אביזרי עונג זוגי - מאיפה מתחילים?

עודכן ב: אוק 27

שאלה

שלום לימור,

נכנסנו יחד לאתר שלכם ומאוד נהנינו והתרגשנו, עושה חשק...

בקיץ הקרוב נחגוג יום נישואים והחלטנו שאנחנו רוצים להתחדש בחיי האישות עם אביזרי עונג זוגי בפעם הראשונה. במה הכי מומלץ להתחיל מהאתר שלכם?

תשובה

יקרה,

מזל טוב ליום נישואיכם, בהחלט סיבה למסיבה :)

לזוגות העושים את צעדיהם הראשונים בעולם אביזרי העונג הזוגי אני ממליצה להתחיל באביזרים חיצוניים כמו אחד או יותר מהמוצרים הבאים, כך שרק הזוג מכיר את עצמו באופן הטוב ביותר כדי לדעת מה יהיה האביזר המתאים ביותר עבורו:


כדורים סיניים – היעילות של אביזר זה היא כפולה: חיזוק שרירי רצפת האגן ויצירת קנטור מיני. חיזוק שרירי הנרתיק תורם לבריאותך וגם ליכולתך ליהנות מחיי אישות בזכות השליטה הגבוהה יותר בכיווץ השרירים ובמקביל נוכחות הכדורים בגופך מאותת למוח להפריש לובריקציה ואוקסיטוצינים המעודדים עוררות מינית. מחקרים מצאו ששימוש בכדורים לפני קיום יחסי אישות והוצאתם בסמוך לחיבור הגופני המלא מביא לחוויה נוחה יותר ועוזר להגעה לאורגזמה ולהגברת עוצמתה. ערכת הכדורים מותאמת לנשים החל מהריון ראשון והלאה והזוג מותאם לנשים לפני הריון ראשון או לנשים המאובחנות "אגן צר".

באותה קטגוריה יש אפשרות נוספת - משקולות רטט - גירוי כפול גם לנקודות הרגישות בנרתיק וגם ניתן להניח אותם על הדגדגן ולהשתמש בהם כאביזר חיצוני.


אצבע הקסם – זהו אביזר חביב המסייע לחקור אזורים ארוגניים (אזורים בגוף הרגישים במיוחד לגירוי מיני) באמצעות רטט עדין ונקודתי (מצורפת לתשובה זו מפת האזורים הארוגניים). בנוסף, שימוש באביזר זה כאביזר הרטט הראשון יכול לתת לזוג מושג כיצד הוא מרגיש עם תחושת הרטט באזורים שונים בגוף לפני שמנסים אביזרים יקרים יותר בעלי עוצמת רטט גבוהה.


טבעת רטט – אביזר רטט לגירוי משותף של שני בני הזוג. אביזר זה מיועד להלבשה על הגבר ויש לקבל את הסכמת הגבר לשימוש בו היות ולא כל הגברים מרגישים בנוח עם הלבשה של אביזרים חיצוניים על גופם. גם היעילות של אביזר זה היא כפולה: להאריך את זמן החיבור בן בני הזוג באמצעות הלחץ שיוצרת הטבעת ומונעת מהדם לחזור מהפין חזרה אל הגוף וגם ליצור גירוי לדגדגן האישה באמצעות רטט עדין בזמן החיבור.מענג "מדושן עונג" זהו האביזר המומלץ ביותר לזוגות אשר מעוניינים באביזר קטן ולא מאיים להתחלה, אך עוצמתי מספיק באופן שיביא את האישה לאורגזמה בצורה היעילה ביותר. ניתן להשתמש בה תוך כדי חיבור לצורך גירוי הדגדגן או לגירוי האישה בנפרד. כמו כן ניתן להכניסו לנרתיק לחקירת אזורי רגישות. למרטטה מגוון עיצובים וצבעים, 3 עוצמות רטט למניעת איבוד תחושה (עוצמת הרטט חזקה מספיק כדי להביא בקלות יותר לאורגזמה) ו-9 מקצבים למגוון אפשרויות משחק.


לסיום אבקש להגיד שהכניסה לעולם השימוש באביזרים והכנסת גיוונים והתחדשויות לחיי האישות תמיד צריכה להיעשות על בסיס שיח פתוח, מכיל ומכבד בין בני הזוג. שבו לבחור ולחקור ולגלות יחד את אשר נפשכם וגופכם מבקשים ו...תהנו :)

לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.

#הנקראיםביותר

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

תוך 3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415