עצמאות ביחסי אישות

עודכן ב: 3 נוב 2020


לכבוד חודש אייר ויום העצמאות ראוי להקדיש מספר מילים בנושא החשיבות של העצמאות ביחסי אישות.

אחת ההרצאות הטובות ביותר שניתן לשמוע או לצפות בנושא יחסי אישות בריאים וטובים הם של אסתר פרל. היא מדברת בהרצאה זו על מספר נקודות חשובות ואני אתמקד רק באחת השייכת לעניינו, והיא העצמאות של כל אחד מבני הזוג. לפעמים אנו קוראים או רואים בסרט התבטאות של אוהב ואוהבת ש"חיי תלויים בך", "אמות בלעדיך", "חיים שלי" ועוד. כל עוד אילו מילות חיבה וכד', אין בזה רע – זה נפלא. אבל כאשר אחד מבני הזוג באמת אין לו חיים ללא בן הזוג בעודו בחייו – הרי זה משבית לחלוטין את הזוגיות ואת המשיכה המינית הבריאה ביניהם. אדם שלא מעריך ומכבד את עצמו כאדם עצמאי – גם אחרים, כולל בן זוגו, לא יכבד אותו\ה.

האיש והאישה מצד אחד צריכים להיות הכי קשורים נפשית, אך מצד שני צריכים להיות מסוגלים לעמוד בפני עצמם. בן הזוג שלנו יהיה הכי מושך בעינינו לא כאשר הוא תלוי בנו לחלוטין ועושה את כל דברינו, אלא דווקא כאשר הוא עמוד בפני עצמו ועושה את מה שהוא הכי טוב בו. כאשר נראה את בת הזוג שלנו מעבירה הרצאה עוצמתית בפני אנשים או מציירת ציור אומנותי או עושה פעילות גופנית שהוא טובה בו (ולהיפך), קרנם עולה בעינינו, הם נהיים קצת מרוחקים ועצמאיים, ואז אנו רוצים לרדוף אחריהם. חז"ל כבר אמרו שהגבר מחזר אחרי אבידתו (קידושין ב' ע"ב). ולכן, דווקא כדי לחזק את הקשר הזוגי, יש לכל אחד מבני הזוג לעמוד בפני עצמו, להיות חזק עבור עצמו, ומתוך זה יגרום לבן הזוג השני לרצות להתקרב לאותה עוצמה פנימית.


כך זה גם במיטה. רק אדם עצמאי יודע לעמוד על רצונותיו ותשוקותיו ויודע מה הוא רוצה וכיצד ניתן לבקש את זה [בספר שלי כתבתי באריכות על החשיבות שכל אחד יכיר את הגוף שלו ושל בן הזוג שלו, כיצד הוא פועל ומה גורם לו\לה הנאה]. אם בן\בת הזוג נמחק ליד השותף שלו, אזי רק אדם אחד נמצא ביחסים האלו, ואף אחד לא רוצה לקיים יחסים עם עצמו. אבל אם כל אחד יודע לעמוד על שלו ועל דעתו, יודע ממה הוא נהנה ומה הוא רוצה, אז גם היחסים המשותפים יהיו במדרגה אחרת לחלוטין של נתינה וקבלה הדדיים, ולא שצד אחד בלבד נותן.

ועל כן, הדרך הנכונה היא שכל אחד יעמוד ברשות עצמו. כל אחד יהיה שלם-חסר ביחד. כלומר, מצד אחד אני אדם שלם בפני עצמי, אבל יודע שאני רק חצי בן-אדם וזקוק לחלוטין להשלמה של בן\בת הזוג שלי. הרבי מקוצק אמר שאין שלם מלב שבור. אין שלם יותר מאשר אדם שלם בעצמו הזקוק לשלימותו מבן זוג מתוך שהוא יודע ומכיר את עצמו, את נפשו ואת גופו.

יום עצמאות שמח!

#Trends #זוגיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415