בין פנטזיה למציאות

עודכן ב: 22 אוק 2020


סיימתי מפגש נוסף עם קבוצה של תלמידי כיתה י"ב. הפעם דברנו על איך באים ילדים לעולם. קצת אנטומיה, קצת חיבור של גוף-נפש, רגשות ועוד. רוב החברה יצאו מהמפגש מבסוטים. לרובם זו שיחה ראשונה, מכובדת, רצינית ומעשירה עם אדם מבוגר על הנושא. ראיתי אותו עומד בצד. הוא נראה קצת מבואס. ניגשתי אליו ושאלתי אותו מה קורה. "אל תשאל, אלעד. משהו אצלי בחיים לא בסדר". "מה קורה?" שאלתי. "כבר חצי שנה אני שליח פיצה כאן באזור, ועוד לא קרה לי אפילו פעם אחת שאישה עירומה פתחה לי את הדלת". באופן אישי, לי זה נשמע מאד הגיוני ונורמלי שא.נשים לא פותחים את הדלת בעירום. בטח לשליח פיצה. אמרתי לו את זה. "לא, זה לא הגיוני". הוא אומר, ומתעקש על כך. ניסיתי להבין מאיפה מגיעה התפיסה שלו, עד שנפל לי האסימון.

פורנוגרפיה.

פורנוגרפיה קיימת סביבנו שנים רבות. אבל ככל שהטכנולוגיה התקדמה, הזמינות והקלות מפגישים יותר ויותר ילדים, מתבגרים ומבוגרים עם תכנים פורנוגרפיים. בעוד שבעבר היית צריך להתאמץ כדי לרכוש תכנים שכאלה (זוכרים את החנויות עם הוילונות האדומים בתחנה המרכזית הישנה?), היום החברות משקיעות הרבה מאמצים כדי שתכנים שכאלה "יקפצו" לך על המסך, גם אם בכלל לא התכוונת להיחשף אליהם. המטרה העיקרית של פורנוגרפיה היא לגרום לגירוי מיני. אבל, כששואלים חבר'ה צעירים שצופים בתכנים האלה, מדוע הם עושים זאת, חלקם הגדול עונה - מתוך סקרנות, כדי לרכוש ידע, או כי משעמם להם.

חלק מהצופים בסרטים אלה חושבים שמדובר ב"מדריך למשתמש" - ככה צריכה להיראות זוגיות, ככה צריכים להיראות יחסים גופניים, ככה אני צריך לתפקיד ומתוך כך גם אני בונה את הציפיות שלי מבן\בת הזוג שלי. המציאות מאד שונה. בפורנוגרפיה כולם רוצים לקיים יחסים כל הזמן. במציאות, מאד לגיטימי שלפעמים לאחד מבני הזוג לא מתאים כרגע לקיים יחסים.

בפורנוגרפיה כולם יפים, רזים וחסונים. במציאות, חלקנו חלקנו שוקלים פחות, חלקנו יותר, חלקנו שעירים פחות, חלקנו שעירים יותר. בפורנוגרפיה יש מבחר רחב מאד של פרקטיקות וביצועים. במציאות, לחלקנו נהנים מאד מדברים מסויימים ומאד לא נהנים ולא רוצים להתנסות בדברים אחרים.

בפורנוגרפיה הגברים הם במרכז והנשים הרבה פעמים הן כלי לטובת מילוי מאוויו של הגבר. במציאות, חשוב שלכל אחד מבני הזוג יהיה איכפת מההנאה של הצד השני. ואלה הם רק חלק מהפערים שבין התכנים בסרטים לבין המציאות.

לסכם את זה במשפט אחד, בעוד שחלק מהצופים חושבים שמדובר בסרטים "תיעודיים" שמתארים מציאות אידאלית או רצויה, מדובר בסרטים ששייכים לז'אנר "מדע בדיוני" שהקשר בין מה שרואים לבין מה שקורה במציאות, מקרי בהחלט...

הכותב הוא קרימינולוג קליני (M.A) ומחנך למיניות בריאה, מנחה סדנאות והרצאות למתבגרים ומבוגרים.הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415