אביזר ל"נישוק באותו המקום"

עודכן ב: ינו 2

שאלה

שלום לימור, אני יועצת בקדושה (יועצת מינית ל.ק.) ומחפשת עבור אישה שבעלה לא מוכן "לנשק באותו המקום" אביזר שייתן מענה לצורך שלה. האם אתם מוכרים כזה דבר?

תשובה

קולגה אהובה, ישר כוח על המסירות. הנושא שאת פונה בעקבותיו הוא אכן נושא נפוץ גם אצלי בקליניקה. זוגות משתפים בחוויה בה האישה מעוניינת להתנסות בעונג המגיע מתחושה של נישוק באותו המקום (מין אורלי) והבעל מסתייג; לעיתים מסיבות דתיות, שאין הם בטוחים שהדבר מותר או שהרב שהם הולכים לפי פסיקתו אינו מתיר את המעשה, ולעיתים הדבר נובע מתחושת אי נוחות של הבעל לבצע את המעשה, כמו שאנו פוגשים אצל נשים שבן הזוג שלהן מעוניין בנישוק באותו המקום והן אינן מרגישות עם כך בנוח (ולפעמים הדבר אף מלווה בתחושת דחיה).


כדי לתת מענה לזוגות אלו פיתחנו שני סוגים של מוצרים; האחד, יונק הדבש, משתמש בטכניקה של רטט המלווה בשאיבה/יניקה, ונותן לאישה תחושה של מציצת המקום בשאיבה ובוואקום (על אותו עיקרון אפשר למצוא אביזר שנקרא "סטיספייר" בחנויות המין וכשפיתחנו את שלנו התבססנו עליו עם מקצת שיפורים, למשל רעש. הסטיספייר מאוד רועש ושלנו שקט יותר ועוד)


האביזר השני, תפנוקי מגדים, הוא מוצר שפיתחנו במיוחד לצורך זה וניתן להשיג אותו רק אצלנו. האביזר הזה הוא דו-שימושי. צדו האחד משמש כמענג פנימי לנרתיק ולנקודת הג'י או חיצוני בעל רטט משתנה לפי העוצמה והמקצב המועדף, וצדו השני, הייחודי, מכיל חרוז עגול פנימי עטוף בסיליקון המסתובב במקצבים שונים לעיסוי עדין של הדגדגן בהתאמה מושלמת למבנה הנרתיק, באופן המדמה תחושת "ליקוק" סיבובי נעים סביב איבר האישה. האביזר השני הוא אחד האביזרים היותר מומלצים אצלנו, היות והוא מקבל פידבקים טובים מאוד בהיקף די חד משמעי מנשים שהתנסו.

אני מקווה שתשובתי תסייע בידך לתת מענה לאישה שאת מלווה. על כל שאלה נוספת, אני כאן בשבילך 😊

המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה.


הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415