חשק האישה

עודכן ב: 3 נוב 2020


ההתייחסות בעולם היום למיניות של נערים לעומת נערות היא שונה בתכלית. הכל יוצאים מתוך הנחה שלנערים יש יצר מיני בריא ואולי אף מופרז, שצריך לרסנו, לעומת בנות, שאין להן בכלל [עד לחתונה ואולי אף אחרי]. קיראו את ספרי ההדרכה לנוער, לבתי ספר, לחינוך לצניעות ועוד, ותיראו איך זה כתוב שם בצורה זו או אחרת. בהדרכה ללבוש צנוע לעולם ידברו על הצורך של בנות להתכסות כדי לא למשוך את הבנים, אבל לעולם לא ידברו על כך שייתכן שגם בנים שהולכים ללא חולצות מושכים בנות. כל זה חלק מעיוותי החיים המודרניים והכתבות של ערכי תרבות.

דווקא הגמרא במסכת סנהדרין הנלמדת בימים אילו בדף היומי, הכירה וגם הכירה בחשק המיני של בנות צעירות וכך היא אומרת :

"דתניא: "אל תחלל את בתך להזנותה" - רבי אליעזר אומר: זה המשיא את בתו לזקן. רבי עקיבא אומר : זה המשהא בתו בוגרת. אמר רב כהנא משום רבי עקיבא: אין לך עני בישראל אלא רשע ערום והמשהא בתו בוגרת

(סנהדרין דף ע"ו ע"א).

הגמרא מבקרת בצורה חריפה את האבא שמשיא את בתו הצעירה לאדם זקן. רש"י מסביר: "המשיא בתו לזקן - ומתוך שאינה מקבלתו מזנה היא עליו". כלומר, בגלל הפערים בין אישה צעירה לאדם זקן בסופו של דבר המציאות הזאת תגרום לאישה לזנות מעליו. לפי רבי עקיבא אותו רעיון ניתן לומר לאדם שלא דואג לכך שבתו תתחתן בעודה נערה. כמובן, אין במציאות של ימינו, רצון או אפשרות לחתן בנות בגיל כל כך צעיר, אבל בימי חז"ל זה היה מצב נורמלי (גיל בוגרת היא מעל בת 12). רבי עקיבא מזהיר ממציאות שלאבא יש שיקולים כנראה כלכליים באיחור חתונת ביתו (עני בישראל שהוא רשע ערום). רש"י מסביר את הדברים הבאים:

זה המשהה בתו בוגרת. שמתאווה להפקירה ומזנה. משהה בתו בוגרת. שמשהא אותה בשביל מלאכה וזו היא ערמת רשע שגורם להזנותה בשביל הנאתו שאין רוצה לקנות שפחה לשמשו:

רש"י מסביר שהאבא הוא רשע בכך שהוא מעדיף להשאיר את ביתו בבית שתשמש אותו ובכך יחסוך העסקה של שפחה עבורו. על ידי כך הבת שלו עלולה לצאת לזנות, כיון שהיא כבר מתבגרת ואין לה אפיק מותר ליצר המיני שלה.

פעם אחרי פעם, הגמרא מלמדת אותי אמפתיה והבנה של המצב האנושי. הסוגיה הזאת מכירה בצורך המיני האנושי

ובייחוד של בנות. עד היום ההתייחסות של הורים ושל [חלק מה]מורות באולפנות היא שלבנות אין יצר מיני (ובוודאי לא כמו בנים). לכן עיקר החינוך לבנות, גם בבתי ספר כלליים ולא דתיים הוא איך להיות מוגנת מינית מפני הבנים חסרי הרסן, ולא שהבת היא אישיות מינית משל עצמה. הגישה הנכונה צריכה להיות בהכרה בצורך הזה על ידי מתן אפשרות של שיחה במקום בטוח ומכבד (בוודאי רק על ידי מורָה ולא מורֶה). ביחד עם ההכרה של הצורך, לדבר על האפשרות של פגיעה וזילות של המיניות על ידי פריצת המסגרות (ואופן שיחה זאת צריכה להיות שווה לבנים ולבנות) ומכאן לחשיבות של שמירת מסגרת חיי הנישואין.

סבורני שחינוך כזה יהיה מכבד גם את הנער וגם את הנערה בעודם רווקים, אך בין השאר יתרום למימוש בריא של החשק המיני של האישה במסגרת חיי הנישואין.#Trends #זוגיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415