10 דברים לכלה לקראת החופה

10 דברים לכלה לקראת החופה

עודכן ב: 10 אוק 2019


נפגשתי עם עשרות זוגות זמן קצר לפני חופתם. לכל זוג אומרים משהו אחר, אבל יש כמה מסרים אחידים כמעט לכולם. להלן כמה אמירות או טיפים עבור הכלה.

1. מה עושים עם הלחץ?

התקופה הזאת יכולה להיות ממש מלחיצה. החתן, האמא, החותנת, שהכל יהיה מושלם ועוד ועוד. מצד שני, זו תקופת האירוסין האמורה להיות היפה בחיים. אז זהו, זה בעצם תלוי בנו. רגע אחד, תושיבי את כולם ותצהירי: אנו פה כדי ליהנות. בעיקר מתקופה יפה זו. לא שווה לריב על כלום. תנסו לעבור את התקופה הזאת בשלום, כיון שלפעמים דברים שאומרים בתקופה רגישה זו, נשארים לאורך זמן.

2. הוראות – תגידי בדיוק

את רוצה משהו מהאיש? גברים לא מבינים רמזים, ואפילו הם לא קוראי מחשבות. אם את רוצה שהוא יעשה משהו, תגידי לו בדיוק איך ומתי והוא ישמח למלא את רצונך. בזה הגברים הם מצויינים – במשימות. תגדירי בדיוק, איך כמה ומתי, והם ישמחו למלאות את משאלותייך. אבל רק תגידי – הם לא מבינים כלום לבד.

3. כמו שאת

אחד הדברים העיקריים בחיי זוג – זה לקבל אחד את השני כמו שהוא בדיוק. עם היתרונות והחסרונות, אבל בעיקר, בלי ציפיות שהוא ישתנה. הרבה פעמים בשלב החברות, את אומרת לעצמך שאמנם יש לו פגמים, אך במאמץ קטן של חינוך הבעל – הוא ישתנה לטובה. אז לא. בני זוג לא משתנים עקב חינוך של בני זוגם. אנו משתנים בחיים שלנו, אבל אם בן הזוג מנסה לשנות אותנו, יש נטייה מוזרה שזה דווקא גורם לנו להיתקע במה שלא אוהבים בנו. קבלו אחד את השני בדיוק כמו שאתם ללא ציפיות!

4. הכל (לא) דיבורים

בנים מדברים פחות. כמובן זו הכללה גסה, אבל רובם. הם גם מקשיבים פחות. מה זה אומר לגבייך? יש כמה תחומים שכדאי להוריד ציפיות, ואז ממילא פחות אכזבות. את יכולה להמשיך לנסות, ואפילו לדרוש, אך לא לצפות ליותר מדי.

5. החותנת

הגמרא במסכת יבמות אומרת שכלה וחמותה זה מסוג היחסים הרגישים שלא תמיד דבש. בין השאר כי החותנת בטוחה שאת לא דואגת מספיק לחמוד העדין שלה. זה נושא רגיש אבל בסך הכל יש לך חובה מוסרית לכבדה עד כמה שניתן: א. כי היא הביאה לעולם את החמוד שהתחתנת איתו. ב. כי זה פשוט להיות חכמה גם אם לא צודקת. ביחד עם זה, אם היא יורדת לחייך, זכותך לעמוד על כך שבעלך יהיה לצידך.

6. שופינג

ידוע שגברים עושים קניות ונשים עושות שופינג. שופניג עולה הרבה יותר. לרוב הזוגות הצעירים אין את הלוקסוס של לעשות שופינג, רק קניות. עשי חשבון וקני מה שאת צריכה. יש לך אחריות למצב הכלכלי של המשפחה וחייבים להיות מחושבים. מצטער, אבל ברוכה הבאה למציאות החיים.

7. הוי דן לכף זכות

בעלך הגיע הביתה שעה באיחור. או הוא לא קנה את כל מה שהיה ברשימה. חז"ל בפרקי אבות אומרים לנו: הוי דן את כל האדם לכף זכות. גם את הבעל. העמדה הנפשית של בני הזוג צריכה להיות שכל אחד לא יעשה דבר מכוון לפגוע בשני. אם את בטוחה במאה אחוז שהוא רוצה את טובתך, אז אם הוא איחר, בטוח שהיתה לו סיבה טובה לכך. כמובן, שאם ההתנהגות הזאת חוזרת על עצמה, אז צריך לקחת אותו לשיחה ולהסביר כמה זה מפריע לך. אבל הבסיס צריך להיות ראיית הצד החיובי במעשיו של בעלך.

8. מאלימות אפשר למות

הדברים הבאים נכתבים רק כי משום מה לא לכולם זה ברור במאה אחוז, או באנגלית: crystal clear (הכי ברור שאפשר). אם חס ושלום בעלך הרים עלייך יד, אפילו הדבר הכי קטן, אז את הולכת לחדר, אורזת מזוודה ויוצאת. לאן? לאמא, לחברה או לכל מי שאפשר. אני לא אומר שמיד צריך להתגרש, כי אם יש לכם 3 ילדים משותפים אז לא מקבלים החלטות כאלו בהינף יד. אבל את צריכה לצאת מהסיטואציה מיידית ולגרום למשבר. לא עוברים על דבר כזה לסדר היום.

9. נשים מכוכב אחר

את צריכה להסביר לבעל מה את רוצה ממנו מבחינה מינית במיטה. הוא לא יודע, כי הוא בא ממקום אחר. אצלו זה עובד אחרת. אבל דבר אחד בטוח: אין דבר שמשמח גבר יותר מאשר לשמח את אשתו במיטה. הסבירי מראש, לא בסיטואציה מביכה או מתוחה. הוא רק ישמח לשתף פעולה.

10. את ראשונה!

נשים רבות נותנות מעצמן ללא גבול: לבעל, לילדים, למשפחה. אל תשכחי את עצמך. תעשי זמן לעצמך, תפנקי את עצמך – בעצם, תאהבי את עצמך. מתוך אהבה זאת, תהיי גם אישה יותר טובה ואמא יותר טובה.


#Trends

1661 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415