עייפות וחיי אישות

עייפות וחיי אישות


עייפות משפיעה בכמה היבטים על חיי האישות - על הזמינות שלהם (כשישנים או רוצים ללכת לישון לא מקיימים יחסים), על החשק (כשעייפים יש יותר חשק ללכת לישון מאשר חשק לקיים יחסים) ועל התפקוד (כשהגוף עייף אין לו כוח לפעילות גופנית נמרצת). למרות זאת, אני רוצה לשים דגש דווקא על נושא אחר שקשור להשפעה של עייפות על חיי האישות. כמו בהרבה תחומים אחרים בחיי האישות, גם כאן חלק גדול מ"האשמה" נופל על המדיה ועל מה למדנו ממנה בנוגע ליחסים בין בני זוג.

בכל קומדיה רומנטית ממוצעת רואים זוג נפגש בבית קפה, מדבר קצת, מגיע לבית של אחד מהם ובשיא הספונטניות מגיעים לחדר השינה... ואחרי כמה שניות בסרט שניהם מאושרים ושמחים. שאלה: כשרציתם להתקדם בעבודה, חיכיתם לפגישה ספונטנית עם הבוס\ית? כשהתאמנתם לקראת תחרות ספורט כלשהי, חיכיתם שיהיה לכם באופן ספונטני חשק לצאת מהבית להתאמן? כשלאחד הילדים יש בעיה בבי"ס, אתם מחכים שבאופן ספונטני תפגשו את המורה במכולת השכונתית? המחשבה שיחסי אישות צריכים להגיע (רק) באופן ספונטני היא נחמדה, אבל לא עומדת במבחן המציאות. כשיש עבודה וסידורים ומשפחה ומחויבויות אחרות, הטיפוח וההשקעה של הזוגיות יורדות לפעמים לתחתית סולם העדיפויות. ואז, אחרי שהשכבנו את הילדים לישון, סיימנו עם המחויבויות לעבודה \ לימודים, שטפנו כלים, לקחנו את הכלב\ה לטיול, קיפלנו כביסה, מישהו עדיין זוכר מה זה ספונטניות? מישהו מתפלא שאחרי כל זה הוא עייף מדי בשביל להתניע מהלך אינטימי?

אז מה לעשות - להיערך מראש. להחליט שיש ערב בשבוע (אחד לפחות), שמוקדש לאנטימיות שלנו. הולכים לישון מוקדם לילה קודם. סוגרים את הטלפונים בשעות הערב המוקדמות כדי שפתאום לא ייצוץ מקרה חירום (שבפועל הוא לא באמת חירום אבל יסיח את דעתנו), דוחים את הכביסה למחר, הכלים בכיור יוכלו לחכות עוד קצת ומפרגנים זמן לעצמנו. למהדרים, אפשר מדי פעם לשלוח את הילדים לסבא וסבתא (או לדודים או לחברים וכו...) - ולצאת ל"צימר" בבית הפרטי שלנו, בלי הסחות דעת. וודאי שאפשר לזרום באופן ספונטני מתי שזה מתאים, אבל זוגות שמחכים לאותה ספונטניות שקיימת בסרטים - יכולים להעביר פרק זמן משמעותי בתסכול כשערב אחרי ערב לא מצליחים למצוא זמן שמתאים לשניהם בלי להיות עייפים מדי.

הכותב הוא קרימינולוג קליני (M.A) ומחנך למיניות בריאה, מנחה סדנאות והרצאות למתבגרים ומבוגרים.1018 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415