שמרי נפשך

שמרי נפשך


(בהשראת "שיר משמר" של נתן אלתרמן)

שמרי נפשך, שפיותך שמרי, שמרי ליבך שמרי חייך, בינתך, שמרי ביתך,  מפוסט שמפרט על חיי אישות של אחרים, מהצצה לאתרים מפתים, מהעתקת 'טכניקות' שבהן אחרים מתהדרים. שמרי נפשך מן ההשוואה, מן הצלילה לעולמות מדומיינים, מן חדר המיטות של השכנים.  מן הפגיעה, מן ההתעללות וההטרדה, שמדווחת במהדורת החדשות בכל שעה. נפשך שמרי, תמימותך ושלוותך  ענייך שמרי, שמרי נפשך, שמרי חייך.  זה ערב קיץ סתמי לכאורה ואת שרועה לך הספה, הילדים ישנים והכלים מחכים ואת משוטטת לך בעולמות אחרים, במסכים מרצדים.

זה רק ערב קיץ טוב, ידוע וישן,  שבא לחסד ולרחמים, לא להצצה, לא לטלטלה, לא לנפילה. רק ערב קיץ חם וטוב שבו תבחרי אם לשמוח ב'יש' או לצלול למעמקי התהום. 

שמרי נפשך מן המסקרן, מן הנוצץ, מן ה"כיף". מן עוד תמונה של "זוג מאוהבים", שבמציאות כל הזמן רק רבים. הנה שעת לילה מאוחרת ואת כמעט ישנה  פתאום עוד פוסט מצייץ בחשכה,  אמרי מדוע את צוללת חשופה לחייהם של אחרים? מדוע את קוראת עוד כתבה על מתעללים? אמרי מדוע את כל היום עסוקה בהשוואות? מדוע את מתבאסת מרגעי שיא של נשים אחרות ? אמרי מדוע את מתערבבת עם נשמות בלי לשים על עצמך הגנות? מדוע לקודש הקודשים שלך נעלמו הגבולות?

שמחי בעצמך, בגופך, שמחי במיניותך שמחי בבן זוגך, בגופו, התנחמי באהבתו. הודי על הטוב, על היפה, על חייך, שמרי ליבך הטוב, אמציהו בידייך.

השיר מוקדש באהבה לכל הנשים שנמאס להן לשרוף שעות שינה בשיטוט במרחבי הפייסבוק בלילות, לנשים שהפוסטים ממשיכים ללוות אותן גם שעות וימים אחרי שקראו אותם. לנשים שקוראות בקבוצות סגורות על חוויות מיניות של נשים אחרות, ומתבאסות שלא כך נראות החוויות המיניות שלהן. לנשים שמשתפות במרחבי הפייסבוק פנטזיות ותשוקות אישיות, ואח"כ מתחרטות כי מרגישות חשופות ופגיעות. לנשים שקוראות באתרי החדשות על כל פגיעה מינית והטרדה ונכנסות מזה להיסטריה וחרדה.

האינטרנט, הרשתות החברתיות וקבוצות הפייסבוק הביאו הרבה ברכה לעולם, אך רצוי שכל אישה תבדוק עם עצמה שהחשיפה למידע הרב שזורם שם לא פוגע בה, בליבה, בנפשה ובשפיותה.

---

הכותבת היא מחנכת ומדריכה למיניות בריאה.

בעלת תואר B.ed בחינוך מיוחד וסטודנטית לתואר שני M.A בייעוץ חינוכי. בוגרת מרכז יהל. 

בעלת עשר שנות ניסיון בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי- עבודה בגנים, בתי-ספר, תיכונים והדרכת נוער.

מעבירה הרצאות, סדנאות להורים ובני נוער.330 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415