האם אביזרי עונג ממכרים?

עודכן ב: 22 אוק 2020


שאלה

שלום לימור,

אני מתעניינת להתנסות לראשונה באביזרי עונג אך חוששת שהשימוש בהם עלול לגרום לי לתלות באופן בו כבר לא אוכל ליהנות מקיום יחסים ללא השימוש בהם.

אשמח להבין האם החשש שלי נכון.

תודה.

תשובה

שילוב אביזרי עונג בקיום יחסים נועד למקסם את חוויית העונג של הגבר והאישה בזמן המפגש המיני, לענות על הצורך הטבעי בהתחדשות ובריענון היחסים ומשמש אמצעי לתת מענה לאתגרים שונים במיניות הצצים במהלך החיים ואף לגילוי הנאות החושים מסוגים חדשים אשר מקרבים מאוד בין בני הזוג.

הביצועים של האביזרים אינם תואמים את האופן בו ההנאה המינית מופקת משילוב הגופים ולכן זוגות רבים חוששים שהשימוש עלול לגרום להתמכרות ושהיחסים לא יחזרו להיות כפי שהיו. החשש שלך וודאי מובן. עם זאת, המציאות מראה כי לא נוצר האביזר, וגם לא זה הטוב ביותר, שמהווה תחליף לגוף אנושי אוהב מכיל ומחבק וקשוב לצרכי האחר; באופן חד משמעי שימוש באביזרים הוא בעצם "שדרוג" של החוויות הקיימות בלבד. ככלל, אביזרים אינם מביאים לתלות והגוף תמיד יוכל לחזור ולחוות הנאה גם ללא השימוש בהם.

כמו בכל תחום בחיים עלינו לשים לב אם אנו תלויים במשהו יתר על המידה ולדעת למנן את השימוש בו. תוך כתיבת שורות אלו אני נזכרת בזוג חמוד שהגיע אליי לקליניקה לפני זמן מה וסיפרו שהם מצליחים להגיע לשיא העונג המיני רק כאשר הם בהשפעת אלכוהול. כמובן שלא נאמר לכל זוג ששתיית אלכוהול היא רעה עבורם (ולפעמים אף מומלץ לזוגות שזה מתאים להם לשלב אלכוהול במידה כדי לרענן את הזוגיות והיחסים), אבל כן נאמר שיש חשיבות למינון ובכל מקרה מומלץ ללמוד כיצד להגיע לעונג מיני גם ללא תלות במשהו חיצוני. הדבר תקף גם לגבי שימוש באביזרים.

בזוגיות טובה ואוהבת יש להיות תמיד קשובים לרחשי הגוף והנפש ולהבין האם הרגלים חדשים שאימצנו טובים לנו או טובים לנו פחות עכשיו או בהמשך. ובכל מקרה, אם מתאים לכם לנסות שימוש באביזרים מתוך רצון שזה יעשה טוב למיניות שלכם, חבל לחשוש ולמנוע את ההזדמנות הזאת שברוב המקרים מביאה לחוויה טובה מאוד לטווח הקצר וגם לטווח הארוך.

שיהיה בהנאה :)

לימור

המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת.

מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמדריכה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה.הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415