שלושה צעדים פשוטים ואתם שם!

שלושה צעדים פשוטים ואתם שם!


במאמר הזה אתם הולכים לגלות מהם שלושת האלמנטים המנצחים ליצירת אוירה טובה בבית ללא מריבות חיכוכים או אי הבנות. איך ליצור שקט נפשי ולדעת שאתם מצליחים לבנות את הבית בצורה חזקה ובטוחה.

אם גם אתם נתקלים בקשיים לנהל מערכת יחסים מתמשכת לאורך זמן, או שיש לכם ילדים ואתם רוצים ללמד ולהנחות אותם בדרך הנכונה לבניין עדי עד, המאמר הזה בשבילכם.

כדי להבין איך להתנהל בבית ואיך לקיים אותו לאורך זמן, צריך להבין מהו בית. נשמע פשוט? האמת שזה באמת פשוט, אבל בפועל לא כולם מגיעים לזה. את הדברים הפשוטים בדרך כלל לוקחים כמובנים מאליהם וכך מפספסים את העיקר.

ישנם שלושה חלקים לבית. 1. יש את הבית באופן כללי.

2. יש את החדר הפנימי - המרחב המקודש.

3. ויש את המרחב של התקשורת.


תעבדו על תקשורת בינאישית מתוך כבוד הכלה הבנה ואהבה

ויש את מחוץ לבית.

את כל האלמנטים האלה צריך כדי לקיים בנין עדי עד. במה דברים אמורים?

# נתחיל מתפיסת הבית המשותף באופן כללי. הבית זה נקודת המבט של שניכם כבני זוג לאן פניכם מועדות. מה אתם רוצים לבנות בבית הזה, כי הבית אינו רק קירות פיזיים אלא ובעיקר הקירות והגבולות הנפשיים שאתם מציבים כבני זוג אליהם אתם מכוונים ולשם אתם שואפים להגיע. אז תשאלו את עצמכם מה המטרה שהצבתם לעצמכם ואיך אתם עומדים בה. כאשר המטרה הסופית והעליונה שגם צריכה להיות תמיד לנגד עיניכם היא; השלום בבית.

√ כאן תשיגו את שלום-הבית שלכם.

# השלב השני הוא בניית מקום פיזי בתוך המרחב הביתי שנועד לנהל שיחות משותפות וסיעור מוחות במטרה לברר וללבן דברים הקשורים לבית. זה המקום להביע רגשות ולהכיל זה את זה. דברים שביומיום ובשוטף אתם לא מגיעים אליהם. זוהי פינה בבית בה אתם משוחחים על הדברים מגיעים להבנות בדרך של הידברות הדדית במטרה להגיע להבנה משותפת.

√ בחלק הזה תעבדו על תקשורת בינאישית מתוך כבוד הכלה הבנה ואהבה.

# השלב השלישי הוא המרחב המקודש, זהו החדר הפנימי שלכם לשם נכנסים רק דברים מיוחדים. לשם אתם לא מכניסים את המחשבות השליליות שלכם. לשם אתם לא מכניסים אמוציות שליליות ושומרים על מרחב מקודש. בחלק הזה תבנו מרחב מיוחד שבו אתם שולטים על המחשבה שלכם ומנהלים את הרגשות שלכם.

√ בחלק הזה תעבדו על שמירת הגבולות של המחשבה שלכם. ובניית הזהות הזוגית.

והחלק האחרון והחביב שהוא בעצם נמצא מחוץ לבית אבל הוא משפיע באופן ישיר על כל מה שקורה בבית ובפרט של יצירת האויר לנשימה במה שקורה בתוך המרחב הביתי הוא היציאה אל מחוץ לבית. היציאה היומית המשותפת והיציאה היומית להתאווררות לבד. שימו לב שזאת לא היציאה שאתם יוצאים לעבודה או למטרות אחרות אלא זו יציאה לשם יציאה של התאווררות. מעבר לזה יש את היציאה מעת לעת בזמנים שונים לחזרה טובה וחזקה יותר אל הקן המשפחתי. יציאה כדי להתמלא בכוחות מחודשים ולהטעין את האנרגיות בחדשות.

בברכת בנין עדי עד

הכותב, מיכאל אלר, מנהל מכון 'תבין' תל אביב. חוקר נפש. מנתח התנהגות. מאבחן ומעצב אישיות.

מומחה לתקשורת ויחסים בינאישיים. מגשר. יועץ אישי זוגי משפחתי וחינוכי.

#מיכאלאלר #מגשר #יועץזוגי #יועץאישי #יועץמשפחתי #מטפלזוגי #חנוכה #תשוקה #אוירהטובהבבית

445 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415