איך להכניס את האור הביתה?

איך להכניס את האור הביתה?


לצערנו ישנם הרבה בתים מוארים חיצונית אך חשוכים מבחינה פנימית, אין שם אור אין שם חיבור עמוק פנימי נפשי אמיתי שמחבר את שני היחידים להיות יחידה אחת.. לפעמים יש בית מושלם מבחינה חיצונית, מואר באורות זוהרים, אבל הנפשות השוהות בו חשוכות וחוות ריק, בדידות, קור, ריחוק, זרות וניכור..

אז מה עושים?

ראשית, חשוב לדעת ולזכור כי בית לא מתנהל מאליו.. בית צריך לבנות ולתחזק, בית כולל את הקשר בין היחידים, כל אחד עם עצמו ואת היחס אל הזוגיות. לבנות על ידי דיבור, על ידי חשיבה משותפת, על ידי התייעצות, על ידי הכלה, אהבה, עזרה הדדית, הקשבה, זמן איכות פרטי, וזמן איכות ליציאה זוגית משותפת ועוד.. זוהי עבודה מתמשכת של למידה והכרת צרכי הזולת וצרכי הזוגיות בכלל, וכאשר אלה מתמלאים הם יכולים לפעול ולהעניק את הטוב ואת החיוניות שכל בית צריך כדי להיות קיים. אלו הם הפעולות המפיחות רוח חדשה של חיים ומרעננת את האווירה בבית. אז מקבלים את הכוח להמשיך להצמיח ולטפח כל אחד את עצמו, את הזוגיות ואת כל יחיד בבית.

הכוח להיות קשוב לצרכים של הזולת ולצרכי הזוגיות הוא הכוח שניתן לכל יחיד והוא הזכות בהכנסת השכינה הביתה. הוא הסוד של "זכו שכינה ביניהם".. לא כל אחד זוכה לזה. הזכות היא עבודה פנימית נפשית שכל אחד מבני הזוג צריך לעשות עם עצמו כדי לזכך את ראייתו.

זכו שכינה ביניהם, השכינה היא הדבק המחבר בין שני יחידים, בין שני דעות, בין שני אמיתות אל מקום אחד, לחיות בשלום תחת קורת גג אחת. ועל זה נאמר "מושיב יחידים ביתה", כשאין את החיבור אין את הדבק המחבר בין היחידים, אין את האור של השכינה בבית - "אלמלא שכינה ביניהם אש אוכלתן".

אז איך מכניסים את השכינה הביתה?

למעשה, הסוד הגדול טמון בתיקון המידות, כי לכל אחד יש את האמת הפנימית שלו, אותה הוא רוצה להראות ועליה הוא רוצה להגן, אפילו על חשבון הזוגיות בלי להתכוון.. וכאשר שני אמיתות באים במצב של התנגשות, מטבע הדברים ולמי שאין מידות מעובדות יגן בחירוף נפש על האמת של עצמו, ובהכרח יתנגד לאמת של בן הזוג. והסוד הגדול הוא לראות את האמת האובייקטיבית שהיא לא האמת שלי ולא האמת שלך, אלא האמת החיצונית לשנינו, האמת שמגובשת משני צידי המטבע, האמת שיוצרת את המטבע עצמו. כי כל אחד רואה רק צד אחד של המטבע ובן הזוג רואה את צידו השני של המטבע ואין מטבע שיש לו רק צד אחד.

להכניס את האור הביתה הוא להתבונן באמת הפנימית שלך ולדעת שהיא רק חלק מהסיפור כולו. כך יווצר בך צורך וסקרנות לדעת מהו החלק האחר של הסיפור שנמצא ומונח מחוץ אליך.

במילה אחת, האמת האובייקטיבית נקראת 'שלום'. כלומר, אם נזכור לשים לנגד עינינו את השלום, נוכל לוותר בשלב זה על האגו העומד כרועץ וחוצץ בינינו ובין הזולת. זהו סוד השלום. ברגע שמצב זה קורה, אז הנפשות נפגשות, ואז מתחילה הזוגיות האמתית.

ובכל פעם שאת או אתה מצליחים להתגבר ולהתעלות מעל האגו של עצמכם, בכל פעם שאתם קשובים לבן/בת הזוג, בכל פעם שאתם מציבים את השלום לנגד עיניכם, אתם בעצם מזככים את עצמכם ומכניסים את האור הזך הביתה.

חג אורים שמח! שנזכה להשראת שכינה ובברכת בהצלחה

הכותב, מיכאל אלר, חוקר נפש. מנתח התנהגות. מאבחן ומעצב אישיות. מומחה לתקשורת ויחסים בינאישיים. מגשר. יועץ אישי זוגי משפחתי וחינוכי. מנהל מכון 'תבין' תל אביב.


#זוגיות #יעוץזוגי

338 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415