הילדה שמייעצת לך

הילדה שמייעצת לך


היא הגיעה אליי לטיפול באחת הפגישות היא נזכרה... "כשהייתי בת איזה חמש שש אני זוכרת

ערב אחד אחרי המקלחת שנגעתי בעצמי... בגוף שלי... באיבר הפרטי שלי. זוכרת אפילו שזה היה לי נעים.. זוכרת שזה היה בחדר... על המיטה, הדלת הייתה פתוחה. זוכרת שהוא בדיוק עבר, אבא שלי (זה שאני כל כך אוהבת ועליו סומכת) הוא ראה אותי (את יודעת הייתי ילדה לא חשבתי שאני עושה משהו רע שאני צריכה להסתיר) והוא נראה כועס... הוא אמר שזה ממש מגעיל! ושאני צריכה להתבייש.הוא ביקש שאפסיק מיד לעשות את זה"!!!

מניחה שהרבה שנים אולי עד הרגע הזה -בטיפול הדחקתי את הסיטואציה... מבינה היום שחוויה של גוף של עונג מחוברת אצלי לגועל, לתחושה של אשמה, למשהו שעליי להימנע ממנו ולהתבייש בו.

והיום שאני אישה בוגרת אמא בעצמי, נשואה לאיש המדהים שלי היום שמותר לי שזה לגיטמי שזה נכון שזה בסדר שזה קדוש! אני מבינה.

הדפוסים המיניים שלנו נקבעים בהיותנו ילדות ולהם השפעה עצומה על המיניות הבוגרת שלנו. אותם מסרים, מילים ,רגשות ומחשבות להוסיף על מיתוסים ודעות קדומות הפכו לנרטיב המיני הנשי שלנו. והנרטיב הזה, הסיפור האישי של כל אחת מאיתנו מצוי שם... לפעמים באופן לא מודע והוא צרוב בעור והוא מנהל את המחשבה והוא הופך אותנו לא פעם ליותר צופות מאשר משתתפות במרחב אינטימי. צופות ששותקות צופות כל כך ביקורתיות צופות שנגעלות צופות שמרגישות אשמות צופות כלואות צופות שלא מאפשרות להשתחרר קצת ולהשתטות צופות עם אחריות גדולה שחוששות להתמסר...לשחרר מעט שליטה...ל"אבד את הראש".

אז מיהי אותה צופה? הילדה זאת שספגה זאת ששמעה זאת שהתביישה זאת שנעלבה זאת שכעסה זאת שהדחיקה זאת שהפנימה זאת שהרגישה

שאלתי אותה- אם הייתי מייעצת לך לקחת יועצת בת שש שתנהל לך את חשבון הבנק או תייעץ לך כיצד לנהוג עם ילדייך או עם האיש שלך היית מסכימה? היית בוודאי חוששת מאוד! ועם זאת, את מפקידה בידיה ,של אותה ילדה בת שש את המרחב המיני הנשי הבוגר שלך היום!

הרבה מאיתנו מפקידות את ניהול המרחב המיני- אינטימי בידי אותה ילדה הגרה בעמקי תת ההכרה שלנו.

בשביל לעבור שינוי עלינו קודם להיזכר בה להכיר אותה,להתיידד איתה אבל לשים אותה על מקומה ,להציב לה גבולות . ולהבין,שהיום כאישה יש לך בחירה! את יכולה ללמוד לבסס דפוס חדש של העדפה, מינון רצון וחשק. את יכולה לבחור לא להרשות לאותה יועצת-ילדה קטנה להחליט על התנהגותך כאישה בוגרת.

את יכולה אחרת את יכולה להיות את יכולה להינות.

הכותבת, רחלי אסולין, היא עובדת סוציאלית קלינית. מדריכה לחיי אישות ומחנכת למיניות בריאה.


401 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415