דברים צריכים להפוך לאהבה

דברים צריכים להפוך לאהבה


מי לא מחפש בתקופה זו בעיקר זוגיות מושלמת? הרי אחת הסיבות העיקריות שבני זוג נישאים זה בעיקר בכדי להגיע אל המנוחה השלווה והנחלה. לא אחת נתקלים בני זוג בחוסר הבנה, חוסר הכלה, או תקשורת לקויה. אז מהו בעצם החלק החסר בכל המערכת הזאת שנקראת 'זוגיות'? או מה היה חסר מלכתחילה??

אחד הסודות היותר כמוסים של זוגיות מושלמת או תחילתה של זוגיות אמתית הוא הכניסה לעולם הנפש. גבר ואישה שנפגשים גרים בבית אחד או גם מתעניינים באותם תחומי עניין, נושאים ונותנים אבל עדיין משהו חסר.. מרגישים בריק, בדידות משהו חסר..

למעשה לא משנה מה תעשה, מה שיותר משנה זה איך תעשה את זה וביותר עומק, משנה מאיזה מקום בנפש אתה עושה מה שאתה עושה ומה הסיבה שלך שאתה עושה את זה. כך תוכל להגיש פרח לאישה כאות לאהבה שביניכם, אבל המניעים שלך נסתרים ונעלמים לעתים גם מעיניך, ואז אתה מתפלא מדוע אינה מקבלת או מעריכה כפי איך שציפית שתעריך.

גברים רבים נוטים לומר את המשפט הבא 'מה לא עשיתי בשבילה, הכל מעל ומעבר.. קניתי לה עשיתי בשבילה אני גם יוצא לעבוד כדי שיהיה לה נוח..' וכו' ' כל מיני אימרות שלמעשה לא נחשבים בעיני האישה כלל. אז מה אשתך באמת מחפשת? היא מחפשת את הנפש את הרוח את ההוויה שלך, היא למעשה מחפשת את האישיות שמביאה את אותו הפרח. הפרח הוא רק הזיכרון של מי שאתה. הוא רק זיכרון של ההוויה שהותרת שם במקום ובזמן כשהיית שם. הפרח רק מזכיר את הנוכחות שלך.

בגישה של העידן החדש, כל דבר צריך להפוך לאהבה. לצערנו לא כל פרח הופך לאהבה. לא כל בית מתמלא בכבוד בהערכה ובאהבה. לעתים המקום נותר ריק ומיותם ומשאיר את חותמו על נפש רעבה. אז צרו את הבית שלכם על ידי הצגת הנוכחות שלכם. הכרת האני תבדיל ותביא את האינדיבידואליות של כל אחד מכם במלוא עוצמתה..

אל תתפשרו על איכות חיים בכל הנוגע לזוגיות תקשורת ומערכות יחסים.

באהבה ובהצלחה

הכותב, מיכאל אלר, חוקר נפש. מנתח התנהגות. מאבחן ומעצב אישיות. מומחה לתקשורת ויחסים בינאישיים. מגשר. יועץ אישי זוגי משפחתי וחינוכי. מנהל מכון 'תבין' תל אביב.


#זוגיות #יעוץזוגי

131 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415