איך להכניס את האור הביתה?

עודכן ב: 19 אוק 2020

לצערנו ישנם הרבה בתים מוארים חיצונית אך חשוכים מבחינה פנימית, אין שם אור אין שם חיבור עמוק פנימי נפשי אמיתי שמחבר את שני היחידים להיות יחידה אחת.. לפעמים יש בית מושלם מבחינה חיצונית, מואר באורות זוהרים, אבל הנפשות השוהות בו חשוכות וחוות ריק, בדידות, קור, ריחוק, זרות וניכור..

אז מה עושים?

ראשית, חשוב לדעת ולזכור כי בית לא מתנהל מאליו.. בית צריך לבנות ולתחזק, בית כולל את הקשר בין היחידים, כל אחד עם עצמו ואת היחס אל הזוגיות. לבנות על ידי דיבור, על ידי חשיבה משותפת, על ידי התייעצות, על ידי הכלה, אהבה, עזרה הדדית, הקשבה, זמן איכות פרטי, וזמן איכות ליציאה זוגית משותפת ועוד.. זוהי עבודה מתמשכת של למידה והכרת צרכי הזולת וצרכי הזוגיות בכלל, וכאשר אלה מתמלאים הם יכולים לפעול ולהעניק את הטוב ואת החיוניות שכל בית צריך כדי להיות קיים. אלו הם הפעולות המפיחות רוח חדשה של חיים ומרעננת את האווירה בבית. אז מקבלים את הכוח להמשיך להצמיח ולטפח כל אחד את עצמו, את הזוגיות ואת כל יחיד בבית.

הכוח להיות קשוב לצרכים של הזולת ולצרכי הזוגיות הוא הכוח שניתן לכל יחיד והוא הזכות בהכנסת השכינה הביתה. הוא הסוד של "זכו שכינה ביניהם".. לא כל אחד זוכה לזה. הזכות היא עבודה פנימית נפשית שכל אחד מבני הזוג צריך לעשות עם עצמו כדי לזכך את ראייתו.

זכו שכינה ביניהם, השכינה היא הדבק המחבר בין שני יחידים, בין שני דעות, בין שני אמיתות אל מקום אחד, לחיות בשלום תחת קורת גג אחת. ועל זה נאמר "מושיב יחידים ביתה", כשאין את החיבור אין את הדבק המחבר בין היחידים, אין את האור של השכינה בבית - "אלמלא שכינה ביניהם אש אוכלתן".

אז איך מכניסים את השכינה הביתה?

למעשה, הסוד הגדול טמון בתיקון המידות, כי לכל אחד יש את האמת הפנימית שלו, אותה הוא רוצה להראות ועליה הוא רוצה להגן, אפילו על חשבון הזוגיות בלי להתכוון.. וכאשר שני אמיתות באים במצב של התנגשות, מטבע הדברים ולמי שאין מידות מעובדות יגן בחירוף נפש על האמת של עצמו, ובהכרח יתנגד לאמת של בן הזוג. והסוד הגדול הוא לראות את האמת האובייקטיבית שהיא לא האמת שלי ולא האמת שלך, אלא האמת החיצונית לשנינו, האמת שמגובשת משני צידי המטבע, האמת שיוצרת את המטבע עצמו. כי כל אחד רואה רק צד אחד של המטבע ובן הזוג רואה את צידו השני של המטבע ואין מטבע שיש לו רק צד אחד.

להכניס את האור הביתה הוא להתבונן באמת הפנימית שלך ולדעת שהיא רק חלק מהסיפור כולו. כך יווצר בך צורך וסקרנות לדעת מהו החלק האחר של הסיפור שנמצא ומונח מחוץ אליך.

במילה אחת, האמת האובייקטיבית נקראת 'שלום'. כלומר, אם נזכור לשים לנגד עינינו את השלום, נוכל לוותר בשלב זה על האגו העומד כרועץ וחוצץ בינינו ובין הזולת. זהו סוד השלום. ברגע שמצב זה קורה, אז הנפשות נפגשות, ואז מתחילה הזוגיות האמתית.

ובכל פעם שאת או אתה מצליחים להתגבר ולהתעלות מעל האגו של עצמכם, בכל פעם שאתם קשובים לבן/בת הזוג, בכל פעם שאתם מציבים את השלום לנגד עיניכם, אתם בעצם מזככים את עצמכם ומכניסים את האור הזך הביתה.

חג אורים שמח! שנזכה להשראת שכינה ובברכת בהצלחה

הכותב, מיכאל אלר, חוקר נפש. מנתח התנהגות. מאבחן ומעצב אישיות. מומחה לתקשורת ויחסים בינאישיים. מגשר. יועץ אישי זוגי משפחתי וחינוכי. מנהל מכון 'תבין' תל אביב.


#זוגיות #יעוץזוגי

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415