ריח אהבה באויר

עודכן ב: 19 אוק 2020

ריח הוא זיכרון, הוא מזכיר לנו חוויות. רוב הפעולות שלנו פועלות על פי זיכרון, משהו מזכיר משהו עד שאנחנו מגיבים בעקבות זה, יוצרים ספקולציות על פי הריח, נמשכים או מתרחקים בגלל ריח. ריח הוא החוש העמוק והרוחני ביותר שיש מכל חמשת החושים. האם הוא יכול להיות קשור גם לזוגיות שלנו? האם אפשר לחדד אותו? האם אפשר ליצור אותו? האם פעם שאלת את עצמך מה ריחה של האהבה? מה הצורה הפנימית שלה? האם יש לה ריח? האם היא רגש??

חוויות של אהבה נוצרות ונותרות בחלל האויר רק כשאתה משחרר נותן ומאפשר לאחרים לתת לך. לא תמיד אתה חייב לשאת על עצמך את כל הנטל, ולא תמיד אתה מוכרח לתת למישהו אחר לשאת את כל הנטל על כתפיו. לשמוע להקשיב להבין לעזור לשתף, ולתת לאחרים לעזור לך להבין לראות ולשתף אותך בנקודת המבט שלהם.

לצורך זה אתה צריך להיות פנוי ובקשב רב אל הסביבה, אל הזולת. כשאתה מאפשר לעצמך להיות ולאחרים להתבטא אתה מגלה את המהות הפנימית שלך, אז הנוכחות שלך באה לידי ביטוי, והיא זו שנשארת בחלל הזוגיות גם כשאתה לא נמצא פיזית בבית. היא זו שממלאת את החלל הריק והופכת אותו למקום בעל משמעות.

הענין הראשון שצריך לדעת הוא שבית הוא לא מקום, הוא הרגשות. ללא הרגשות אתה יכול לחוות רק ריק שעמום וחוסר עניין בשהות בו. רק מקום מלא ברגשות חיוביים שיוצרים חוויות משותפות יכול להיות בגדר מקום. רק בבית כזה יכולים להתרחש החיים האמיתיים.

בית צריך להתמלא באויר של אהבה. אהבה אינה רק בגופים של בני אדם האוהבים. אהבה היא תחושה עילאית ורוחנית שנרקמת צעד אחר צעד כאשר בני הזוג מכוונים לספק לא רק כל אחד את צרכיו שלו, ולא את צרכיו של בן או בת הזוג. אלא שניים שיושבים בבית אחד וחושבים איך למלא את צרכיו של הקשר. חושבים מדברים ופועלים כל העת להזין את הקשר. כי הקשר הוא יישות עצמאית שניזונית משני בני אדם שמודעים אליו. יישות עצמאית המבקשת את מזונה הנפשי-רגשי-רוחני.

אהבה אינה רגש אחד. אהבה היא עבודת חיים הנרכשת ונקנית צעד אחר צעד, עקב בצד אגודל במטרה לבנות ולא להרוס. במטרה להשכין שלום ולא רק לחפש מריבות או הצדקת אמת. אהבה אינה רגש חד פעמי או משהו מזדמן. אהבה אינה רגש המותנה בחיבור בין גופים. אהבה היא מעל הכל. אהבה היא המחוות הקטנות שבין בני הזוג.


מחווה היא הכלה, הבנה, כבוד, הערכה, התרגשות, תמיכה. אהבה היא להיות. בית צריך להתמלא באהבה. כל המרחב התודעתי של כל אחד מבני הזוג ושל שני היחידים יחד צריך להיות מלא באויר של אהבה, במחשבה על אהבה. אהבה היא החמצן שמאפשר לך חיים על הכדור הזה. שלא יהיה שם אפילו סדק צר אחד של ספק או חילול.

אהבה היא היישות שנוצרת מתוך שני היחידים שמתאחדים שחוזרים לאחדותם הראשונה קודם שהפכו לשני יחידים. אהבה היא הזכרון של כל זה. אהבה היא השלום המונח בראש מעייניהם של בני הזוג ובראש סדרי העדיפויות.

אהבה היא המקום המלא. מלא משמעות מלא במהות. המקום שאין בו חלל פנוי כלל. אהבה היא חיים ואינה רק תשוקה ריקה וחסרת משמעות ומהות.

שנזכה להתבשם באהבה

הכותב, מיכאל אלר, חוקר נפש. מנתח התנהגות. מאבחן ומעצב אישיות. מומחה לתקשורת ויחסים בינאישיים. מגשר. יועץ אישי זוגי משפחתי וחינוכי. מנהל מכון 'תבין' תל אביב.

#זוגיות #יעוץזוגי

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415