כשהגבר לא מוכן להשתמש באביזרים...

עודכן ב: אוק 22


שאלה

שלום לימור

אני מאוד מעוניינת לקנות אצלכם את המענג הזוגי אך בעלי לא מרוצה מזה והתחושה שלי היא שהוא מרגיש שזה מאיים עליו. מצד שני הייתי מאוד רוצה לגוון את חיי המין שלנו כדי להגיע להנאה אמתית ומלאה וכדי להתחדש בחלק הזה של הזוגיות. אודה לעזרתך פה...

תשובה

יקרה,

החשש שאת מתארת הוא מובן, ומאוד נפוץ בקרב זוגות. גברים רבים חשים שאביזרי עונג זוגי עם מנגנוני רטט המביאים את האישה לאורגזמה "מאיימים" עליהם ולפעמים אף חוששים שהם לעולם לא יוכלו לעמוד בביצועים של האביזרים בעצמם ולכן יהפכו להיות מיותרים עבור האישה, שלא תזדקק עוד לקרבתם.

אני מציעה להסביר לו מעומק ליבך שלא הומצאה חתיכת סיליקון שתוכל להוות תחליף לבן זוג אוהב, מחבק, מקשיב, מכיל וקשוב לצרכיה של אשתו. לאביזר אין לב, הוא לא מלטף ומחבק ואין לו אהבה להציע. גבר שמאפשר שילוב אביזר בהבאת בת זוגו להנאה מינית אינו מביא תחליף לעצמו. ההפך הוא הנכון, גברים שמפרגנים לבת זוגם באביזרים נתפסים כמאהבים טובים יותר וגבריותם מועצמת. והם אף זוכים ליהנות יותר מההנאה של האישה שלהם.

בזוגיות בריאה וחיי אישות המתאפיינים בתקשורת מינית טובה האישה לעולם לא תגיע לסיפוק רגשי-פיזי אמיתי ושלם באמצעות אביזר אלא לסיפוק פיזי בלבד. מחקרים מוכיחים שגברים ונשים המגיעים לאורגזמה באופן עצמי חווים אותה באזור אברי המין בלבד ואפקט הרגיעה שהיא מביאה הוא לטווח קצר בלבד לעומת זוגות החווים אורגזמה במסגרת זוגית, שם הסיפוק נצבע על הגוף כולו ויחד עם סיפוק נפשי ורגשי ממלא את הצרכים של החווה אותה באופן בריא וארוך טווח. הנאה פיזית יחד עם בן הזוג היא בעיניי דבק חזק מאין כמוהו לזוגיות ולא כדאי לוותר עליו. הרצון שלך לגוון ולטפח את הסיפוק הפיזי במסגרת זוגית הוא נפלא ומעיד על החשיבות שאת רואה בקיום חיי אישות מלאי תשוקה ואהבה, יחד עם זאת אני ממליצה לחכות בסבלנות ולהשתמש באביזרים במסגרת זוגית רק כאשר שני בני הזוג מעוניינים בכך. תני לו זמן, ואולי תשתנה דעתו בעתיד 😊


#הנקראיםביותר #אביזריעונג

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

מבצעי החודש

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו את הירחון שלנו בכל חודש

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415