10 דברים לחתן לקראת יום חתונתו

עודכן ב: לפני 6 ימים


נפגשתי עם עשרות זוגות זמן קצר לפני חופתם. לכל זוג אומרים משהו אחר, אבל שי כמה מסרים אחידים כמעט לכולם. להלן כמה אמירות או טיפים עבור החתן.

1. גן עדן

באחת משבע הברכות אנו מברכים את החתן והכלה שיהיה להם טוב כמו בגן עדן. מה היה כל כך טוב שם? אני לא יודע בדיוק כי לא הייתי עדיין, אך יש דבר אחד שבטוח היה שם: אדם וחווה היו לבד. לא היו עוד גברים או נשים. כך אתה, מיום חתונתך, כל שאר הנשים בעולם אינן קיימות עוד. לא במחשבה ולא בדיבור, ובוודאי לא במעשה. הברית שאתה כורת בינך לבין אשתך היא בלעדית לגמרי. Three's a crowd. אם זו תהיה מחשבתך, אז כל כוחותיך יהיו מכוונים רק לאשתך.

2. רעים אהובים

מיום חתונתך אתה נהיה בעל מספר תפקידים: בעל, אבא (בקרוב), מפרנס ועוד. יש תפקיד אחד שחשוב שלא תשכח לעולם: להיות רע אהוב, בעצם חבר של אשתך. כמו בזמן שחיזרת אחריה, כמו בזמן האירוסין, כך אחרי החתונה. תמשיך לחזר, תמשיך לרצות לצאת איתה לבלות, תמשיך לראות בה את החברה הכי טובה שלך. אל תתייחס אליה אף פעם כמובנת מאליה.

3. חיים ממה שיש

לא לוקחים הלוואות. עד כמה שניתן, ולא חיים מעבר להכנסות שלכם. תעשו חשבון טוב כמה אתם מרוויחים בכל שלב בחיים שלכם, ומוציאים רק את מה שיש. לא לוקחים הלוואות כדי לצאת לנופש, לא מתפתים לכל מיני הצעות של הבנקים. רק ממה שיש. כך לא נכנסים לחובות, ולא נכנסים למתחים קשים בתחילת חיי הנישואין. יוצא מהכלל אחד: משכנתא. אי אפשר להימנע מזה, אבל גם את זה לוקחים לפי כושר ההחזר.

4. בית של חסד

מהו או יכול להיות בית פתוח לכל, מכניס אורחים, בסיס יציאה להתנדבות או בית ועד לחכמים. אסור לנו להתרכז רק בעצמינו. אנו חיים כדי לעשות טוב גם לאחרים.

5. יעזוב איש את אמו

זה נכון שאף אחד בעולם לא מבשל כמו אמא שלך, וגם לא אשתך, אבל לא צריך להזכיר לה את זה כל הזמן. יום אחד היא תלמד, וגם אולי אתה תלמד לבשל, אבל בינתיים אתה צריך לעזוב את הפתרונות של אמא. לא כל מה שהיא אומרת על אשתך הוא נכון או בהכרח נכון. יש תכונה לאמא לחשוב שאף אישה לא מספיק טובה בשביל הבן שלה. היא צודקת מבחינתה, אבל אתה חייב לתפוס מרחק על מנת שזה לא ישבש את הזוגיות שלך. לא סתם אמרה התורה: "על כן יעזוב"!

6. לא דוחים למחר

אל תחכה ליום הנישואין העשירי שלכם כדי להרהר מה קרה לזוגיות שלכם. ההשקעה בזוגיות מתחילה יום למחרת החתונה (אם אתה מצליח להתעורר). רק בהשקעה מתמדת שלך בזוגיות, האהבה תגדל עם הזמן ולא תתייבש לה בצד הדרך.

7. יציאה מעבדות לחרות

המלצה חמה: בשנה הראשונה של חתונתכם, שנת ה"ושמח את אשתו", תתנתק מפייסבוק. החברה שלך היא עכשיו אשתך ולא הנייד. חז"ל רצו שבשנה זו הבעל ישקיע את כל כולו באישה. כאשר אנו נמצאים בנייד, אנחנו מכונסים בתוך עולם אחר, שלא כולל את האישה החדשה שלנו. כאשר אתה מדבר עם האדם החשוב ביותר בחיים שלך, לא ייתכן שהנייד חשוב יותר. זה מעליב ומעיד על חוסר תשומת לב. מה הפתרון? מגיעים הביתה, סוגרים את הנייד או סוגרים את הנתונים בנייד או כל דבר אחר שיעזור לך להתנתק ובעצם להתחבר.

8. תקראו או תלמדו ביחד

השתדלו לקבוע לימוד או קריאה משותפת של משהו. זה יכול להיות פרק בתנ"ך, ספר שירים של יהודה עמיחי, דף גמרא או כל מה שתרצו. אבל תעשו קביעות של משהו רוחני משותף – כל יום לכמה דקות אם אפשר. ואם לא, פעם בשבוע. בין השאר – לזה נועדה השבת.

9. גברים מתל אביב

שמע, יש פערים מובנים בין גברים לנשים בהקשר המיני. הצרכים עובדים קצת אחרת אצל רובם. זה דורש תרגול ולימוד אבל בעיקר מודעות. אשתך לא בהכרח נהנית ממה שאתה נהנה או אולי לא באותו דרך. תתחשב ותלמד. בהצלחה!

10. ייעוץ

יש לכם בעיה שאתם מרגישים תקועים איתה יותר מדי זמן, אל תחכו לזמן שהבעיה כבר לא תהיה ברת תיקון. משום מה, גברים חושבים שזה מתחת לכבודם לקבל ייעוץ מקצועי. זכור, אין חבוש מתיר עצמו מבית האסורים. גם עו"ד לוקח עו"ד בעת הצורך. וגם אם אתה הבעל הכי נהדר בעולם ויכול ללמד אחרים, אתה צריך סיוע בבעיות הפרטיות שלך. קצת ענווה זו כבר חצי תרופה לכל הבעיות.


#Trends

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

מבצעי החודש

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו את הירחון שלנו בכל חודש

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415