, הרבה יותר מאשר לשבת בעבודה מול מסך מחשב ל-8 שעות.


אך ביחד עם זה, כמעט ואין עוד מטלות. החתונה שהוזמנתי אליה נדחתה, ההצגה שקניתי לה כרטיסים בוטלה, החוג שלי לפילאטיס לא מתקיים, אז כל הערבים התפנו.


זה הזמן להתרגל לקצב החיים החדש ולקחת את הדברים הרבה יותר באיטיות. כדי לעשות את זה צריך לשבור את תבניות החשיבה הרגילות. הקורונה מחייבת אותנו לעשות את זה בכל המרחבים האחרים של החיים ועכשיו אני מזמין אתכם לעשות את זה בחיים המיניים.


חונכנו כולנו על תבנית מסויימת של מה זה חיי אישות או חיי מין. עוררות, משחק מקדים, חיבור, אורגזמה, רגיעה. כמה שלבים כשהמטרה היא הגעה ליעד.


אז ב- slow sex זה משהו אחר. אין יעד שחייבים להגיע אליו. בכל שלב שבו נמצאים, חיים את אותו רגע וחווים רק את אותו זמן. אם אנחנו עכשיו נפגשנו ומתחבקים, אז עכשיו מתחבקים. חשים את זה, חווים את זה ונמצאים רק בזה. את הידיים איפה הם, את החוזק, את הרוך, את המגע, את התחושה הנעימה של חיבוק, של להיות קרוב, את הריחות של הגוף, את הנשימות. זה יכול להיות 10 דקות, חצי שעה, נרדמים מתחילים שוב. אין לאן להגיע כי אנחנו מבודדים ויש ערב שלם לפנינו.


איך הגעתי לנושא הזה של "להיות ברגע"? אז קראתי על זה בתורות רבות שלא ביהדות אבל זה התחבר לי לאחרונה לסוגיה שלמדתי בגמרא במסכת שבת דף י':


מסופר שם על רב המנונא שהאריך בתפילתו על חשבון לימוד התורה. שני הדברים חשובים, אבל החבר שלו סבר שלימוד תורה חשוב יותר והוא העיר לו על כך. מספרת הגמרא שרב המנונא סבר אחרת:

"זמן תפילה לחוד וזמן תורה לחוד".

כלומר, כשאתה עכשיו עושה משהו חשוב, ייתכן שיש דברים חשובים אחרים, אבל אתה עכשיו חי את הרגע של מה שאתה עושה עכשיו. אל תחיה במקום שאתה עושה משהו אחד אבל הראש והמחשבות שלך הם במקום אחר. עוד על זה להלן.


לפני שאמשיך, אני מדמיין את האיש או האישה שהם קוראים את הדברים האלו טרוטי עיניים, אחרי יום שלם של להעסיק את הילדים וכל מה שרוצים הם קצת שקט ורוגע בלי לעשות כלום. בלי לחשוב על בן\בת הזוג, בלי מחוייבות, בלי חשבון, בעצם ראש נקי לגמרי.


אז כן, אפשר לעשות את זה בחיבוק עצמו, או סתם לשכב אחד על יד השני ולהחזיק ידיים או בלי, בתנאי שזה מוסכם ומתוקשר בין בני הזוג. "לזה אני זקוקה עכשיו ולא לשום דבר אחר בבקשה". " אני רק צריך קצת שקט בלי לעשות כלום, בלי לתפקד". אז סבבה, רק צריך להתאים את הציפיות.


אבל אפשר גם פשוט ללכת לישון לכמה שעות כי מחר ממילא לא צריך לקום מוקדם לעבודה. שכחו את הכלים בכיור, את הצעצועים שמפוזרים בכל מקום בבית וכד' ופשוט לכו לישון לכמה שעות. לשי


ם שעון לעוד כמה שעות, לקום להתקלח ולהתרענן, לאכול או לשתות משהו טוב ואז יש כוחות אחד עבור השני.

בכל שלב שבו נמצאים, חיים את אותו רגע וחווים רק את אותו זמן

חזרה לנושא.

אין תסריט אחד של מיניות איטית.

כל אחד ייקח את זה למקום שמתאים לו. העיקר הוא לא להיות מוכוון מטרה אלא להאריך של שלב ושלב במה שנקרא "חסי אישות". להתחיל ולנוח. להמשיך ולעצור. כך מגיעים ליחסים אינטימיים קרובים של שעה או שעתיים ללא צורך גמירה או איבוד אנרגיה מינית מיידית.


אחד הדברים החשובים ביותר למיניות איטית זה נשימות.

ללמוד לנשום זו אחת התורות הגדולות. רק על ידי נשימות נכונות ניתן לפזר את האנרגיה מינית של הגבר והאישה כדי להישאר זמן רב בגובה הזה של הגירוי על מנת שלא להגיע לשפיכה או להרגיש אורגזמה קטנטנה ובזה לאבד את הרגע.


הכלל הבסיסי הוא: נשימות עמוקות, ארוכות המגיעות לחלל הבטן – הם אלו שמפזרות את האנרגיה המינית מאזור החלציים ומאפשרות להישאר במצב של עוררות מינית מוגברת ללא סיום מהיר.


אז מה עושים?

כיד הדמיון הטובה עליכם. אפשר לסיים כאן, אפשר להתחבר ולגמור, אפשר לנשום, להוריד את מפלס האנרגיה המינית ולהתחיל שוב, אפשר לדבר. כל האפשרויות פתוחות.

כמה זמן עבר? שעה? שעתיים? נפלא!


זיכרו, יש זמן. העולם לא ממהר לשום מקום – העיקר שהתינוק לא יבכה עכשיו...

שימרו על עצמכם בריאים ושמורים!

מזל טוב!


367 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415