עייפות וחיי אישות

עודכן ב: לפני 6 ימים

עייפות משפיעה בכמה היבטים על חיי האישות - על הזמינות שלהם (כשישנים או רוצים ללכת לישון לא מקיימים יחסים), על החשק (כשעייפים יש יותר חשק ללכת לישון מאשר חשק לקיים יחסים) ועל התפקוד (כשהגוף עייף אין לו כוח לפעילות גופנית נמרצת). למרות זאת, אני רוצה לשים דגש דווקא על נושא אחר שקשור להשפעה של עייפות על חיי האישות. כמו בהרבה תחומים אחרים בחיי האישות, גם כאן חלק גדול מ"האשמה" נופל על המדיה ועל מה למדנו ממנה בנוגע ליחסים בין בני זוג.


בכל קומדיה רומנטית ממוצעת רואים זוג נפגש בבית קפה, מדבר קצת, מגיע לבית של אחד מהם ובשיא הספונטניות מגיעים לחדר השינה... ואחרי כמה שניות בסרט שניהם מאושרים ושמחים.

שאלה: כשרציתם להתקדם בעבודה, חיכיתם לפגישה ספונטנית עם הבוס\ית? כשהתאמנתם לקראת תחרות ספורט כלשהי, חיכיתם שיהיה לכם באופן ספונטני חשק לצאת מהבית להתאמן? כשלאחד הילדים יש בעיה בבי"ס, אתם מחכים שבאופן ספונטני תפגשו את המורה במכולת השכונתית? המחשבה שיחסי אישות צריכים להגיע (רק) באופן ספונטני היא נחמדה, אבל לא עומדת במבחן המציאות. כשיש עבודה וסידורים ומשפחה ומחויבויות אחרות, הטיפוח וההשקעה של הזוגיות יורדות לפעמים לתחתית סולם העדיפויות. ואז, אחרי שהשכבנו את הילדים לישון, סיימנו עם המחויבויות לעבודה \ לימודים, שטפנו כלים, לקחנו את הכלב\ה לטיול, קיפלנו כביסה, מישהו עדיין זוכר מה זה ספונטניות? מישהו מתפלא שאחרי כל זה הוא עייף מדי בשביל להתניע מהלך אינטימי?

אז מה לעשות - להיערך מראש. להחליט שיש ערב בשבוע (אחד לפחות), שמוקדש לאנטימיות שלנו. הולכים לישון מוקדם לילה קודם. סוגרים את הטלפונים בשעות הערב המוקדמות כדי שפתאום לא ייצוץ מקרה חירום (שבפועל הוא לא באמת חירום אבל יסיח את דעתנו), דוחים את הכביסה למחר, הכלים בכיור יוכלו לחכות עוד קצת ומפרגנים זמן לעצמנו. למהדרים, אפשר מדי פעם לשלוח את הילדים לסבא וסבתא (או לדודים או לחברים וכו...) - ולצאת ל"צימר" בבית הפרטי שלנו, בלי הסחות דעת. וודאי שאפשר לזרום באופן ספונטני מתי שזה מתאים, אבל זוגות שמחכים לאותה ספונטניות שקיימת בסרטים - יכולים להעביר פרק זמן משמעותי בתסכול כשערב אחרי ערב לא מצליחים למצוא זמן שמתאים לשניהם בלי להיות עייפים מדי.

הכותב הוא קרימינולוג קליני (M.A) ומחנך למיניות בריאה, מנחה סדנאות והרצאות למתבגרים ומבוגרים.


הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415