אביזר ל"נישוק באותו המקום"

עודכן ב: ינו 25

שאלה

שלום לימור, אני יועצת בקדושה (יועצת מינית ל.ק.) ומחפשת עבור אישה שבעלה לא מוכן "לנשק באותו המקום" אביזר שייתן מענה לצורך שלה. האם אתם מוכרים כזה דבר?

תשובה

קולגה אהובה, ישר כוח על המסירות. הנושא שאת פונה בעקבותיו הוא אכן נושא נפוץ גם אצלי בקליניקה. זוגות משתפים בחוויה בה האישה מעוניינת להתנסות בעונג המגיע מתחושה של נישוק באותו המקום (מין אורלי) והבעל מסתייג; לעיתים מסיבות דתיות, שאין הם בטוחים שהדבר מותר או שהרב שהם הולכים לפי פסיקתו אינו מתיר את המעשה, ולעיתים הדבר נובע מתחושת אי נוחות של הבעל לבצע את המעשה, כמו שאנו פוגשים אצל נשים שבן הזוג שלהן מעוניין בנישוק באותו המקום והן אינן מרגישות עם כך בנוח (ולפעמים הדבר אף מלווה בתחושת דחיה).


כדי לתת מענה לזוגות אלו פיתחנו שני סוגים של מוצרים; האחד, יונק הדבש, משתמש בטכניקה של רטט המלווה בשאיבה/יניקה, ונותן לאישה תחושה של מציצת המקום בשאיבה ובוואקום (על אותו עיקרון אפשר למצוא אביזר שנקרא "סטיספייר" בחנויות המין וכשפיתחנו את שלנו התבססנו עליו עם מקצת שיפורים, למשל רעש. הסטיספייר מאוד רועש ושלנו שקט יותר ועוד)


האביזר השני, תפנוקי מגדים, הוא מוצר שפיתחנו במיוחד לצורך זה וניתן להשיג אותו רק אצלנו. האביזר הזה הוא דו-שימושי. צדו האחד משמש כמענג פנימי לנרתיק ולנקודת הג'י או חיצוני בעל רטט משתנה לפי העוצמה והמקצב המועדף, וצדו השני, הייחודי, מכיל חרוז עגול פנימי עטוף בסיליקון המסתובב במקצבים שונים לעיסוי עדין של הדגדגן בהתאמה מושלמת למבנה הנרתיק, באופן המדמה תחושת "ליקוק" סיבובי נעים סביב איבר האישה. האביזר השני הוא אחד האביזרים היותר מומלצים אצלנו, היות והוא מקבל פידבקים טובים מאוד בהיקף די חד משמעי מנשים שהתנסו.

אני מקווה שתשובתי תסייע בידך לתת מענה לאישה שאת מלווה. על כל שאלה נוספת, אני כאן בשבילך 😊

המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה.


הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...

הרשמו וקבלו אחת לחודש את הירחון עם המאמרים החדשים