כשהגבר לא מוכן להשתמש באביזרים...

כשהגבר לא מוכן להשתמש באביזרים...


שאלה

שלום לימור

אני מאוד מעוניינת לקנות אצלכם את המענג הזוגי אך בעלי לא מרוצה מזה והתחושה שלי היא שהוא מרגיש שזה מאיים עליו. מצד שני הייתי מאוד רוצה לגוון את חיי המין שלנו כדי להגיע להנאה אמתית ומלאה וכדי להתחדש בחלק הזה של הזוגיות. אודה לעזרתך פה...

תשובה

יקרה,

החשש שאת מתארת הוא מובן, ומאוד נפוץ בקרב זוגות. גברים רבים חשים שאביזרי עונג זוגי עם מנגנוני רטט המביאים את האישה לאורגזמה "מאיימים" עליהם ולפעמים אף חוששים שהם לעולם לא יוכלו לעמוד בביצועים של האביזרים בעצמם ולכן יהפכו להיות מיותרים עבור האישה, שלא תזדקק עוד לקרבתם.

אני מציעה להסביר לו מעומק ליבך שלא הומצאה חתיכת סיליקון שתוכל להוות תחליף לבן זוג אוהב, מחבק, מקשיב, מכיל וקשוב לצרכיה של אשתו. לאביזר אין לב, הוא לא מלטף ומחבק ואין לו אהבה להציע. גבר שמאפשר שילוב אביזר בהבאת בת זוגו להנאה מינית אינו מביא תחליף לעצמו. ההפך הוא הנכון, גברים שמפרגנים לבת זוגם באביזרים נתפסים כמאהבים טובים יותר וגבריותם מועצמת. והם אף זוכים ליהנות יותר מההנאה של האישה שלהם.

בזוגיות בריאה וחיי אישות המתאפיינים בתקשורת מינית טובה האישה לעולם לא תגיע לסיפוק רגשי-פיזי אמיתי ושלם באמצעות אביזר אלא לסיפוק פיזי בלבד. מחקרים מוכיחים שגברים ונשים המגיעים לאורגזמה באופן עצמי חווים אותה באזור אברי המין בלבד ואפקט הרגיעה שהיא מביאה הוא לטווח קצר בלבד לעומת זוגות החווים אורגזמה במסגרת זוגית, שם הסיפוק נצבע על הגוף כולו ויחד עם סיפוק נפשי ורגשי ממלא את הצרכים של החווה אותה באופן בריא וארוך טווח. הנאה פיזית יחד עם בן הזוג היא בעיניי דבק חזק מאין כמוהו לזוגיות ולא כדאי לוותר עליו. הרצון שלך לגוון ולטפח את הסיפוק הפיזי במסגרת זוגית הוא נפלא ומעיד על החשיבות שאת רואה בקיום חיי אישות מלאי תשוקה ואהבה, יחד עם זאת אני ממליצה לחכות בסבלנות ולהשתמש באביזרים במסגרת זוגית רק כאשר שני בני הזוג מעוניינים בכך. תני לו זמן, ואולי תשתנה דעתו בעתיד 😊


#הנקראיםביותר #אביזריעונג

3548 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415