צחוקים ומשחקים

צחוקים ומשחקים

עודכן ב: 16 ספט 2019


זוג שנמצא ביחסים קבועים לאורך שנים חווים עליות וירידות ביחסי האישות שלהם. לפעמים יש יותר חיבור ולפעמים פחות, לפעמים מרגישים שעפים לשמיים ולפעמים מתים משעמום.

אחד האתגרים שניצבים בפני זוגות רבים הם שמירת עניין וחשק ביחסי האישות לאורך שנים. יש זוגות שמרגע שנכנסים למיטה, האירוע הופך להיות מונחה מטרה להגיע לאורגזמה טובה, לו ולה.

אני רוצה להציע בפני הקורא כיוון אחר. להיות בתוך האירוע. בלי מטרות ובלי כוונות. נכנסים למיטה כדי להיות שם אחד עם השני וכדי ליהנות גוף מגוף – כמאמר הגמרא במיוחד על כך שחג פורים חל בחודש אדר (מגילה מגילה דף י"ג ע"א: "ותלקח אסתר אל המלך אחשורוש אל בית מלכותו בחדש העשירי הוא חדש טבת - ירח שנהנה גוף מן הגוף" ורש"י מפרש שם: שהגוף נהנה מן הגוף - מפני הצינה, והעיד לך הכתוב שהיו מתכונין מן השמים לחבבה על בעלה).

להיכנס למיטה כדי לשחק, לצחוק וליהנות זה מזה. בספר בראשית כ"ו ח' מסופר על יצחק ורבקה שאבימלך ראה אותם מקיימים יחסים:

וַיַּרְא, וְהִנֵּה יִצְחָק מְצַחֵק, אֵת, רִבְקָה אִשְׁתּוֹ

על פי פרשנות רש"י שם. קיום היחסים נקראים "צחוק".

על הברכה שמברכים חתן וכלה בשבע ברכות "משמח חתן וכלה", מפרש רש"י (כתובות ח ע"א):

"שבח שמשבח להקב"ה שברא חתונת דיבוק איש באשה על ידי שמחה וחדוה".

דיבוק האיש והאישה צריכה להיות מתוך שמחה וחדווה.

ולכן הצעתי היא לכל הזוגות לגשת למעשה זה מתוך שמחה של לשהות בתוך המעשה ולצחוק ביחד ולא כדי להגיע לאיזה מקום.

בשנים האחרונות נוספו להתרחשות בחדר המיטות תפריט של משחקי המיטה זוגיים שונים ואסקור אותם בקצרה כאן.

באתר שבו מתפרסם מאמר זה יש משחק נהדר בשם "קוביות שכרון חושים". משחק הקוביות מבוסס על תרגיל מוצלח

מעולם הטיפול מיני "מיקוד תחושתי" והוא יכול לעזור לזוגות לשחרר חסמים ומקומות בגוף שעד עתה חששנו לגשת אליהם. המשחק אף מאפשר חקירה של סוגי מגע שונים שיעזרו לזוג "לצאת מהקופסה".


אודיה ואן לאון פיתחה מערכת של משחק קלפים בשם "חיבורים" שפותח שיח בין האיש והאישה. בקלפים יש השלמות של משפטים ("כשאני....אני מזמינ\ה לאינטימיות, המגע שלך מעורר בי... ועוד רבים), תמונות עם פרשנות ומילים מנחות להמשך שיח (התעוררות, כאב, עייפות ועוד).

המשחק הבא הוא משחק לוח (כמו מונופול) ונקרא: "הכל יחסים" שפיתחה שירה ונגרובר. על פי התקדמות במשחק הלוח יש קלפים של משימות (לאחר האישות הוקיר\י תודה לבן\בת זוגך על שלושה דברים שהתרחשו במהלך האישות, ספר זכרון של חוויית אישות טובה במיוחד ועוד רבים) ושאלות (מה התדירות הרצויה בעיניך לקיום יחסים, מהי הדרך שבה אתם מחליטים שתגיעו לחיבור מלא, ובאיזה עיתוי זה מתרחש ועוד רבים).

סקרתי רק כמה משחקים שאני מכיר. המשחק סביב המיטה יכול לפורר הרבה מהמתח כאשר חוששים לומר את מה שרוצים. לפעמים הצעה הבאה על ידי משחק, היא הדרך הנכונה לומר אשר על ליבי הרי בעצם אנחנו רק משחקים. מצד שני, אמצעי אינטימי, פנימי בין בני הזוג היא דרך מעולה לתשוקה ועניין במיטה, הרבה יותר טוב ונעים מאשר ללכת ליועץ ולהיחשף בפניו\ה.

(כמובן שאני מנחה תמיד שאם יש צורך ללכת לבעל מקצוע – לא לדחות אלא ללכת מיד ראו מאמר אחר שכתבתי על זה כאן במאמר : יועץ, מטפל או רב וכן כתבתי פרק שלם על כך בסיפרי, לדעת לאהוב).

אמנם דיברנו על צחוקים ומשחקים, אבל בעצם זה דבר רציני מאד. לפעמים המשחק או הקלף יהיה זה שיפתח את הלב ואת השיח בינינו לבין האיש\ה שלנו.

בהצלחה!#הרבאברהםשמואל #לדעתלאהוב #יועץמיני #רב #מטפלמיני #מדרשמכירי #פרישותמינית #משחקיםלמבוגרים #מסכתכתובות #רשי #קוביותשכרוןחושים

1243 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415