איך לשמור על חיי מין תוססים באוגוסט עם ילדים?

עודכן ב: 27 אוק 2020

שאלה שלום לימור,

אני כותבת לך ברגע של ייאוש ועל סף דמעות. עוד לא עברנו מחצית מהחופש הגדול וכבר אני מרגישה שאנחנו לא מצליחים לשלב עם כל העומס שיוצרים הילדים גם זמן לזוגיות שלנו, בדגש על החלק האינטימי. חיי האישות שלנו מאוד טובים ותדירים בדרך כלל אבל החופש אנחנו פשוט לא מוצאים לזה זמן, וגם העובדה שאנחנו מטיילים הרבה ואין כל כך פרטיות לא תורמת. אני מאוד חוששת שכל זה יתפוצץ לקראת החגים, מה היית מציעה לעשות?

תשובה

יקרה,

ברוכה הבאה למועדון ההורים בחופש הגדול, החוויה שאת מתארת פוגשת משפחות לא מעטות.

ראשית אני רוצה להביע את הערכתי לכך שבין כל הבלאגן החלטת לחשוב על הנושא הזה. זוגיות אכן דורשת עבודה מתמדת בכל המישורים ואי השקעה בחיי האישות טובים, דבר שקל לנו מאוד ליפול אליו לאורך זמן, בהחלט עלולה להוות מקור למתח בינכם.


בזוגיות ארוכת שנים יש גלים עולים ושוקעים מבחינת הצרכים המיניים שלנו. לגורמים חיצוניים יש השפעה ישירה ועקיפה על החשק המיני, על הצורך באינטימיות ועל מידת ההנאה והעונג שהחוויה המינית תעניק לנו. עייפות ועומס הם אכן אחד הגורמים החיצוניים המשמעותיים הללו והיא משפיעה גם על גברים וגם על נשים, באופן וברמות שונות בהתאם לגבר או האישה וייחודיותם. ישנם תקופות בהם אנו יכולים לצפות מראש את בואם של העייפות והעומס (כמו למשל – החופש הגדול) וכדאי להיערך לכך מראש. המלצתי:


1. שבו לשיחה פתוחה ומכילה עוד לפני תחילת התקופה (במקרה שלכם, החופש הגדול, ואם לא הספקתם אז אף פעם לא מאוחר מדי גם עכשיו) ודברו על התחושות והציפיות שלכם גם לגבי הילדים אבל גם לגבי מקומה של הזוגיות בתקופה זו. אם יש חששות, אפשר להעלות אותם, אך כדאי להימנע מקביעות חותכות שכן למקובעות יש יכולת לחסום את תחושות הגוף הטבעיות שלכם, שלא בהכרח תמיד עולות בקנה אחד עם מה שציפינו. לא בטוח ש"תתכונן לזה שאני בטח הולכת להשתגע עם הילדים ואין מצב לכלום בלילה" יעשה לכם טוב, אבל בהחלט אפשר לומר "אני חוששת שהעומס והלחץ בחופש הגדול עלולים להביא אותי למצב של עייפות ולא אהיה פנויה רגשית ופיזית לאינטימיות כמו בשגרה ואשמח לקבל את הבנתך והשתדלותך, ושנשקיע בתקופה זו בחלקים אחרים מהם מורכבת משפחתנו."

2. אל תהססי לבקש ולקבל עזרה. תני הזדמנות גם לבן הזוג לסייע על מנת שלא תגיעי למצבים של עומס קיצוני, ואפילו יותר מזה, למה שלא תקחו בייביסיטר ותארגנו לכם ערב זוגי ממש בשיא החופש? עם כל הכבוד לספונטניות שאנו מצפים שתגיע בזוגיות, בתקופות עמוסות כאלה כדאי לצאת מהתפיסה הזאת ולהתחיל לסמן גם מפגשים אינטימיים ביומן.

3. נסי לחשוב על המפגש המיני ככזה שממלא אותך באנרגיות ולא שואב אותן. זה לא פשוט וטבעי לכל אחד להיות במקום הזה, אבל בהחלט אפשרי. הגדרה של מטרה זו כאחת השאיפות שלך מהחיים האינטימיים שלכם יחד היא הצעד הראשון להביא אותך למקום בו המיניות תהיה כלי מעניק וממלא ולא לוקח ושואב.

לסיכום, אם שניכם יחד תאפשרו לעצמכם תהליך של הקשבה לגוף, תקשורת פתוחה, קבלת השונות ביניכם, הכלת האחר וקבלת החלטות מעשיות, הבסיס לקשר האינטימי שלכם יעזור לכם לשמור על הגחלת גם בתקופות מאתגרות.

קיץ חם 😊

המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415