מעולם לא הגעת...

מעולם לא הגעת...


"כל-כך מדהים ומעורר התפעלות שאת פה," היא אומרת לי בחיוך נרגש בכניסתה אחריי למרחב לפרטי של הקליניקה הניידת ומתיישבת מולי. זיק של ביישנות מכסה את עיניה האסרטיביות. "אני אשמח לראות את הדבר הזה שאתם מוכרים לחיזוק רצפת האגן. בכל זאת עברתי 3 לידות."

אנחנו מדברות ואני מדגימה ומסבירה והיא מבקשת לראות מה עוד יש שם בתיבה.

"מוצרים להנאה זוגית" אני עונה

"הנאה? אפשר לראות?"

אני מראה ומדגימה מעט. היא קשובה ומרותקת.

"אז אם אני אשתמש בזה אני אהנה? כי עכשיו אני לא ממש..." היא אומרת וטון דיבורה נחלש אט אט. אני מביטה בה, אישה עוצמתית, יפיפייה, מלאת חיים ומבקשת ממנה להסביר את כוונתה.

"אני לא בטוחה... אני יודעת שאמורים. אבל אני לא יכולה להגיד שזה נעים לי. לפעמים זה אפילו כואב..."

אני מוציאה מהקלסר איור של רצפת האגן ומסבירה לה את נפלאות הגוף הנשי. היא שותה את מילותיי בצמא.

דקות עוברות, אנחנו צוללות קצת עמוק יותר...

"אני חושבת שהייתה פעם אחת, שאולי..." היא מתלבטת פתאום

"אבל שימי לב, את אומרת לי 'אולי'." אני חוזרת ומדגישה, "את מעולם לא הגעת..."

**

אתמול בחצות הלילה מצאתי את עצמי מנסה לצמצם את תיבת הדוא"ל העמוסה מפניות מצטברות של שבוע שלם בו עבדתי כל יום 12 שעות בקליניקה הניידת שפתחנו במסגרת יריד הנשים "הוד והדר", מנסה לתת מרחב צנוע אך נוכח לנושא ששנים כה רבות היה עליו טאבו. תוך כדי שאני מדפדפת לי בתיבת הדוא"ל בעייניים טרוטות וגוף מותש קופץ לי המייל הבא:

לימור יקרה,

כל היום אמרתי לעצמי שאני חייבת לכתוב לך ועכשיו הבנתי שלא אצליח להירדם עד שלא אעשה זאת. רציתי שתדעי שבשלוש מילים פשוטות את הפכת את החיים שלי והזוגיות שלנו. משהו שכאילו ידעתי כבר הרבה זמן בעצמי אבל הדחקתי. כשאמרת לי ברגישות שלך אבל באופן שלא משתמע לשתי פנים "מעולם לא הגעת" סידרת אצלי משהו. גרמת לי להבין שאנחנו צריכים לעשות משהו אחרת. שאסור לי להיכנע לעייפות והתירוצים והבריחה הזאת מכל הנושא הזה יותר. ובאמת, סיפרתי עלייך לאיש המקסים שלי, מה שהסברת לי ומה שאמרת לי. וכבר באותו ערב התחלנו להבין משהו על עצמנו ועל הגוף שלי. בהתחלה היה קשה לשכנע אותו, אבל בסוף הבנו שזה רק עניין של אגו, וזה לא בושה להיעזר כשצריך, וכשאמרתי לו שאמרת שאנחנו ממש לא היחידים הוא השתכנע ואנחנו החלטנו שאחרי כל הלחץ של פסח אנחנו נגיע אלייך להדרכה. רק הייתי חייבת לשתף בינתיים. ושתדעי שכל זה לא היה קורה בלי שהיית מגיעה ליריד."

זהו רגע אחד מיני רבים מהרגעים המרגשים שהיו לי ביריד. ברשות האישה המקסימה הזאת אני משתפת אתכם, מתוך תקווה שזוגות רבים יוכלו להיעזר בזה.

ובעודי חוזרת ומתלבטת בתוכי שוב ושוב האם מקומי היה ביריד כזה, אני חושבת על התוצאה, על ה"שורה התחתונה". עוד כמה זוגות קיבלו מענה שיכול להיות שאם לא הייתי שם הם לא היו מקבלים. וזה מה שחשוב באמת.0 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו את הירחון שלנו בכל חודש

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415