מה בין גבר לאישה? והאם יש זוגיות מושלמת?

עודכן ב: 19 אוק 2020

מה בין גבר לאישה? והאם יש זוגיות מושלמת? לאחרונה יוצא לי להתעסק הרבה בפניות מא-נשים לגבי השאלה מהי זוגיות? מהי אהבה? האם בכלל בדור הזה יש זוגיות מושלמת? מה ההבדל בין שלם למושלם? ומה לצפות מהזוגיות בכלל? לצערנו, הרבה לא מאמינים שיש כזה דבר זוגיות טובה אהבה או אהבת אמת. שומעים מידי פעם אמירות כמו כל האהבות נובעות מאינטרסים אישיים של בני הזוג. כל אחד חושב על עצמו, על האגו הפרטי שלו, מחפש שמישהו יספק אותו, את הצרכים הרצונות והאמונות שלו ולכן נכנס לתוך מערכת זוגית. האמנם?

כדי להבין שאלות בסיסיות אלו האם יש מושג של אהבה, או מהי זוגיות צריך לראות ממה מורכבת זוגיות, מה בין גבר לאישה. צריך להבין מהו גבר מהי אישה ומה ההבדל ביניהם. לא בקלות ניתן להבין את ההבדל בזמן שאנחנו מחפשים דמיון ושויון בין שני המינים. אמנם כאשר אנו מחפשים את השוויון מבלי לעבור דרך השוני, אנחנו מפספסים את המטרה וכך אנו מוצאים עצמינו ניצבים בפני בעיות או ספיקות בנוגע לאמיתותה של זוגיות טובה. כדי להבין מה דומה צריך לעבור דרך מה שונה. במה אתה ייחודי, במה אתה מיוחד. מהם התכונות שיש רק לך מכל אנשי העולם..

ולמעשה, התהליך הוא שתצליח להביא את עצמך, את הייחודיות שלך אל מערכת היחסים. רק אז נוצר נוכחות אישית. כך שכשבן הזוג גם מביא את הנוכחות שלו, אז בכלל מתחילה להיווצר קומוניקציה, אז הנפשות נפגשות ואז מתחילים נישואין ברמה הנפשית. חשוב לדעת כי לא לחינם הרבה חווים את הריקנות שמביאה בעקבותיה את הבדידות במערכת הנישואין או בכלל כשמדברים על אהבה. כל נישואין שלא עובר את הרמה הנפשית אינם נישואין. כאשר תעבור את המבחן של במה אתה מיוחד, תדע ותוכל לבחון במה בת הזוג שלך מיוחדת. איזה תכונות מיוחדות יש רק בה שאין באף אחת אחרת.. תלמד לזהות את זה בכל רגע נתון, אז תתחיל אינטראקציה ביניכם, אז תתחיל להיוולד ההוויה של מה שנקרא 'זוגיות'. לולי תהליך זה אין זוגיות, למרות שאתם מתגוררים תחת קורת גג אחת ולמרות שיש לכם ילדים משותפים וחשבון בנק משותף, שניכם הולכים לעבודה למטרה אחת להביא פרנסה הביתה, אבל משהו ריק אפשר להרגיש את זה בחלל הבית.. משהו חסר וחסר מהות ומשמעות. אז מה בין גבר לאישה? ברווח הזה נמצאת ישות המורכבת משניכם, ישות ששמה 'זוגיות', היא מורכבת ממחשבות רגשות וחוויות ח


יים שיצרתם יחד מהרגע שהכרתם.. כל סוף הוא התחלה. כשאתה מסיים להכיר את עצמך, אתה מתחיל להכיר את בת הזוג שלך. האם ניתן לסיים להכיר את עצמך? התשובה היא כל חלק שאתה מסיים להכיר בך, אתה נעשה מושלם בו. כי אתה השלמת את עצמך בו, הגעת לאיזון, לשלווה, לרוגע וסבלנות בעצמך, בנית את עצמך בעשר אצבעותיך ואתה מודע לכך ברגע נתון, אז אתה יכול להתפנות לבת הזוג שלך, אז אתה יכול להיות בסובלנות בכלל וכלפיה.. כך כל חלק שאתה משלים בעצמך, ייצור את השלב הבא להבין ולהרגיש את השלמות שבבת הזוג שלך. כשתבין את עצמך ואת בת הזוג, תעבור לממד הבא - ממד הזוגיות. כך תוכל לאהוב באמת ולהרגיש גם מחובר. מה שיצרתם ביחד זה למען זה, זה החלק שהושלם על ידכם, הוא החלק המושלם. אין זוגיות שלמה, יש זוגיות מושלמת!!!

הכותב, מיכאל אלר, חוקר נפש. מנתח התנהגות. מאבחן ומעצב אישיות. מומחה לתקשורת ויחסים בינאישיים. מגשר. יועץ אישי זוגי משפחתי וחינוכי. מנהל מכון 'תבין' תל אביב.


#זוגיות #יעוץזוגי

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415