תעשו אהבה, לא פורנוגרפיה.

תעשו אהבה, לא פורנוגרפיה.


את הפוסט הזה אני כותבת לראשונה באצבעות רועדות. ולא כי אני חושבת שאין לי מה לחדש לכם על פורנוגרפיה. דווקא יש לי. אבל אני מהססת כי אני מרגישה שהפעם אני לא נמצאת בטריטוריה שלי. מאז ומעולם פורנוגרפיה, וגם זו הרכה ביותר ("אסקימו לימון" נחשב רך?) הרתיעה אותי. מאז ומעולם לנפש שלי היה קשה עם יחסי מין המנתקים את אישיות האדם מהמעשה (בניגוד ליחסי אישות) ותמיד ברחתי מזה ונמנעתי מזה, גם בשנות ההתבגרות המלאות סקרנות וצורך בלתי נגמר במידע בתחום הזה סלדתי מזה. וכן, גם כשכל החברות מסביבי דיברו על זה וגם כשידעתי שזה מה שהבנים מבני עקיבא עושים בשעות הפנאי. אז אם ככה, מי אני שאכתוב על זה משהו? מי אני שאבוא ואדבר אל הנער הצורך באופן טבעי את מה שגופו מבקש ולנערה החושפת את עצמה לתכנים הכי מוחשיים שהיא יכולה לקבל על הנושא כי זה נגיש ומסקרן? לא יודעת מה התשובה לזה, אבל אני מנסה בכל זאת.

באחד השיעורים האחרונים בקורס הדרכה לחיי אישות דיברנו עם איש חינוך נחמד שחלק מעבודתו היא לדבר עם נערים מתבגרים על נושא מיניות וגם להסביר להם מהי השפעת הפורנוגרפיה. "ומה אתה אומר לנערים שאתה מרצה להם בשורה התחתונה?" שאלתי אותו אחרי ההרצאה הארוכה, "למה שיפסיקו לצרוך פורנו?" "אני שואל אותם אם הם רוצים בעתיד שתהיה להם חברה/אישה/בת זוג וכולם אומרים כן," הוא ענה לי, "ואז אני אומר להם שחשוב שידעו, שלהמשיך לראות פורנו הולך לפגוע בסיכוי שלהם למצוא קשר כזה, ויותר מזה – שאם הם ימשיכו עם זה, רוב הסיכויים שהם לא יוכלו לחיות חיים מספקים וטובים עם האישה שתהיה להם כמו שהם היו יכולים לחיות איתה אם הם לא היו רואים פורנוגרפיה. כי מה שקורה בפורנוגרפיה, בחיים לא יהיה עם האישה שלהם."

חשבתי על מה שהוא אמר. אני, לימור קליינמן, אישה נשואה בת 311, השתכנעתי מדבריו. לא כדאי להיחשף לפורנו. פורנו זה רע. פורנו מעלה את הסיכוי לגירושים ב57%, פורנו ממכר, פורנו גורם לאנשים לחשוב שככה יחסים צריכים להיראות, פורנו דופק את חיי האישות של כל הזוגות... השתכנעתי שמחר בבוקר אני חייבת להתקשר לאינטרנט רימון ולסנן את המחשב בבית. ואז חשבתי שוב. אם הייתי נער מתבגר, האם הייתי משתכנעת? האם באמת היה עוזר הסנן בבית כשהכל נגיש וחשוף בכל מקום אחר? אם היו מטיפים לי בתור נער מתבגר שוב ושוב למה לא לעשות את זה, האם הייתי מקשיבה לזה גם אם הסיבות מאוד טובות והגיוניות? אז יכול להיות שכן הייתי משתכנעת אם אני נער בוגר ומשכיל, אבל יכול מאוד להיות שהייתי אומרת לעצמי "רגע... לא כדאי לצפות בפורנו כי לא יהיה לי כזה טוב בהמשך? אז אולי דווקא כדאי שאני אהנה מזה עכשיו, כי בעתיד לא יהיה לי משהו כזה טוב..." נעצבתי. רציתי לצעוק לנער הזה שבטח קיים איפשהו: זה לא נכון! מה שיכול להיות לך בעתיד זה הרבה יותר טוב מפורנו! רציתי להגיד לו: אם תעזוב את הפורנו יהיה לך בסיס טוב להתחיל קשר זוגי עמוק, מרגש, מספק, מלטף, סוחף, שלם, יציב, עוטף בביטחון, עמוס בתשוקה, רווי בחברות אמיתית, מקנה הגנה, ממלא באהבה... זוגיות שלא תשעמם אותך אחרי כמה זמן. זוגיות שאין בה רגעים של בדידות. זוגיות שמותר לך להיות בו חלש ומותר לך להיות בו חזק. זוגיות שרואה אותך, רואה אותך באמת, את הנפש שלך, לא רק את הגוף שלך. זוגיות שנותנת לך פשוט, להיות. זוגיות שמאפשרת לך להרגיש, להעניק, לקבל, לאהוב ולהיות נאהב בזכות עצמך. אתה יודע לאיזה גבהים אפשר לעוף בזוגיות כזאת? אתה יודע שאין אף רגע שיא, גם זה הסוער ביותר, בסרטי הפורנו שלך שחזק כמו הרגע הזה שאתה מגיע הביתה אחרי יום ארוך ומתיש ושם מחכה לך האישה שאתה אוהב, ואתה מסתכל עליה והיא הכי יפה בעולם בשבילך. ואתה יודע שהיא פה בשבילך, והיא היחידה שאתה יכול להתרגש איתה באמת ואז ממעמקי הבטן שלך מתפרצת התחושה הקיומית העוצמתית ביותר שליבך מבקש – האהבה.

אז אנחנו יכולים להגיד להם: "הקליניקות לטיפול מיני ברחבי הארץ מלאות בזוגות שהגבר או האישה ראו יותר מדי פורנו בהתבגרותם." "כשאתם רואים פורנו המוח שלכם מפריש את אותם הכימיקאלים שהגוף מפריש בזמן נטילת סמים קשים." "פורנוגרפיה מגדילה את הסבירות שתהיו פושעים מיניים." "אם אתם צופים בפורנוגרפיה אתם מגדילים את הסחר בנשים בעולם." אפשר להגיד עוד הרבה דברים איומים, אבל אפשר גם להפסיק לאיים ולהתחיל לבנות אלטרנטיבה קוסמת. להתמקד בדבר האמיתי שכל נפש חפצה בה ולספר להם איך צורכים אהבה, איך לומדים לאהוב ולהיות נאהבים. להציף את העולם במשהו שהוא טוב הרבה יותר מהזוועות שסלדתי מהם אז, ועד היום...

תעשו אהבה. תאמינו בה. תשווקו אותה. יש הרבה מה לשווק. תעשו אהבה. לא פורנוגרפיה.0 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו את הירחון שלנו בכל חודש

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415