מה אפשר לעשות כדי לעורר את החשק המיני?

מה אפשר לעשות כדי לעורר את החשק המיני?

עודכן ב: 11 דצמ 2019


שאלה

שלום לימור,

אנו נשואים 6 שנים, שלושה ילדים. בתחילת הקשר היתה ביננו משיכה גדולה אך בשנים האחרונות אני חשה שכל נושא המיניות לא מעניין אותי. הזוגיות שלנו טובה אוהבת ומכבדת ואני יודעת שלבעלי זה מפריע והוא חושב שאנחנו צריכים ללכת לייעוץ אבל לי טוב ככה ואני לא מרגישה כל צורך "למלא" משהו חסר. האם אני צריכה להתאמץ בכל זאת? אשמח לשמוע את דעתך. תודה.

תשובה

יקרה,

ראשית ברצוני להעריך את הפניה החשובה שלך אליי. עצם הצעד שעשית בפניה זו מראה על האהבה והאכפתיות שלך כלפי בן זוגך ואותי אישית זה מרגש.

השאלה ששאלת מעסיקה לא מעט זוגות, ובעיקר נשים. האם להתאמץ לרצות משהו שלא חסר לי?

בתרבות העכשווית אנחנו בדרך כלל נמצאים בבעיה ההפוכה. אנחנו רוצים יותר ממה שיש לנו. רוצים בית גדול יותר, יותר חופשות, יותר זמן. לפעמים היינו שמחים מאוד לא לרצות. אז דווקא כשאנחנו לא רוצים, משהו מהחינוך בו גדלנו כאילו מבקש מאיתנו לרצות בכוח. כאילו אנחנו לא נורמליים אם אנחנו לא רוצים. וזה מבלבל.

האמת, שבזוגיות ארוכת שנים. כזו שמאגדת בתוכה גם עול פרנסה, ניהול הבית וטיפול בילדים זה מאוד נורמאלי לפעמים פשוט לא לרצות. לטווח קצר זה בסדר, אבל לטווח ממושך פחות. יש סיבה מאוד טובה שאת מבולבלת.

כי בניגוד לעוד כסף או כל דבר חומרי אחר, מיניות היא צורך קיומי שנולדנו איתו. מיניות היא חיות, היא צורך הישרדותי, היא מנוע חשוב שקיים בתוכנו לחיות בשלמות את חיינו. מיניות בריאה בין בני זוג מתוך אהבה ותשוקה היא חלק אינטגרלי מזוגיות יציבה לאורך שנים. מיניות היא כוח עוצמתי ביותר המקשר בין בני זוג ואשר נותן לכל אחד מהם בפני עצמו בסיס לחיים טוטאליים. נכון שעכשיו את מרגישה "אבל אני באמת בסדר בלי" אבל אני מאמינה שגם אם אין חוסר שמורגש לנו כרגע, הגוף יודע, הגוף זוכר, הנפש מבקשת. הגוף והנפש מרגישים את החוסר ולטווח הרחוק דפוס כזה עלול לדרדר אותנו מטה מבלי שנשים לב.

רבים הקשיים שאנחנו נאלצים להתמודד איתם במהלך חיינו. חיי האישות בין האיש לאישה הם מתנה כה מדהימה שקיבלנו מבורא עולם. מתנה של שלום בית אמיתי. מתנה שמפיחה בנו חיים. מתנה של אהבה. מתנה שם שורה השכינה. כדאי לנצל אותה!

לכן אני חושבת שצריך ואפילו חובה להקדיש מפגש לימוד לנושא. הדבר חשוב גם לבן הזוג כמובן. במפגש כזה אנו לומדים כיצד הגוף שלנו עובד, כיצד לעורר את מה שכביכול "לא חסר" ואיך לחיות חיי אישות בריאים ויציבים לאורך שנים. אני מזמינה אתכם לפנות להדרכה לחיי אישות שתוכל לתת מענה לחוויה שתיארת ולמנוע תסכול מתמשך לאורך שנים.

באהבה,

לימור1723 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415