דברים צריכים להפוך לאהבה

עודכן ב: 19 אוק 2020

מי לא מחפש בתקופה זו בעיקר זוגיות מושלמת? הרי אחת הסיבות העיקריות שבני זוג נישאים זה בעיקר בכדי להגיע אל המנוחה השלווה והנחלה. לא אחת נתקלים בני זוג בחוסר הבנה, חוסר הכלה, או תקשורת לקויה. אז מהו בעצם החלק החסר בכל המערכת הזאת שנקראת 'זוגיות'? או מה היה חסר מלכתחילה??

אחד הסודות היותר כמוסים של זוגיות מושלמת או תחילתה של זוגיות אמתית הוא הכניסה לעולם הנפש. גבר ואישה שנפגשים גרים בבית אחד או גם מתעניינים באותם תחומי עניין, נושאים ונותנים אבל עדיין משהו חסר.. מרגישים בריק, בדידות משהו חסר..

למעשה לא משנה מה תעשה, מה שיותר משנה זה איך תעשה את זה וביותר עומק, משנה מאיזה מקום בנפש אתה עושה מה שאתה עושה ומה הסיבה שלך שאתה עושה את זה. כך תוכל להגיש פרח לאישה כאות לאהבה שביניכם, אבל המניעים שלך נסתרים ונעלמים לעתים גם מעיניך, ואז אתה מתפלא מדוע אינה מקבלת או מעריכה כפי איך שציפית שתעריך.

גברים רבים נוטים לומר את המשפט הבא 'מה לא עשיתי בשבילה, הכל מעל ומעבר.. קניתי לה עשיתי בשבילה אני גם יוצא לעבוד כדי שיהיה לה נוח..' וכו' ' כל מיני אימרות שלמעשה לא נחשבים בעיני האישה כלל. אז מה אשתך באמת מחפשת? היא מחפשת את הנפש את הרוח את ההוויה שלך, היא למעשה מחפשת את האישיות שמביאה את אותו הפרח. הפרח הוא רק הזיכרון של מי שאתה. הוא רק זיכרון של ההוויה שהותרת שם במקום ובזמן כשהיית שם. הפרח רק מזכיר את הנוכחות שלך.

בגישה של העידן החדש, כל דבר צריך להפוך לאהבה. לצערנו לא כל פרח הופך לאהבה. לא כל בית מתמלא בכבוד בהערכה ובאהבה. לעתים המקום נותר ריק ומיותם ומשאיר את חותמו על נפש רעבה. אז צרו את הבית שלכם על ידי הצגת הנוכחות שלכם. הכרת האני תבדיל ותביא את האינדיבידואליות של כל אחד מכם במלוא עוצמתה..

אל תתפשרו על איכות חיים בכל הנוגע לזוגיות תקשורת ומערכות יחסים.

באהבה ובהצלחה

הכותב, מיכאל אלר, חוקר נפש. מנתח התנהגות. מאבחן ומעצב אישיות. מומחה לתקשורת ויחסים בינאישיים. מגשר. יועץ אישי זוגי משפחתי וחינוכי. מנהל מכון 'תבין' תל אביב.


#זוגיות #יעוץזוגי

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415