למה אנחנו לא מדברים על דימוי גוף הגבר?


כולם מדברים על בעיות בדימוי גוף אצל נשים

אף אחד לא מדבר אצל בעיות בדימוי גוף אצל גברים

**

כמות הפניות שמגיעות אלינו לאתר מצד גברים המבקשים לעשות "תיקון" במידותיהם הפיזיולוגיים הביאה אותי לכתוב לכם את המידע הבא כאן, קבל עם ופייסבוק, למען ידעו, יפנימו ויחיו עם עצמם בשלום ובנחת. ולמען תדע כל בת ישראל להרגיע, לקבל ולאהוב.

בתפיסה החברתית שלנו היום יש מעין "אישור" לכך שמותר לבנות להרגיש רע עם הגוף שלהן. התקשורת אשמה כמובן, יחד עם הפוטושופ וחברות האופנה שדוחפות לנו שוב ושוב כיצד אישה "צריכה" להיראות. המודעות הזאת מבורכת וניצני שיעורים לחינוך למיניות בריאה בגיל ההתבגרות מתחילים לעשות תיקון תודעתי בעניין הזה. לתסביכי היופי הנשי יש מקום וכתובת. אך לא כך אצל הגברים.

כי גבר לעולם לא יוכל להודות בכך שיש לו דימוי גוף נמוך. עצם העניין הרי הופך אותו ל"לא גבר". הגבריות שלהם נמדדת בכך שאין להם זכות להרגיש בסדר או לא בסדר עם עצמם, אם יתעסקו בכך בקול, הרי שזאת תכונה "נשית" מדי שמערערת על גבריותם. והתרבות המערבית ממשיכה להציק, ותכתיבי הפורנוגרפיה פשוט לא משחררים.

השתיקה האיומה במקום הזה מביאה לכך שגברים אפילו לפני כניסתם למערכת זוגית פעילה מינית סובלים מבושה, אשמה וחרדת ביצוע. "אני מפחד שאחרי שאתחתן לא אוכל להביא את האישה שלי להנאה, שאם מישהי תדע היא לא תרצה אותי..." הוא כותב לנו. ולא רק הוא. זה מה שאנחנו שומעים שוב ושוב באתר. וזה עוד לפני שדיברנו על גובה, נפח שרירי הקיבורת או הכרס.

העניין הוא שהקשר בין החשש שאותו העלה הפונה למציאות הוא חסר כל בסיס מציאותי, תקשיבו טוב לנתונים הבאים:

גודל איבר המין הגברי הממוצע הוא בין 12ס"מ – 15 ס"מ

עומק צוואר הנרתיק של האישה לפני פעילות מינית עומד על 8 ס"מ.

רוב הנשים מגיעות להנאה מינית ע"י גירוי חיצוני ולא גירוי פנימי.

מחקרים מוכיחים שלא נמצא קשר בין גודל איבר הגבר להנאה המינית של בת זוגתם!

כלומר, מה שהגברים (וכנראה גם הנשים) לא יודעים הוא שהיכולת של בן הזוג להיות מאהב טוב יותר עבור בת זוגו אינו תלוי כלל בנתוניו הפיזיים! אלא באימוץ התנהגות הפתוחה להקשבה ומילויי צרכיה של בת הזוג שלו בלבד.

מחקר מעניין שנערך באיטליה הראה שדווקא גברים אשר נתוניהם הפיזיים לא עלו בקנה אחד עם קטלוגי החברה (כלומר, נמוכים, שמנים או במילה אחרת – מכוערים) דורגו על ידי בנות זוגם כמאהבים טובים בהרבה מאלה הנראים כאילו יצאו מקטלוג אופנה. המחקר טען שלאותם הגברים בעלי הנתונים הלא מרשימים מבחינת החברה היתה יותר מוטיבציה להתאמץ ולהשקיע בבת זוגן מאשר אלו שהמראה שלהם הביא שבנות רצו אותם ביתר קלות. כי הרי למה להם להתאמץ?

ומה אנו למדים מפה?

שהנתונים הפיזיים של הגבר הם כל-כך שוליים כשמדובר על בריאותם וטיבם של חיי האישות בין בני הזוג ואפילו ארחיק ואומר – כמעט ולא חשובים בכלל!

מה שחשוב הוא,

שתשקיעו

שתלמדו

שתהיו קשובים

רגישים

מכילים

ולנשים – פשוט תהיו שם,

לאהוב,

לחבק

לפרגן

להחמיא

לתת מקום ליופי הפנימי

שהוא זה שהכי משפיע על היופי החיצוני

לא לשמור לעצמכן את הרגשות החיוביים שאתן מרגישות

והכי חשוב - לא לחשוב שגבר אינו זקוק למילה טובה!

תפנימו את זה טוב טוב.

#רק_אהבה_מביאה_הנאה

הכותבת, לימור קליינמן, היא מייסת "ואהבתם", בלנית ומדריכה לחיי אישות508 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

מבצעי החודש

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו את הירחון שלנו בכל חודש

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415