אמצעי מניעה

אמצעי מניעה


לפני כמה חודשים פניתי ליועצת הלכה שאני מאוד אוהבת בסוגיית נידה דאורייתא אליה נחשפתי מסגרת תפקידי כבלנית במקווה (הדיון מרתק אבל לא על זה הפוסט) בכל אופן מפה לשם השיחה התגלגלה לאיך אנחנו רואות את חזון עולם הנידה המתוקן לילדנו. אני אמרתי שמעסיקה אותי השאלה האם נכון שאאחל לילדיי הרווקים שיהיו "שומרי נגיעה" (שונאת את המושג הזה) ואז בלילה אחד יוזנק עולמם האינטימי מ-0 ל-100. בלי אמצע, בלי תהליך, בלי להקשיב לשפה של הגוף. יועצת ההלכה מצידה אמרה שדווקא יותר מטריד אותה שהבת שלה תצטרך לקחת גלולות על מנת להימנע מ"חופת נידה" (אחת הסוגיות הכואבות). היא טוענת שהעובדה הכמעט מוחלטת שהעמסת הורמונים מלאכותיים לגוף האישה פשוט משבשת את החשק המיני (אם לא הורגת אותו לחלוטין) עלולה להשפיע באופן הרסני על חיי האישות של הזוג לאורך כל חייהם.

בשיעור האחרון בקורס למדנו על אמצעי מניעה ותכנון משפחה. הבנתי כמה חשוב ללמד זוגות לעשות שיעורי בית על מגוון אמצעי המניעה הקיימים בשוק לפני שהולכים לרופא, ויותר מזה – לא ללמוד מכל רופא על אמצעי מניעה! למה? כי להרבה רופאים יש משימה אחת. למנוע ביעילות מחזור או למנוע ביעילות הריון. כלומר, בהתאמת האמצעי מניעה הוא לוקח בחשבון רק פרמטר אחד – יעילות. הרופא לא לוקח בחשבון כל כך הרבה דברים כמו השפעה על החשק המיני, האם האישה נרתעת מהחדרת עצמים זרים לגוף שלה? האם הגבר מרגיש בנוח עם האמצעי הזה. ועוד דבר – בקורס התברר לי ולכל הנשים שאיתי כמה אנחנו לא יודעות הכל על כל מגוון אמצעי המניעה שקיימים בשוק, וכמה סבל היה עלול להיחסך מכל-כך הרבה זוגות אם רק היו יודעים שהם יכולים להתאים לצרכים שלהם משהו טוב יותר. משהו שלא יפריע לחלק כל-כך חשוב ומשמעותי בזוגיות שלהם.

ממליצה להתחיל בלקרוא את המאמרים של דפנה מאיר ע"ה. אם עולות לכם שאלות על אמצעי מניעה – ניתן לפנות אליי בשמחה625 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415