מיניות לנשואים בלבד (?)

מיניות לנשואים בלבד (?)


היא מתקשרת אליי באיחור של שבוע, מהססת, מדברת בקול קטן. היא מספרת לי שהיא לא יודעת כל כך מה היא צריכה להגיד, היא רק יודעת שמשהו לא בסדר. לא טוב לה... בחלק הזה... היא נשואה שנה וקצת, היתה בטוחה שזה יעבור... שזה ישתפר. שפתאום משהו יקרה והזיקוקים יגיעו. וזה לא קורה.

היא מבקשת לשאול אם יש משהו שהיא יכולה לקנות שיעזור לה. היא שמעה הרצאה של רבנית מקובלת שהמליצה לפנות אלינו, שלא צריך לפחד לקנות דברים כאלה. שזה חשוב. שגם בעלה מאוד תומך.

אני שומעת אותה. יותר את נשימות ליבה מאשר את מילותיה המצומצמות, אני לוקחת אוויר וחושבת איך להיכנס למסע הזה. למקום הכל כך רגיש ועדין הזה. יש לי כל כך הרבה מה להגיד לה.

אני שואלת אותה מה היא מרגישה בגוף שלה. מה לדעתה חוסם אותה במקום הזה. היא אומרת לי שיש הרבה דברים, היא לא יודעת מאיפה להתחיל. היא פשוט לא מצליחה להשתחרר. "אני לא מבינה איך ביום אחד מצפים ממני לשנות תפיסה," היא אומרת פתאום בקול ברור יותר, "עד עכשיו הכל היה אסור אסור ורק אסור איך כולן מצליחות לעשות את המעבר הזה זה ממש לא אנושי?"

אני מרגיעה אותה. מספרת לה שממש לא כולן מצליחות לעשות את המעבר הזה בבת אחת. שהיא צודקת, זה באמת לא אנושי. אנחנו בני האדם, תהליכיים. צריך ללמוד את זה, לחוות את זה, להרגיש את זה. לאט לאט. כל אחד בקצב שלו. יש להם עשרות שנים יחד בעזרת ה'. לא צריך להילחץ. אני מסבירה לה שבגלל זה חשוב שהיא תשב לשיחה איתי קודם, או עם מישהי אחרת שיש לה הכשרה בתחום. שתחכה רגע עם האביזרים. קודם כל בואי נסתכל פנימה, נפתח מחסומים, נשים את הדברים על השולחן, נקבל ידע בריא אמיתי ונכון. ואז... אולי נגיע גם לדברים אחרים.

היא מפחדת ממה שיושב אצלה עמוק בפנים. מהפחד מהמיניות של עצמה. מהפחד מהמיניות של הגברים. היא מספרת שכנערה מתבגרת היא תמיד היתה כזו. היא משתפת אותי בזיכרון רע מהתיכון, שהחברות שלה היו צוחקות עליה שהיא לסבית. היא יודעת שהיא לא. היא אוהבת את בעלה. היא רוצה את המגע שלו. אבל הזיכרון הזה יושב שם מהדהד וחוסם. היא מתחילה לבכות, אני מרגיעה והיא ממשיכה להוציא. מספרת על כל ההתעסקות בצניעות הזאת, כל ההפרדה הזאת שדפקה אותה.

אני מסבירה לה שיש מקום לרגשות שלה, הם אפילו מוצדקים. חינוך למיניות צריך להתחיל מגיל אפס, לתת לו מקום גם בהתבגרות, לא רק כשמתחתנים. מיניות זה לא רק יחסי מין. חשוב לבנות את המיניות עוד שרווקים כדי לא להגיד למעבר כל כך קשה. הקושי שלה הוא נורמלי. יותר נכון, אם לא היה קשה לה בכלל, זה מה שיוצא דופן. אני מבקשת ממנה לשים לרגע את הכעס בצד ולחשוב על מה עושים עכשיו. אני נותנת לה תקווה שכל החברה שלנו נמצאת בשינוי. היא לא היחידה. לצד הקבלה של העבר תסתכלי איך למדו ממנו, היום דברים כבר לאט לאט מתחילים להיות אחרת. לילדים שלנו דברים יהיו אחרת.

"אבל אין סיכוי, מי ידבר עם אישה לא נשואה על מיניות? מי יתן לה לגיטימציה לחשוב על זה בכלל?" היא מתווכחת איתי," אפילו את, שאת שמה את הדברים על השולחן. שפתחת אתר כזה שמדבר על הכל. אפילו באתר שלכם קופץ לי חלון ענק שאומר שזה מיועד לנשואים בלבד."

נאלמתי. לא ידעתי מה לענות.

#מחשבת_מסלול_מחדש0 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415