Slow Down - מיניות איטית

עודכן ב: ינו 24

מיניות איטית - נכתב במיוחד לימי השהייה בבית


קצב החיים של רובנו הואט ונרגע. אין טיסות, אין בתי קפה וקניונים, כבר לא צריך להספיק. זהו, אפשר להירגע.

אמנם מי שנמצא בבית עם 3 או 4 ילדים קטנים ואפילו פחות, מוצא את עצמו במציאות מאתגרת במיוחד, הרבה יותר מאשר לשבת בעבודה מול מסך מחשב ל-8 שעות.


אך ביחד עם זה, כמעט ואין עוד מטלות. החתונה שהוזמנתי אליה נדחתה, ההצגה שקניתי לה כרטיסים בוטלה, החוג שלי לפילאטיס לא מתקיים, אז כל הערבים התפנו.


זה הזמן להתרגל לקצב החיים החדש ולקחת את הדברים הרבה יותר באיטיות. כדי לעשות את זה צריך לשבור את תבניות החשיבה הרגילות. הקורונה מחייבת אותנו לעשות את זה בכל המרחבים האחרים של החיים ועכשיו אני מזמין אתכם לעשות את זה בחיים המיניים.


חונכנו כולנו על תבנית מסויימת של מה זה חיי אישות או חיי מין. עוררות, משחק מקדים, חיבור, אורגזמה, רגיעה. כמה שלבים כשהמטרה היא הגעה ליעד.


אז ב- slow sex זה משהו אחר. אין יעד שחייבים להגיע אליו. בכל שלב שבו נמצאים, חיים את אותו רגע וחווים רק את אותו זמן. אם אנחנו עכשיו נפגשנו ומתחבקים, אז עכשיו מתחבקים. חשים את זה, חווים את זה ונמצאים רק בזה. את הידיים איפה הם, את החוזק, את הרוך, את המגע, את התחושה הנעימה של חיבוק, של להיות קרוב, את הריחות של הגוף, את הנשימות. זה יכול להיות 10 דקות, חצי שעה, נרדמים מתחילים שוב. אין לאן להגיע כי אנחנו מבודדים ויש ערב שלם לפנינו.


איך הגעתי לנושא הזה של "להיות ברגע"? אז קראתי על זה בתורות רבות שלא ביהדות אבל זה התחבר לי לאחרונה לסוגיה שלמדתי בגמרא במסכת שבת דף י':


מסופר שם על רב המנונא שהאריך בתפילתו על חשבון לימוד התורה. שני הדברים חשובים, אבל החבר שלו סבר שלימוד תורה חשוב יותר והוא העיר לו על כך. מספרת הגמרא שרב המנונא סבר אחרת:

"זמן תפילה לחוד וזמן תורה לחוד".

כלומר, כשאתה עכשיו עושה משהו חשוב, ייתכן שיש דברים חשובים אחרים, אבל אתה עכשיו חי את הרגע של מה שאתה עושה עכשיו. אל תחיה במקום שאתה עושה משהו אחד אבל הראש והמחשבות שלך הם במקום אחר. עוד על זה להלן.


לפני שאמשיך, אני מדמיין את האיש או האישה שהם קוראים את הדברים האלו טרוטי עיניים, אחרי יום שלם של להעסיק את הילדים וכל מה שרוצים הם קצת שקט ורוגע בלי לעשות כלום. בלי לחשוב על בן\בת הזוג, בלי מחוייבות, בלי חשבון, בעצם ראש נקי לגמרי.


אז כן, אפשר לעשות את זה בחיבוק עצמו, או סתם לשכב אחד על יד השני ולהחזיק ידיים או בלי, בתנאי שזה מוסכם ומתוקשר בין בני הזוג. "לזה אני זקוקה עכשיו ולא לשום דבר אחר בבקשה". " אני רק צריך קצת שקט בלי לעשות כלום, בלי לתפקד". אז סבבה, רק צריך להתאים את הציפיות.


אבל אפשר גם פשוט ללכת לישון לכמה שעות כי מחר ממילא לא צריך לקום מוקדם לעבודה. שכחו את הכלים בכיור, את הצעצועים שמפוזרים בכל מקום בבית וכד' ופשוט לכו לישון לכמה שעות. לשי


ם שעון לעוד כמה שעות, לקום להתקלח ולהתרענן, לאכול או לשתות משהו טוב ואז יש כוחות אחד עבור השני.

בכל שלב שבו נמצאים, חיים את אותו רגע וחווים רק את אותו זמן

חזרה לנושא.

אין תסריט אחד של מיניות איטית.

כל אחד ייקח את זה למקום שמתאים לו. העיקר הוא לא להיות מוכוון מטרה אלא להאריך של שלב ושלב במה שנקרא "חסי אישות". להתחיל ולנוח. להמשיך ולעצור. כך מגיעים ליחסים אינטימיים קרובים של שעה או שעתיים ללא צורך גמירה או איבוד אנרגיה מינית מיידית.


אחד הדברים החשובים ביותר למיניות איטית זה נשימות.

ללמוד לנשום זו אחת התורות הגדולות. רק על ידי נשימות נכונות ניתן לפזר את האנרגיה מינית של הגבר והאישה כדי להישאר זמן רב בגובה הזה של הגירוי על מנת שלא להגיע לשפיכה או להרגיש אורגזמה קטנטנה ובזה לאבד את הרגע.


הכלל הבסיסי הוא: נשימות עמוקות, ארוכות המגיעות לחלל הבטן – הם אלו שמפזרות את האנרגיה המינית מאזור החלציים ומאפשרות להישאר במצב של עוררות מינית מוגברת ללא סיום מהיר.


אז מה עושים?

כיד הדמיון הטובה עליכם. אפשר לסיים כאן, אפשר להתחבר ולגמור, אפשר לנשום, להוריד את מפלס האנרגיה המינית ולהתחיל שוב, אפשר לדבר. כל האפשרויות פתוחות.

כמה זמן עבר? שעה? שעתיים? נפלא!


זיכרו, יש זמן. העולם לא ממהר לשום מקום – העיקר שהתינוק לא יבכה עכשיו...

שימרו על עצמכם בריאים ושמורים!

מזל טוב!


הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...

הרשמו וקבלו אחת לחודש את הירחון עם המאמרים החדשים