שלושה צעדים פשוטים ואתם שם!

עודכן ב: 19 אוק 2020


במאמר הזה אתם הולכים לגלות מהם שלושת האלמנטים המנצחים ליצירת אוירה טובה בבית ללא מריבות חיכוכים או אי הבנות. איך ליצור שקט נפשי ולדעת שאתם מצליחים לבנות את הבית בצורה חזקה ובטוחה.

אם גם אתם נתקלים בקשיים לנהל מערכת יחסים מתמשכת לאורך זמן, או שיש לכם ילדים ואתם רוצים ללמד ולהנחות אותם בדרך הנכונה לבניין עדי עד, המאמר הזה בשבילכם.

כדי להבין איך להתנהל בבית ואיך לקיים אותו לאורך זמן, צריך להבין מהו בית. נשמע פשוט? האמת שזה באמת פשוט, אבל בפועל לא כולם מגיעים לזה. את הדברים הפשוטים בדרך כלל לוקחים כמובנים מאליהם וכך מפספסים את העיקר.

ישנם שלושה חלקים לבית. 1. יש את הבית באופן כללי.

2. יש את החדר הפנימי - המרחב המקודש.

3. ויש את המרחב של התקשורת.


תעבדו על תקשורת בינאישית מתוך כבוד הכלה הבנה ואהבה

ויש את מחוץ לבית.

את כל האלמנטים האלה צריך כדי לקיים בנין עדי עד. במה דברים אמורים?

# נתחיל מתפיסת הבית המשותף באופן כללי. הבית זה נקודת המבט של שניכם כבני זוג לאן פניכם מועדות. מה אתם רוצים לבנות בבית הזה, כי הבית אינו רק קירות פיזיים אלא ובעיקר הקירות והגבולות הנפשיים שאתם מציבים כבני זוג אליהם אתם מכוונים ולשם אתם שואפים להגיע. אז תשאלו את עצמכם מה המטרה שהצבתם לעצמכם ואיך אתם עומדים בה. כאשר המטרה הסופית והעליונה שגם צריכה להיות תמיד לנגד עיניכם היא; השלום בבית.

√ כאן תשיגו את שלום-הבית שלכם.

# השלב השני הוא בניית מקום פיזי בתוך המרחב הביתי שנועד לנהל שיחות משותפות וסיעור מוחות במטרה לברר וללבן דברים הקשורים לבית. זה המקום להביע רגשות ולהכיל זה את זה. דברים שביומיום ובשוטף אתם לא מגיעים אליהם. זוהי פינה בבית בה אתם משוחחים על הדברים מגיעים להבנות בדרך של הידברות הדדית במטרה להגיע להבנה משותפת.

√ בחלק הזה תעבדו על תקשורת בינאישית מתוך כבוד הכלה הבנה ואהבה.

# השלב השלישי הוא המרחב המקודש, זהו החדר הפנימי שלכם לשם נכנסים רק דברים מיוחדים. לשם אתם לא מכניסים את המחשבות השליליות שלכם. לשם אתם לא מכניסים אמוציות שליליות ושומרים על מרחב מקודש. בחלק הזה תבנו מרחב מיוחד שבו אתם שולטים על המחשבה שלכם ומנהלים את הרגשות שלכם.

√ בחלק הזה תעבדו על שמירת הגבולות של המחשבה שלכם. ובניית הזהות הזוגית.

והחלק האחרון והחביב שהוא בעצם נמצא מחוץ לבית אבל הוא משפיע באופן ישיר על כל מה שקורה בבית ובפרט של יצירת האויר לנשימה במה שקורה בתוך המרחב הביתי הוא היציאה אל מחוץ לבית. היציאה היומית המשותפת והיציאה היומית להתאווררות לבד. שימו לב שזאת לא היציאה שאתם יוצאים לעבודה או למטרות אחרות אלא זו יציאה לשם יציאה של התאווררות. מעבר לזה יש את היציאה מעת לעת בזמנים שונים לחזרה טובה וחזקה יותר אל הקן המשפחתי. יציאה כדי להתמלא בכוחות מחודשים ולהטעין את האנרגיות בחדשות.

בברכת בנין עדי עד

הכותב, מיכאל אלר, מנהל מכון 'תבין' תל אביב. חוקר נפש. מנתח התנהגות. מאבחן ומעצב אישיות.

מומחה לתקשורת ויחסים בינאישיים. מגשר. יועץ אישי זוגי משפחתי וחינוכי.

#מיכאלאלר #מגשר #יועץזוגי #יועץאישי #יועץמשפחתי #מטפלזוגי #חנוכה #תשוקה #אוירהטובהבבית

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415