כשהגבר לא מוכן להשתמש באביזרים...

עודכן ב: לפני 5 ימים


שאלה

שלום לימור

אני מאוד מעוניינת לקנות אצלכם את המענג הזוגי אך בעלי לא מרוצה מזה והתחושה שלי היא שהוא מרגיש שזה מאיים עליו. מצד שני הייתי מאוד רוצה לגוון את חיי המין שלנו כדי להגיע להנאה אמתית ומלאה וכדי להתחדש בחלק הזה של הזוגיות. אודה לעזרתך פה...

תשובה

יקרה,

בעוד הביקוש לשימוש באביזרי עונג לאישה בקרב נשים הולך וגובר, יש גברים שמרגישים מאוימים מאביזרים אלו וחוששים שהם לעולם לא יוכלו לעמוד בביצועים של האביזרים בעצמם ולכן יהפכו להיות מיותרים עבור האישה, והיא לא תזדקק עוד לקרבתם.


מניסיוננו המקצועי בעבודה עם זוגות רבים, אנחנו יכולים להעיד שלרוב החשש אינו מוצדק, היות והצורך באורגזמה הוא רק חלק קטן ממכלול הצרכים הפיזיולוגים והנפשיים של האישה ממפגש אינטימי-מיני, והאביזר נותן מענה לחלק קטן ולא מספק את האישה לטווח הארוך. לנשים שבן זוגן חושש משילוב אביזרים בחייהם האינטימיים אנחנו מציעים להסביר לו שעוד לא הומצא אביזר עונג שיוכל להוות תחליף לבן זוג אוהב, מחבק, מקשיב, מכיל וקשוב לצרכיה של אשתו. לאביזר אין לב, הוא לא מלטף ומחבק ואין לו אהבה להציע. גבר שמאפשר שילוב אביזר בחוויה המינית של בת זוגו, לא מביא תחליף לעצמו. ההפך הוא הנכון, גברים שמפרגנים לבת זוגם באביזרים נתפסים כמאהבים טובים יותר וגבריותם מועצמת, היות והם שמים את הנאת האישה במרכז, והם אף זוכים ליהנות יותר מההנאה של האישה שלהם.


בנקודה זו נמליץ לבני הזוג ללמוד על הפיזיולוגיה של מיניות האישה ממקורות נאמנים ומקצועיים. כאשר בני הזוג יבינו זאת ובמיוחד הגבר, החשש מאביזר עונג אמור להיעלם כלא היה, כי הגבר יבין שאין זה תחליף אלא שדרוג.


בזוגיות בריאה ובחיי אישות המתאפיינים בתקשורת מינית טובה, האישה לעולם לא תגיע לסיפוק רגשי-פיזי אמיתי ושלם באמצעות אביזר, אלא לסיפוק פיזי בלבד. מחקרים מוכיחים שגברים ונשים המגיעים לאורגזמה באופן עצמי, חווים אותה באזור אברי המין בלבד ואפקט הרגיעה שהיא מביאה הוא לטווח קצר בלבד. זאת לעומת זוגות החווים אורגזמה במסגרת זוגית, שם הסיפוק הפיזי מתבטא בגוף כולו ונלווה לו סיפוק נפשי ורגשי הממלא את הצרכים של החווה את האורגזמה באופן בריא וארוך טווח. הנאה פיזית עם בן הזוג היא דבק חזק מאין כמוהו לזוגיות, ולא כדאי לוותר עליו. הרצון לגוון ולטפח את הסיפוק הפיזי במסגרת זוגית הוא נפלא ומעיד על החשיבות שהאישה רואה בחיים מיניים מלאי תשוקה ואהבה, ואביזרי עונג הם דרך נפלאה לגיוון. עם זאת, אנו ממליצים לחכות בסבלנות ולהשתמש באביזרים במסגרת זוגית רק כאשר שני בני הזוג מעוניינים בכך. לעיתים אחד מבני הזוג זקוק לזמן להתבשל עם הרעיון וייתכן שדעתו תשתנה בעתיד. 😊

המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.


הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415