הכל בחוץ

עודכן ב: 3 נוב 2020

אנו דור הפורנו

אחד המאפיינים המגדירים את תקופתינו היא העובדה שהכל בחוץ. כבר אין סודות, אין אינטימיות ואין משהו ששיך רק לנו. זה התחיל בקלות הבלתי נסבלת של הפורנוגרפיה. One click away וכל הסודות נמצאים בהישג יד. מה שרצית לראות, ובעיקר מה שלא רצית לראות. אין כבר אשליות מה יהיה ואיך זה ייראה, הכל כבר שם. אך פורנו, זה רק חלק קטן מהסיפור. פייסבוק הוא האמצעי העיקרי בו אנו מציגים את חיינו לראווה בפני כל [כולל הפוסט הזה]. אנו מעלים מחשבות פנימיות, תמונות שלנו בכל מיני מצבים, ועדכונים שוטפים על כל מה שקורה בינינו. איך אמרנו?– הכל בחוץ.

זה לא רק בחיים האישיים. לויקיליקס יש אידיאולוגיה צרופה האומרת שאין יותר סודות, גם לא למדינות. יש רבים התומכים באידיאל של חופש מוחלט בו אין גבולות לידע, וכל אחר רשאי וזכאי לדעת כל דבר על כל אחד אחר, וגם למדינות. אך לכל דבר יש מחיר. חז"ל בתחילת מסכת בבא בתרא הגדירו נזק מיוחד שנקרא "היזק ראיה". כל אדם רשאי לפרטיות מסוימת. הוא רשאי לחייב את שכינו להקים מחיצה בין ביתו שלו לבית חבירו על מנת שלא יראה מה הוא עושה ברשותו הפרטי.

למה? מה רע? יש משהו קורץ באמירה שאם הכל בחוץ, אז כבר אין סודות, ואז גם אין סודות אפלים. כלומר, תמיד האמת יוצאת לאור. אנשים לא יכולים לעשות חטאים במחשכים, כי בסוף הכל יתגלה. מצד שני, הוא מאבד לחלוטין את אישיותו הפרטית על ידי שיתוף עם כל העולם כולו את עולמו הפנימי. הוא מפסיק להיות אדם שחי עם עצמו, אלא אדם החי על במה. התוכן החיצוני הופך להיות העיקר, ולא הפנימי. וגם, אנו חייבים את חומת ההגנה של פנים/חוץ על מנת לחיות. אוי ואבוי אם כל אדם היה יוכל לקרוא את מחשבותיי. כבר לא היו נשארים לי חברים והייתי מבוזה בעיני כל. מזל שהמחשבות שלי אינן מתורגמות ישר לקיר שלי בפייסבוק.

איבוד האינטימיות מה שעושה אותנו בני זוג, אוהבים, חברים, זה בתנאי שמה שיש בינינו, הוא רק בינינו. אם כל מה שאני עושה עם חברתי או אשתי, אני משתף את כל העולם בחוויות, אז היא כבר לא רק אשתי וחברתי, אלא רכוש משותף לי ולעוד כמה. אין אויב גדול יותר לזוגיות מאשר פריצת החומה הבלתי נראית של שיתוף אחר בסודות הפרטיים האישיים שלי ושל בת זוגתי. שיתוף אחרים בסודות שלנו או בחולשות שלה כבגידה תיחשב. כיון שלא הכל בחוץ אז לי ולה יש מרחב מוגן של אנושיות פשוטה!! האיבוד לדעת של המרחב הפרטי, הוא קצת האיבוד לדעת של האישיות הפרטית שלי.


#Trends #זוגיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415