להגיע לאורגזמה יחד

עודכן ב: 27 אוק 2020

שאלה

בוקר טוב לימור, ראשית תודה רבה על האתר שלכם זה משהו חסר תקדים.

בעלי ואני, יש לנו ברוך ה' חיי מיניות טובים, כך אני חושבת. חשוב לו מאוד שאני אגיע לאורגזמה והוא מצליח להביא אותי לזה וטוב לנו. רק מה - בדרך כלל אני מגיעה לפניו ואז הוא בחבירה. אף פעם לא הגענו לשיא יחד.

יש איזה משהו שיוכל לעזור?

תשובה

שלום ותודה על המילים החמות :-)

ראשית שמחתי לשמוע שיש לך ולבן זוגך חיי אישות טובים, מקרבים ומענגים הדדית. ההשקעה של בן הזוג שלך בהבאתך לעונג מיני מקסימה ומעידה על זוגיות אוהבת ומכבדת.

בהתבגרותנו, כאשר אנו מקבלים את הידע על נושא המיניות ממתווכים חיצוניים, לעיתים ניחשף אל המידע הלא נכון. בסרטים ההוליוודיים תמיד נראה שכאשר אישה וגבר מקיימים יחסים – שני בני הזוג מצליחים להגיע לאורגזמה בזמן חבירה מינית ותמיד תמיד – בדיוק באותה השניה.


החוויה המינית הזאת שמורה – כמו שאמרתי – רק לסרטים. במציאות כאשר מקיימים יחסים אנו אמנם נשאף להגיע לחוויה של "ויהיו לבשר אחד" אך בפועל צריך לזכור שמדובר בשני אנשים, שהם שתי ישויות נפרדות; ובשל כך, כמו שכאשר נשב לאכול ארוחה יחד סביר שכל אחד יסיים את המנה שלו בנקודת זמן אחרת, כך גם ביחסי אישות – כל אחד מגיע לפורקן המיני בזמן אחר לפי קצב הגוף שלו ובדרך של אברי העונג שלו (בדרך כלל יהיה זה אצל הגבר – דרך חיכוך חיכוך הפין ואילו אצל האישה – דרך חיכוך הדגדגן בין אם חיצונית ובין אם פנימית, כל אישה לגופה).

לאחר שהבנו שאין לראות החוויה שלכם כמשהו שיש "לתקנו", אוכל להרחיב על כך שבהחלט ישנם דרכים רבות ושונות לזוגות שרוצים מדי פעם לגוון ביחסי האישות ולהגיע לפורקן יחד או כמה שיותר סמוך אחד לשני. בין הדרכים ניתן למצוא:

1. תרגול שליטה על שפיכה לגבר (מאמר מפורט בקישור זה)

2. שימוש בטבעות אהבה לעיכוב שפיכה (פרטים כאן)

3. שימוש באביזר עונג זוגי שמצמצם את פער ההגעה לפורקן כמו טבעת הזהב או מענג זוגי.


מקווה שעזרתי.

ושרק תמשיכו להיות נשואים בתשוקה!

באהבה,

לימור

המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415