מזה בדיוק ה-VCF ולמה יש דרישה לאמצעי מניעה לא הורמונאליים?

עודכן ב: 27 אוק 2020


שאלה

היי לימור, ראיתי שהתחלתם להציע באתר לרכישה אמצעי מניעה חדש VCF. אשמח לדעת איך בדיוק הוא עובד, מה היעילות שלו במניעת הריון ואם כבר אני שואלת, אז למה אני רואה בכל מקום שנשים מחפשות אמצעי מניעה דווקא לא הורמונאליים, מה כל כך רע בגלולות?

תודה רבה.

תשובה

שלום יקרה,

אני אתחיל דווקא מהשאלה השניה שלך - מה העניין בשימוש באמצעי מניעה לא הורמונאליים.

חשוב לומר שכאשר אנו מעונינים לתכנן את המשפחה ומבקשים ללמוד את מגוון הדרכים לעשות זאת, אין תשובה אחידה שמתאימה לכל הזוגות. לא בהכרח גלולות תמיד יהיו בחירה לא טובה והכל תלוי בכלל השיקולים שיש לזוג בהתאם לצרכים ואורח החיים שלהם.בקצרה: הגלולה שהומצאה בשנות ה-60 של המאה ה-20 הפכה לאמצעי המניעה נפוץ ביותר לשימוש בגלל יעילותו הגבוהה למניעת הריון, אך אם זאת במשך השנים התגלו לא מעט תופעות לוואי הנטילת ההורמונים בחווייתן של נשים רבות. חלק מהנשים לא יכלו ליטול אותה בגלל סיבות בריאותיות, וחלק דיווחו על השפעה שלילית על תחושתן הפיזית והרגשית, מצבי רוח, כאבי ראש ותופעה נוספת של ירידה משמעותית בחשק המיני.

התופעות האלו הביאו לכך שנשים חיפשו אמצעים אחרים, לא הורמונאליים, כדי להימנע מתופעות אלו שפגעו באופן משמעותי באיכות החיים שלהן.

בין האמצעים הלא הורמונאליים שקיימים היום הם קונדומים (גבריים ונשיים), התקן תוך ר


חמי נחושת, שיטת המודעות לפוריות, דיאפרגמה וקוטלי זרע. ה-VCF הינו דף מתמוסס המכיל קוטלי זרע והשימוש בו נעשה כך: לפני קיום יחסים מלאים יש להכניסו לנרתיק (בדומה לטמפון). קוטלי הזרע יתמוססו בנרתיק באופן מייד


י כך שכאשר יגיעו תאי הזרע אל המקום הם יהרגו לפני שיוכלו ליצור הריון. היעילות של אמצעי מניעה זה במניעת הריון היא נמוכה יחסית - כ-80% ולכן לרוב לנשים שמאוד חשוב להם לא להיכנס להריון בשלב השימוש מומלץ להשתמש


בהם בשילוב דיאפרגמה או בזמן הנקה, אז


היעילות עולה משמעותית. כך או כך צריך לזכור שאין אמצעי שיעיל במניעת הריון ב100%.

מקווה שעזרתי. אם יש לך עוד שאלות אני כאן לרשותך!

לימור

המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415