איך באים ילדים לעולם? (חלק שני)

עודכן ב: לפני 4 ימים

ככה באים ילדים לעולם

"אמא - איך באים ילדים לעולם?" "לכל אישה בעולם יש איבר מיוחד שקוראים לו רחם. יש את זה רק לנשים ולא לגברים. לפני שהתינוק נולד הוא גדל בתוך הרחם של אמא שלו, עד שהוא מספיק גדול ובריא לצאת החוצה. כשהתינוק נמצא ברחם הוא נקרא עובר".

"אבל איך התינוק יוצא החוצה?" "בתחתית הגוף שלנו, באזור האגן, יש כמה פתחים: לגברים ולנשים יש שני פתחים שמהם יוצאים הצרכים שלנו שהגוף כבר לא צריך. אצל נשים, יש פתח מיוחד נוסף, שכשתינוק צריך לצאת החוצה, הפתח נפתח ודרכו התינוק יוצא החוצה"

"תינוק הוא דבר גדול. איך הוא נכנס פנימה?" "שאלה מצויינת. תינוק לא "נכנס פנימה". לאמא בגוף יש תא שנקרא תא ביצית. זה קצת מזכיר ביצה ממנה בוקע האפרוח. כשתא הביצית מופרה הוא מגיע לרחם. תא הביצית המופרה עובר תהליך בו תא הביצית משתנה מתא אחד קטנטן, לכמה תאים. בהמשך גוש התאים יהפוך לעובר קטן - שממשיך להתפתח ולצמוח לתינוק".

"אמא, מה זאת אומרת שהביצית מופרית?" "במערכת הרביה של לאמא יש תא ביצית. במערכת הרביה של אבא יש תא זרע. התא הזה קצת מזכיר זרע ממנו צומח עץ או פרח. לפעמים, כשתא הזרע פוגש את תא הביצית, הם מתחברים ביחד ואז נוצרת הפריה של תא הביצית".

"אבל איך הזרעון של אבא פוגש את הביצה של אמא"? לגברים ולנשים יש מערכת רביה שונה. המערכת של גברים היא בולטת כלפי חוץ. המערכת של הנשים היא פנימית ונמצאת בתוך הגוף הנשי. כמו שבפזאל אפשר לחבר בין חלקים גם הגוף של גברים ונשים יכול להתחבר. ואז תא הזרע יכול לפגוש את תא הביצית".

בהמשך לפוסט הקודם - עד כאן סוג של דיון לדוגמא בין הורה לילד\ה.

כמה דגשים: לא חייבים להגיד לילדים הכל. אפשר להתחיל כל פעם בהסבר אחד, ואם הילד שואל עוד שאלה -עונים לו הלאה. ילדים שואלים הרבה פעמים שאלות מאד קונקרטיות. כשהם מקבלים תשובה פשוטה זה מספק את הסקרנות שלהם והם עוברים לנושא אחר. לא כל ילד ששואל איך אמא בהריון, רוצה וצריך לדעת על המפגש האינטימי בין הוריו.

בנוסף, חשוב להתאים את השיח לרמת ההבנה של הילד. לא להגביל את השיח רק למגע גופני, אלא לקשר את הנושא לתחושות נעימות, לרגשות חיוביים בין אבא ואמא שקשורים לקרבה הגופנית. והכי חשוב, לתת לילד תחושה טובה שהוא שאל שאלה חשובה, לשוחח בצורה רגועה, אפשר אפילו בחיוך. אפשר להראות ציורים עדינים בנושא, לא של המגע עצמו, אלא של תא ביצית ותא זרע, של עובר ברחם, איורים כללים של מערכות הרביה ועוד.

בהצלחה רבה

הכותב הוא קרימינולוג קליני (M.A) ומחנך למיניות בריאה, מנחה סדנאות והרצאות למתבגרים ומבוגרים.


הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415