עצמאות ביחסי אישות

עצמאות ביחסי אישות

עודכן ב: 10 אוק 2019


לכבוד חודש אייר ויום העצמאות ראוי להקדיש מספר מילים בנושא החשיבות של העצמאות ביחסי אישות.

אחת ההרצאות הטובות ביותר שניתן לשמוע או לצפות בנושא יחסי אישות בריאים וטובים הם של אסתר פרל. היא מדברת בהרצאה זו על מספר נקודות חשובות ואני אתמקד רק באחת השייכת לעניינו, והיא העצמאות של כל אחד מבני הזוג. לפעמים אנו קוראים או רואים בסרט התבטאות של אוהב ואוהבת ש"חיי תלויים בך", "אמות בלעדיך", "חיים שלי" ועוד. כל עוד אילו מילות חיבה וכד', אין בזה רע – זה נפלא. אבל כאשר אחד מבני הזוג באמת אין לו חיים ללא בן הזוג בעודו בחייו – הרי זה משבית לחלוטין את הזוגיות ואת המשיכה המינית הבריאה ביניהם. אדם שלא מעריך ומכבד את עצמו כאדם עצמאי – גם אחרים, כולל בן זוגו, לא יכבד אותו\ה.

האיש והאישה מצד אחד צריכים להיות הכי קשורים נפשית, אך מצד שני צריכים להיות מסוגלים לעמוד בפני עצמם. בן הזוג שלנו יהיה הכי מושך בעינינו לא כאשר הוא תלוי בנו לחלוטין ועושה את כל דברינו, אלא דווקא כאשר הוא עמוד בפני עצמו ועושה את מה שהוא הכי טוב בו. כאשר נראה את בת הזוג שלנו מעבירה הרצאה עוצמתית בפני אנשים או מציירת ציור אומנותי או עושה פעילות גופנית שהוא טובה בו (ולהיפך), קרנם עולה בעינינו, הם נהיים קצת מרוחקים ועצמאיים, ואז אנו רוצים לרדוף אחריהם. חז"ל כבר אמרו שהגבר מחזר אחרי אבידתו (קידושין ב' ע"ב). ולכן, דווקא כדי לחזק את הקשר הזוגי, יש לכל אחד מבני הזוג לעמוד בפני עצמו, להיות חזק עבור עצמו, ומתוך זה יגרום לבן הזוג השני לרצות להתקרב לאותה עוצמה פנימית.

כך זה גם במיטה. רק אדם עצמאי יודע לעמוד על רצונותיו ותשוקותיו ויודע מה הוא רוצה וכיצד ניתן לבקש את זה [בספר שלי כתבתי באריכות על החשיבות שכל אחד יכיר את הגוף שלו ושל בן הזוג שלו, כיצד הוא פועל ומה גורם לו\לה הנאה]. אם בן\בת הזוג נמחק ליד השותף שלו, אזי רק אדם אחד נמצא ביחסים האלו, ואף אחד לא רוצה לקיים יחסים עם עצמו. אבל אם כל אחד יודע לעמוד על שלו ועל דעתו, יודע ממה הוא נהנה ומה הוא רוצה, אז גם היחסים המשותפים יהיו במדרגה אחרת לחלוטין של נתינה וקבלה הדדיים, ולא שצד אחד בלבד נותן.

ועל כן, הדרך הנכונה היא שכל אחד יעמוד ברשות עצמו. כל אחד יהיה שלם-חסר ביחד. כלומר, מצד אחד אני אדם שלם בפני עצמי, אבל יודע שאני רק חצי בן-אדם וזקוק לחלוטין להשלמה של בן\בת הזוג שלי. הרבי מקוצק אמר שאין שלם מלב שבור. אין שלם יותר מאשר אדם שלם בעצמו הזקוק לשלימותו מבן זוג מתוך שהוא יודע ומכיר את עצמו, את נפשו ואת גופו.

יום עצמאות שמח!#Trends #זוגיות

904 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415